13 wrz 2013

Immortal

http://img194.imageshack.us/img194/7118/0d4b.jpg

Bardzo jestem zadowolona z tego szablonu. Sądzę, że spełniłam wszystkie wymagania zamawiającej, także mam nadzieję, że jej również się spodoba.

Kredyty: 1,2,3

4 komentarze:

 1. O mój BOŻE! Jest... Piękny, taki jak sobie wyobrażałam. Bardzo, naprawdę bardzo Ci dziękuję :) Jest to pierwsze zamówienie, które ktoś dla mnie wykonał i jestem naprawdę z tego zadowolona.
  Jesteś wspaniałą szabloniarką ;>
  Naprawdę jeszcze raz ci dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 2. WOW, ale pięknie to wyszło *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Czegoś takiego potrzebuje :(
  Hasło : Anomalia
  Mój login : A.
  Adres bloga : http://idontknowifyouknowwhoyouare.blogspot.com
  Zdjęcia : http://tvdgifs.tumblr.com/post/9470565077
  http://ivedone-itagain.tumblr.com/post/55866641460 (to z góry, gdy ma zamknięte usta)
  http://www.fanpop.com/clubs/klaus-and-caroline/images/35341595/title/caroline-forbes-klaus-mikaelson-wallpaper

  Tematyka bloga : The Vampire Daires
  Inne informacje : Chciałabym mroczny szablon, który odniesie się do sytuacji na blogu, czyli Caroline z wyłączonym człowieczeństwem jako zabójca w tajemniczej organizacji, i Klaus, cierpiący, ale dalej tak samo mściwy :) I jeśli można gdzieś umieścić napis "What do you do, when you forget EVERYTHING", to byłabym wdzięczna :)

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Jeśli będą jakieś problemy, to moje gg 559078, ewentualnie można pisać na blogi, wtedy zawsze będę wiedziała ze ktoś coś ode mnie chce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, strasznie spodobał mi się ten szablon i chciałam go ustawić na swojego bloga lecz widzę że jest on już zarezerwowany a nie lubię kraść rzeczy nie należących do mnie . Mam więc takie pytanie czy mogłabym poprosić o taki sam szablon lecz z zupełnie innym napisem " Humanity is a vampires greatest weakness. No matter how easy it is to turn it off, It keeps trying to fight its way back in. Sometimes I let it."

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy