18 kwi 2014

Jolene

Dla liliths
 
Wersja poprawiona.

5 komentarzy:

 1. Jak ustawić tło do jakiegoś szablonu? Dajmy przykład ( oczywiście nie do końca w tym szablonie ) tego : http://graphicpoison.blogspot.com/2013/09/immortal.html#comment-form skąd wziąć tu tło dla tego szablonu? Jak zazwyczaj się to sprawdza również w innych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz pobrać nagłówek i wstawić.Naciskasz wybrany blog i masz po lewej stronie kolumnę. Wchodzisz w "Układ" i masz tam nazwę bloga i (nagłówek). O to chodzi? Chciałam pomóc :3

   Usuń
  2. Oj, to wiem ^^ A jakbym chciała po wstawieniu nagłówku zmienić tło całego bloga ( zostawiając już wstawiony nagłówek) to jak to zrobić? Wiem, że trzeba wstawić adres z tłem ale jak np. w tym linku, który wstawiłam ( i wielu też innych ) nie ma osobnego linku do tła. :c

   Usuń
  3. Jeśli chodzi o wstawienie tego w kodzie to (Zakładka szablon -> Dostosuj -> Zaawansowane -> Dodaj arkusz CSS):
   body{
   background: url("link do tła") !important;
   }
   Jeśli natomiast chcesz je wstawić normalnie to wstawiasz po prostu plik wchodząc najpierw w Szablon -> Dostosuj -> Tło, tyle że tam masz ograniczenie co do rozmiaru pliku.
   Jeśli po prostu chcesz wstawić jednokolorowe tło to wystarczy, że wejdziesz w Szablon -> Dostosuj -> Zaawansowane -> Strona i tam w kolorze tła wstawisz dany kolor.
   Mam nadzieję, że pomogłam.
   Pozdrawiam, Invisible. :>

   Usuń
  4. Dziękuje bardzo ^^ !

   Usuń

Obserwatorzy