16 gru 2013

World Needs Love


Zamówienie dla Layls

Szablon Dramione. Zieleń i czerwień, dodałam do tego trochę granatu i wyszło tak jak wyszło. Nawet mi się podoba :) Mam nadzieję, że spodoba się też blogerce.


Mam do zrobienia jeszcze 1 zamówienie, ale możliwe, że przyjmę 1-2 z tej notki, więc piszcie!
EDIT: Przyjmę 3 zamówienie, automatycznie zajmie mi to więcej czasu, więc nie spodziewajcie się wszystkich przed świętami. Wezmę od  illusion, Nelly i Paryżanka.

10 komentarzy:

 1. Jejku, jakie to jest śliczne. Naprawdę masz ogromny talent. Dlatego dziękuję za przyjęcie mojego zamówienia. Z niecierpliwością czekam na mój szablon! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Anomalia
  Mój login: Wampirek
  Adres bloga: http://niewolnicy-wyspy.blogspot.com/
  Zdjęcia:
  -> http://www.kozaczek.pl/img_users/1239308469.jpg lub http://gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2011/12/robert-pattinson-kristen-stewart-zdjecie.jpg
  -> Chciałabym także zdjęcie jakiejś wyspy, zniszczonego samolotu.
  Preferowana kolorystyka i układ: Układ trójkolumnowy, obojętnie czy otwarty, czy zamknięty. Kolorystyka popadająca w ciemniejszą zieleń, brąz.
  Cytat: "Zagubieni, odnajdujemy miłość w sobie"
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Pozdrawiam, Wampirek

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Anomalia
  Mój login: illusion
  Adres bloga: http://hello-my-monster.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Chciałabym, aby na szablonie pojawiła się Ariana Grande. Przepraszam, że nie dałam zdjęć, ale nie mogłam się zdecydować ;)
  Tematyka bloga: Jest to opowiadanie kryminalne. Blog opowiada o losach dziewczyny, która musi wybrać pomiędzy "tym złym" a "tym mniej złym".
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Myślałam nad ciemnymi kolorami. Może fiolet lub granat? ;) Układ trójkolumnowy.
  Inne, istotne informacje: tekst - "Whatever you do, don't fall in love"
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hasło: Anomalia
  Mój login: Nelly
  Adres bloga: http://girl-with-soul.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Na szablonie chciałabym, żeby były zdjęcia Niny Dobrev. Szukałam zdjęć, ale niestety rezultatu... Także poprosiłabym Cię, żeby Ty wybrała zdjęcia :)
  Tematyka bloga: Kryminał z wątkiem miłosnym
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Układ trój-kolumnowy. Chciałabym, żeby kolorystyka była ciemna, ale oczywiście może być jakiś akcent kolorystyczny :)
  Inne, istotne informacje: Tekst "He is a bad boy with a tainted heart"
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 6. Hasło: Anomalia
  Mój login: Julia Trzyloł
  Adres bloga: http://beautiful-kind-of-pain.blogspot.com/
  Tematyka bloga: FanFiction, Romans, Dramat.

  Zdjęcia/obrazy, które mają się znaleźć na szablonie:
  http://data1.whicdn.com/images/91403636/large.jpg + możesz dołączyć dowolne zdjęcie Zayna Malika jeśli dzięki temu szablon stanie się ładniejszy, ciekawszy. Również zdjęcia jakiś elementów, które według ciebie nadadzą całości charakter.

  Kolorystyka: Chciałabym aby szablon utrzymany był w ciemnych kolorach.. czerń lub granat na tło, do tego szara czcionka (lub taka, która nie byłaby za jasna, a dobrze się ją czytało)

  Układ szablonu: Hm, tutaj zbyt nie wiem jak powiedzieć, więc opiszę. Chciałabym aby nagłówek (obraz) znajdował się po lewo. Ale nie chciałabym aby był on takim prostokątnym obrazkiem, zupełnie nie współgrającym z resztą, chciałabym aby się zlewał i ładnie pasował. I nie był za duży, żeby nie odpychał zbytnio pola z tekstem. Pole na rozdziały/posty po środku, a po prawo takie jakby "menu bloga", czyli stony (fajnie by było jakby ładnie się podświetlały/odjeżdżały w bok), obserwatorzy itp. Ucieszyłabym się gdyby właśnie te poszczególne elementy menu były obramowane, pole tekstowe również.. tutaj daje link to bloga, którym ma właśnie taki podobny układ szablonu jaki mi się podoba: http://malikandivylife.blogspot.com/

  Istotne informacje:
  - Na głównym obrazie chciałabym abyś umieściła tytuł bloga, mianowicie "Beautiful Pain".
  - Proszę aby tekst nie był podświetlany.
  - Niech zdjęcie nie będzie czarno-białe, ogólnie niech szablon nie będzie całkiem czarny, biały, szary.. dlatego tło może być granatowe, ale oceń już to sama podczas robienia szablonu. ufam ci :)
  - Ogólnie mówiąc: szablon schludny, skromny, ale efektowny i ciemny.

  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu".

  Przepraszam za moje zachcianki i wymagania :p Mam nadzieje, że wykonasz moje zamówienie, byłabym w siódmym niebie. Czekam na Twoją decyzję, życzę weny i powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję ogromnie <3
  Jest cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 8. Hasło: Anomalia
  Mój login: Paryżanka
  Adres bloga: http://zdrowa-chuda-wysportowana.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:
  Blog jest blogiem fit, więc prosze o jakieś zgrabne, umięśnione ciałka, zdrowa zywność, woda, wszystko co się wiąże z siłownią itd. itd. itd
  Tematyka bloga: Blog mający na celu inspirowanie innych do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolory jasne, pastelowe. Może jakiś morski, taki zielonkawy, róże pudrowe, może opierać się coś za zasadzie kontrastu. Ogólnie ma być żywo i optymistycznie :) Układ dwu lub trzy kolumnowy.
  Inne, istotne informacje: prosiłabym o tekst "Zdrowa Chuda Wysportowana" _ ewentualnie dodatkowo jakieś cytaty o zdrowiu.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 9. Skoro blogerka usunęła blog to szablon jest wolny?

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy