13 paź 2013

Red

http://img834.imageshack.us/img834/5154/oua5.jpg

Szczerze? Jestem z tego szablonu naprawdę zadowolona. Z układu, kompozycji i kolorystyki. Turkusik <3 Nie przyjmuję żadnych zamówień. Muszę jeszcze jedno wykonać, także tym razem tylko proszę was o składanie propozycji na szablony. 

Kredyty: 1,2,3,4

5 komentarzy:

 1. Propozycje na szablony zawsze się znajdą ^^ Osobiście proponuję coś z Candice Swanepoel - ma obłędne sesje dla Vogue <3 Jeden szablon, który z nią zrobiłaś wyszedł świetny! Reszta aniołków VS również ma kapitalne sesje do magazynów modowych, mogę nawet podesłać kilka zdjęć, gdybyś była zainteresowana.
  Może jeszcze Lana del Rey? Też ma świetne zdjęcia i stylizacje, a poza tym inspirujące teksty piosenek <3 Można by pokombinować z jakąś klimatyczną grafiką inspirowaną którąś z piosenek, czy teledyskiem.
  Myślałaś może o szablonach do opowiadań? Kilka postaci, ale nie konkretnie z tego samego serialu, czy filmu. Po prostu jakieś ładnie dobrane zdjęcia. Wydaje mi się, że na takie rzeczy mógłby być popyt, bo nie wszyscy prowadzą FF, a ciężko jest coś fajnego znaleźć ;)

  Pozdrawiam,
  C.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pobrałam szablon (ten w tej notce) na bloga just-tonight-i-would-fight.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proponuję coś z Candice Accolą i Josephem Morganem, czyli pamiętnikowymi Caroline i Klausem, zwanymi razem Klaroline. O tej tematyce jest pełno blogów, co się wiąże ze dużym zapotrzebowaniem na tego typu szablony. Dotąd spotykałam się z wykonanymi w jasnych kolorach, z ich wspólnymi zdjęciami, a może tak coś mroczniejszego ? W ostatniej sesji do The Vampire Diaries Candice wyszła świetnie, do tego pasujące zdjęcie Josepha też by się pewnie znalazło.

  Pozdrawiam i muszę przyznać, że uwielbiam twoje szablony, masz do tego wielki talent :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm a może coś z Madison Beer, Stellą Hudgens , Seleną Gomez, bo ma naprawdę śliczne sesje :3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy