17 sie 2014

Brakuje

Zamówienie dla Cissy 

Chciałaś konkretne zdjęcia Emmy - nie ma ich. Chciałaś jako kwiaty róże lub tulipany - nie ma ich. Chciałaś kolorystyke różową lub beżową - mamy coś w brązach (naciągany mocno beż). Uwierz mi, że specjalnie tego nie zrobiłam. Jednak gdy brałam podstawione zdjęcia Emmy i próbowałam wpasować jakoś do tego wszystkiego Toma to wychodziła istna rozpacz i na dodatek mrok, mrok i jeszcze raz mrok. Bawiłam się z tym szablonem około 4 godzin, bo tyle razy próbowałam wpleść chociaż jedną rzecz jaką chciałaś. I w tej wersji nie pasuje mi kolorystyka Toma, ale tak ciężko dobrać zdjęcia jego i Emmy w tej samej tonacji. 
Wyjaśnienia, czemu tak długo wykonywałam zamówienia znajdą się pod ostatnim oddanym dziś zamówieniem. 
Kredyty: 1,2,3,4,5

4 komentarze:

 1. Przepraszam Cię bardzo Lady Spark, ale naprawdę nie pasuje mi ten szablon. Jest wspaniały - nie będę przecież kłamać, ale wprowadziłam opowiadanie i naprawdę nie pasuje do opowiadania. W nowej historii Emma wyglądała młodo, a jednak dorosło, a ona tutaj, nie kłamiąc - wygląda na zwykłą małolatę. Przepraszam za tak mocne słowa - jestem okropna, wiem. Nie doceniam tak wspaniałej pracy! :( Co do tego mogłaś napisać na gmaila - odpisałabym na pewno i wszystko byśmy sobie poukładały, dopasowały bo ja coś tam w nagłówkach umiem, ale css jest nie dla mnie. Przepraszam za kłopot! :(
  Pozdrawiam i przepraszam,
  Zła i wyrodna Cissy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. Szablon oczywiście wezmę - nie zrobię Ci tego bo jest wspaniały

   Usuń
  2. Po pierwsze chcę zaznaczyć, że cenie sobie Twoje zdanie. Jednak teraz odpowiem Ci na wój komentarz. Gdybym do każdego pisała maila w sprawie szablonów to pewnie zamówienia nie byłby jeszcze gotowe. Dodatkowo zdjęcia które mi wysłałaś jako te, które chcesz są z roku 2007, czyli Emma miała na nich 16 lat co widać. Dla mnie na tych zdjęciach wygląda komicznie. Młoda dziewczyna z twarzą jeszcze troche dziecka w makijażu jak u dorosłej. No to się nie trzyma ładu. Z kolei zdjęcie, które użyłam jest z roku 2010, gdzie Emma miała 20 lat i zdecydowanie wygląda na nim dorośle i młodo :). Oczywiście w komentarzu wyraziłaś swoje zdanie i masz do tego prawo. Ten komentarz jest moim zdaniem.
   Przykro mi, że szablon nie spełnia Twoich oczekiwań i mam nadzieję, że tam gdzie go zamówisz kolejny raz dostaniesz swój wymarzony szablon :).
   Pozdrawiam, Lady Spark

   Usuń
  3. Też liczę Twoje zdanie - w końcu według mnie szabloniarka zawsze ma rację:) Tak po pierwsze - może źle się wyraziłam. Nie dorosło, ale według mnie te zdjęcie jest takie dziwne - nie umiem się wyrazić. Po prostu mi się nie podoba, i to mnie w szczególności zniechęciło. Wiem że Emma miała na nim raczej z 16 lat - ale jak na to opowiadanie mniej więcej powinno być, bo fabuła ogółem jest nagięta i to bardzo, więc taka Emma zdecydowanie by pasowała. Niestety mam taki pomysł na historię i cały szablon ogółem bardzo nagina się z fabułą opowiadania.
   Pozdrawiam,
   Cissy
   PS. Jeszcze raz strasznie przepraszam za kłopot

   Usuń

Obserwatorzy