29 mar 2014

Across The Universe


Szablon Wolny. Nareszcie udało mi się zrobić jakiś wiosenny (jak na moje standardy) szablon. Bardzo spodobała mi się ta kolorystyka, a zdjęcie Ashley jest prześliczne. 
Nie ma to jak dodawanie szablonów o nienormalnych godzinach. Nagłówki miałam już przygotowane od kilku dni, tylko do css'a mi się nie uśmiechało. 

Przyjmę 2 zamówienia.

Kredyty: one, two, three

EDIT
Przyjęłam zamówienie Clarissy. 
Więcej nie przyjmuję. 

11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Anomalia
  Mój login: Caloria
  Adres bloga: http://hostile-lovers.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:
  http://www.fanpop.com/clubs/klaus-and-caroline/images/32782900/title/love-caroline-klaus-photo

  https://www.google.pl/search?q=caroline+i+klaus&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XAA2U8zTE8axhAfiyYG4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=666#q=the+originals+angry+klaus&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=4YWz5XT5MAoXkM%253A%3BIhTxt1eEa6_uiM%3Bhttp%253A%252F%252Fi1.ytimg.com%252Fvi%252F6C8houKnl38%252F0.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Farticle.wn.com%252Fview%252F2014%252F02%252F27%252FThe_Originals_Spoilers_How_Will_Klaus_React_to_Elijah_Stabbi%252F%3B480%3B360

  https://www.google.pl/search?q=caroline+i+klaus&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XAA2U8zTE8axhAfiyYG4BA&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=666#q=caroline+forbes+angry&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=tWUtQCR9jh8zRM%253A%3BoVFlmgvRMb3_pM%3Bhttp%253A%252F%252Fwinestainedlife.files.wordpress.com%252F2012%252F06%252F2x05-21.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwinestainedlife.com%252Ftag%252Fcaroline-forbes%252F%3B832%3B489

  Tematyka bloga: blog stworzony z myślą o pokazywaniu swojego opowiadania a la historia Klausa i Caroline

  referowana kolorystyka i układ szablonu: kolorystyka dowolna, choć zawsze wolałam ciemniejsze kolory, czerwień, brąz, czerń, układ obustronny

  Inne, istotne informacje: chciałabym napis dodać "He was your first love, I intend to be your last, however long it takes..."

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Anomalia
  Mój login: Marika Reus
  Adres bloga: http://mow-szeptem-jesli-mowisz-o-miloscii.blogspot.com/

  http://1.bp.blogspot.com/-MM_wHXDWvIA/Uy3JdkEEDlI/AAAAAAAAAyM/42-uP5TOxls/s1600/mulheres-e-cabelos-30_large.jpg

  http://2.bp.blogspot.com/-fu2JatcrSOM/Uy3JlGlugaI/AAAAAAAAAyU/Kq7fegEyqjQ/s1600/1622639_660548930657905_919095224_n.jpg

  Tematyka bloga: Blog z opowiadaniem mojego własnego autorstwa o siostrze znanego piłkarza.

  Referowana kolorystyka i układ szablonu: kolorystyka dowolna, układ dowolny.

  Inne, istotne informacje: Chciałabym, żeby dodać napis: "Tylko miłość potrafi zatrzymać czas"

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 4. Jej ale kolorowo,pastelowo cudowny szablon:)

  OdpowiedzUsuń
 5. TWOJE SZABLONY SĄ NIESAMOWITE! CHCIAŁABYM ABYŚ WYKONAŁA DLA MNIE JEDEN.
  JEST TO NIESPODZIANKA DLA MOJEJ PRZYJACIÓŁKI, KTÓRA ONA PISZE OPOWIADANIE, LECZ JEJ WYGLĄD BLOGA NIE ZA BARDZO PRZYCIĄGA UWAGĘ, WIĘC CHCIAŁABYM TO ZMIENIĆ I ZROBIĆ JEJ MIŁĄ NIESPODZIANKĘ I ZMIENIĆ JEJ WYGLĄD :)

  HASŁO: ANOMALINA
  MÓJ LOGIN: ASHZOE
  ADRES BLOGA: http://terriblelove.blogspot.com/
  ZDJĘCIA/OBRAZKI/ARTY, KTÓRE MAJĄ SIĘ POJAWIĆ W SZABLONIE: 1. http://images.tvrage.com/news/could-taissa-farmiga-return-for-season-3-of-american-horror-story.png
  2. http://data1.whicdn.com/images/60347224/large.jpg
  TEMATYKA BLOGA: PŁACZ, SMUTEK, ALE SĄ TAKIE DNI, GDZIE JAK ON SIĘ POJAWI ONA ZAPOMINA O WSZYSTKIM NIEPRZYJEMNYM I WIDZI SAME PLUSY.
  PREFEROWANA KOLORYSTYKA I UKŁAD SZABLONU: KOLORY MOGĄ BYĆ GDZIENIEGDZIE CIEMNE A GDZIENIEGDZIE JASNE. FIOLETOWY CIEMNY, NIEBIESKI CIEMNY I BIAŁY. ZRESZTĄ JAK TAM BĘDZIE PASOWAĆ OBY BYŁO TROCHE CIEMNO I TORCHE JASNO. UKŁAD SZABLONU JAKI TWOIM ZDANIEM JEST NAJLEPSZY I NAJŁADNIEJSZY. TU DAJĘ WOLNĄ RĘKĘ.
  INNE ISTOTNE INFORMACJE: OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁAM SIĘ Z REGULAMINEM, A W RAZIE PROBLEMÓW Z USTAWIENIEM SZABLONU ZAJRZĘ DO ZAKŁADKI "POMOC WE WSTAWIENIU SZABLONU" (ZNAJDUJĄCEJ SIĘ W MANU).

  BARDZO PROSZĘ WYKONAJ TEN SZABLON. ZALEŻY MI NA NIM BARDZO, PONIEWAŻ CHCĘ ABY MOJA PRZYJACIÓŁKA SIĘ UŚMIECHNĘŁA I ŻEBY BYŁO JEJ MIŁO :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Składam dosyć nietypowe zamówienie, nie wiem czy przyjmiesz, ale do tego typu bloga nie mogę znalezc nigdzie wolnych szablonów.

  Hasło : Anomalia
  Mój login : Czarna Dama
  Adres bloga : http://swiat-blogow.blogspot.com
  Zdjęcia obrazki itp. : w sumie... nie mam pomysłu, zamawiałam ostatnio na innej szabloniarni dając obrazy i zrezygnowano, więc może lepiej będzie jak ich nie dam, a po prostu ci nakieruję o czym blog i jak to widzę ? :)
  Tematyka bloga : to blog przyjmujący do spisu inne blogi o różnych kategoriach takich jak Harry Potter ( różne pokolenia ) , romanse, kryminały, horrory, igrzyska śmierci itp. może kilka jakiś obrazów z tej tematyki jakoś w całość, ale wybrać jedną i jej się trzymać? Oddaję to tobie :) Widzę to jakoś tak... bo blog się nazywa : świat blogów ... więc może te obrazy jakoś otoczone światem? półkulą? :P Zrobisz co zechcesz, pozwalam ci, jeśli oczywiście przyjmiesz ;)

  Preferowana kolorystyka i układ : kolorystyka... nie za ciemna, ale nie mam większych wymagań. Układ... dwukolumnowy, prawostronny... strony wyśrodkowane, lekko ruchome może być tak jak tutaj. Miejsce na posty nie za szerokie :) Cytat na szablonie : Świat Blogów - Stwórzmy wspólną historię!

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).


  OdpowiedzUsuń
 7. Hej! Tutaj administratorka SQALAY. Dodałam Graphic Poison do kategorii 'szablonarnie', jeśli nie chcesz żeby twój blog się tam znajdował to napisz pod najnowszą notką, a jeśli chcesz to proszę o zapoznanie się z regulaminem :p

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hejka!! Uwielbiam ten szablon z Ash <33

  Chciałabym zamówić u ciebie szablon

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Clarissa
  Adres bloga: http://goddess-inside.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Chciałabym żeby na szablonie pojawiła się Mila Kunis i Tom Hiddleston. W kwestii Toma zdaje się na Ciebie a tu jest zdjęcie Mili http://www.theplace2.ru/archive/mila_kunis/img/tumblr_mes62l9a2H1r9.jpg Jeśli będziesz musiała je zmienić to nic nie szkodzi. Chciałabym również, jeśli to nie będzie problem by na szablonie pojawił się kwiat narcyzu i owoc granatu, oczywiście jeśli będzie to pasować do szablonu.
  Tematyka bloga: Cóż jest to opowiadanie o bogach greckich w współczesnym świecie a mianowicie o Hadesie i Persefonie.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Układ jaki ci będzie pasować, a kolorystyka ciemna w odcieniach czerwieni.
  Inne, istotne informacje: Chciałabym aby na szablonie pojawił się napis: My dear, my dear,
  It is not so dreadful here.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kurcze, cudowne szablony! :)

  Hasło: Anomalia
  Mój login: imforukidrauhl
  adres bloga: down-jbff.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: W sumie chciałabym, żeby na szablonie pojawiła się Nina Dobrev i Justin Bieber. Nie umiem dobierać zdjęć, ale wyślę dwa. Jak nie będą pasowały to nie ma problemu, żeby je zmienić. ;) Nina: http://31.media.tumblr.com/tumblr_m720l3AToW1qf0ewmo1_500.png
  Justin: http://ftape.com/media/wp-content/uploads/2013/04/Justin-Bieber_Teen-Vogue_05.jpg ewentualnie http://data3.whicdn.com/images/57356970/original.png
  Tematyka bloga: Opowiadanie jest o dziewczynie, której ojciec zapłacił, by ją chroniono. Był świadkiem morderstwa i doniósł to na policję, dlatego gang chce się zemścić na jego córce, by stracił osobę, którą kocha. Chłopak musi się nią zająć i wziąć ją do siebie, gdy dookoła jest pełno niebezpieczeństw czyhających na dziewczynę.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Układ jaki będzie pasował, może być dwukolumnowy. Kolorystyka mroczna, czarno-biała najlepiej.
  Inne, istotne informacje: Jeśli to nie problem chciałabym, żeby gdzieś w tle były rozsypane tabletki, sznur, ewentualnie na tym mniej mi zależy, ale mogłoby się gdzieś wcisnąć albo telefon albo pistolet.
  I poprosiłabym żeby był napis: Down by imforukidrauhl

  Dziękuję. Mam nadzieję, że przyjmiesz moje zamówienie x

  OdpowiedzUsuń
 10. Hasło: Anomalia
  Mój login: kaadoo
  Adres bloga: http://dont-let-me-go-honey.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://bankfotek.pl/image/1646399 // http://bankfotek.pl/image/1646400 // http://bankfotek.pl/image/1646401 // http://images6.fanpop.com/image/photos/36000000/One-Direction-image-one-direction-36086516-1024-768.jpg // http://images6.fanpop.com/image/photos/36200000/One-Direction-image-one-direction-36200051-1024-768.jpg // któreś z tych, które uznasz za odpowiednie, oczywiście jeśli żadne nie będzie Ci pasowało to bez problemu je zmień, ja jestem otwarta na Twoje propozycje :)
  Tematyka bloga: Amelia ( Selena Gomez ) mieszka w Polsce z mamą i bratem, a jej tata pracuje i mieszka w Londynie. Pewnego dnia postanawiają wyjechać, by zamieszkać z ojcem w Anglii. Z początku jej się to nie podobało, ale kiedy poznała Harry'ego Styles'a zmieniła zdanie, bo on pokazał jej, jak być szczęśliwą na nowo Ale sprawy się komplikują. Amelia zrezygnowana z braku chęci Harry'ego do walki o to, co "mają" wraca do Polski. Po niespełna miesiącu, widzi w gazecie artykuł: "Harry Styles ma nową dziewczynę"... No,to tak mniej więcej :)
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: sepia - albo jakieś ciepłe kolory, jak Ci lepiej, albo co Twoim zdaniem będzie bardziej pasowało :)
  Inne, istotne informacje: Chciałabym aby na szablonie znalazł się taki napis: Don't let me go, honey. I, o ile to możliwe, żeby gdzieś w tle był jakiś symbol, budynek cokolwiek, co jest w Londynie i też w Katowicach :)
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  jeśli przyjmiesz moje zamówienie, będę naprawdę wdzięczna i szczęśliwa, Twoje szablony są cudowne! :)
  pozdrawiam! x

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję za przyjęcie mojego zamówienia ;)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy