9 lis 2013

Hospital

 
Dla Curlien
Kredyty:1,2

13 komentarzy:

 1. Bardzo ładny, taki delikatny i subtelny. Idealnie dobrana kolorystyka, postacie i cała reszta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Effey, wybacz że Cię zamęczam, ale po prostu nie wiem czy mam na coś liczyć. Nie odpisujesz i nie wiem czy mam się nastawiać na ten szablon, czy nie masz ochoty i wręcz przeciwnie. Prosiłabym, byś odpisała bym wiedziała na czym stoję :) Jeszcze raz, przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trzeba było wysłać mi zdjęcia i zapoznać się z regulaminem :>

   Usuń
  2. Zapoznałam się z nim już na samym początku, A zdjęć nie wysyłałam bo najpierw chciałam zapytać, czy w ogóle masz czas i chęci i liczyłam, że odpowiesz i dopiero wyślę zdjęcie itp :)

   Usuń
 3. Bo nie chciałam, się męczyć z pisaniem zamówienia gdybyś miała zaraz odmówić, mówiąc że nie przyjmujesz czasu. Jeśli możesz zastanów się i daj mi znać i wtedy złożę zamówienie, no chyba, że chcesz najpierw zobaczyć zdjęcie, to rozumiem. Tyle tylko, że wysłałabym Ci je na maila bo mam je na komputerze i nie wiem jak inaczej miałabym Ci je przesłać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boże, każdy daje zdjęcia na samym początku w zamówieniu żeby szabloniarka wiedziała czy będzie w stanie je wykonać.

   Usuń
  2. Jeny, ale ja najpierw się upewniam, czy ma czas i czy obecnie przyjmuje -,- Poza tym ja nie złożyłam zamówienie, tylko zwróciłam się do autorki z zapytaniem.

   Usuń
 4. Dobra, Effey nie zamierzam przedłużać. Czy mogłabyś podać mi swojego e-maila bym mogła Ci wysłać zdjęcie jakie chciałabym na szablonie? Oceniłabyś czy z takiego zdjęcia uda Ci się coś stworzyć, jeśli tak to napiszę zamówienie i opiszę co dokładnie miałoby się jeszcze znaleźć na szablonie, kolorystyka, układ itp.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję :) Wysłałam Ci maila z zamieszczonym zdjęciem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Boże, jak to zobaczyłam to padłam, popłakałam się i wszystko na raz. Jest śliczny! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale (nie ma żadnych ale co do wyglądu) tylko gdy klikam pobierz, by go oczywiście pobrać, to wyświetla się, że pliku nie odnaleziono :(

   Usuń
  2. Juz wysyłam ponownie :C

   Usuń

Obserwatorzy