20 maj 2014

My Dream

http://imagizer.imageshack.us/a/img842/4677/ogz5.jpg

Szablon wolny. Niebieściutki z Allie <3 Ostatni z serii Pamiętnik. Podoba mi się. Wracam po krótkiej przerwie. Matury już za mną więc nastał wakacyjny czas! Dlatego postanowiłam wdrożyć coś takiego jak kolejka :) Pod tym postem przyjmę wszystkie zamówienia, jakie się pojawią od chwili publikacji do dnia jutrzejszego tj 21-05-2014, godziny 13:17. Przy czym zastrzegam sobie prawo do zmiany zdjęć, kolorystyki, układu. Jeżeli Wam to nie pasuje, to nie zamawiajcie! Jak zawsze obowiązuje regulamin - zamówienia złożone błędnie będą ignorowane!

Kredyty: 1,2,3,4

33 komentarze:

 1. Hasło: Anomalia
  Mój login: Laurel
  Adres bloga: http://pianista-ciego.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://cdn4.celebrityhairstylez.com/wp-content/gallery/astrid-berges-frisbey/astrid-berges-frisbey-hairstyles.jpg
  http://www.zoomnews.es/sites/default/files/images/201309/isco_dentro_getty_22092013.jpg
  Tematyka bloga: melodramat
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: chciałabym, żeby kolory były różnego rodzaju szarościami z jakimś żywszym akcentem np. czerwonym, układ obojętny
  Inne, istotne informacje: Chciałabym, żeby gdzieś w tle pojawiło się pianino, jakaś płacząca dziewczyna czy kobieta z tą białą laską dla niewidomych. Jeśli byłaby możliwość, to mógłby się pojawić napis ,,A pesar del dolor y la amargura soy tuyo"
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Pozdrawiam ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Anomalia
  Mój login: Carrie
  Adres bloga: http://devil-wears-chanel.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:
  1. http://divinecandice.com/photos/albums/Campaigns/2012/BrainAtwood/normal_003.jpg
  lub
  2. http://angel-candice.com/gallery/albums/userpics/10002/0001_28229~52.jpg
  lub
  3. http://angel-candice.com/gallery/albums/userpics/10002/angel-candicedotcom_28129~15.jpg i http://angel-candice.com/gallery/albums/userpics/10002/angel-candicedotcom_28529~15.jpg lub http://angel-candice.com/gallery/albums/userpics/10002/angel-candicedotcom_28729~12.jpg

  Generalnie chodzi mi o to, żeby na szablonie pojawiła się Candice Swanepoel z jakiejś ciekawej, odważnej sesji - byle nie ze zdjęć z katalogów VS ;)

  Tematyka bloga: Blog refleksyjno-pamiętnikarski
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Myślę, że najbardziej pasowałoby coś ciemnego. Granaty, ciemna czerwień? Chyba ładnie powinny się komponować z tymi zdjęciami, ale niczego nie narzucam. Co go układu, to prosiłabym, żeby wszelkie gadżety znalazły się w jednej kolumnie.
  Inne, istotne informacje: Prosiłabym, żeby grafika była w miarę prosta. Bardzo podoba mi się ta w szablonie z notki, więc może coś w tym stylu? ;) Do tego napis "Devil wears Chanel".
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też maturzystka? :D Ja kończę dopiero jutro, po 15 (cholerny polski...).

  A przechodząc do interesów:

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Joena
  Adres bloga: gruszki-w-popiele.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Hmm… Bardzo skonkretyzowanych wymagań nie mam, chciałabym tylko, aby na szablonie znalazła się Katie McGrath
  Tematyka bloga: wszystko, o czym da się napisać, coś a la internetowy pamiętnik
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: jedna kolumna z lewej strony, kolorystyka najchętniej szaro-żółta
  Inne, istotne informacje: napis „Nie ma nic bardziej niezwykłego, niż zwykłe zdarzenia"
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Hasło: Anomalia
  Mój login: Finnick Odair
  Adres bloga: http://niezgodnosc-dar-czy-przeklenstwo.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Chciałbym, żeby na tym szablonie pojawił się Dylan O'brien i Holland Roden.
  http://24.media.tumblr.com/c58fb392ccc530079d3c521f5b570c3b/tumblr_mowhe9SLeq1s88ss5o1_1280.jpg
  http://www.assignmentx.com/wp-content/uploads/2012/06/TEEN-WOLF-Season-2-Venomous-Roden.jpg
  Tematyka bloga: Książki - Niezgodna.
  Preferowana kolorystka i układ szablonu: Czy szablon otwarty, czy zamknięty - to jak Ci będzie wygodniej :) Kolorystka - może niebieska? Też raczej jak Ci będzie wygodnie. Chciałbym tylko, żeby post(czyli to co piszę) nie było po prawej stronie, bo tak mi cholernie niewygodnie.
  Inne, istotne informacje: Cytat: Jeden wybór może cię zmienić. Jeden wybór może cię zniszczyć.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki ''Pomoc we wstawieniu szablonu'' (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak będzie Ci niewygodnie robić szablon z dwiema postaciami to wyrzuć Holland Roden.

   Usuń
 5. Hasło: Anomalia
  Mój login: Iguśka Holt
  Adres bloga: http://kick-never-say-never.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: nie zależy mi na żadnym konkretnym zdjęciu. Ważne żeby były to zdjęcia Leo Howarda i Olivii Holt.
  Tematyka bloga: opowiadanie miłosne, gangsterskie
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: kolumna z prawaj strony, najlepiej kolory: czarny, biały, ciemny róż
  Inne, istotne informacje: napis Nie wiesz co się stanie, więc nigdy nie mów nigdy
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tworzysz bardzo ładne szablonu – bogata grafika i srokmny Css – wszystko co lubię.

  Probowałam u Ruki, i Swicha, to spróbuje szczęścia tym razem u ciebie, obiecuje, że już więcej nie będę nikogo męczyć;)

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Sorpresa Vran
  Adres bloga: http://our-love-is-eternal.blogspot.com
  Przykładowe zdjęcia: http://i.pinger.pl/pgr89/53ae0d17000f6d3c527a97c3
  http://i.pinger.pl/pgr250/d5c36b6f0012c5c05307a829/
  http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20140111120610/violetta/images/f/fe/Jorge.jpg
  http://www.disney.pl/violetta/img/uploads/galleries/characters/image/5.png
  Zawsze możesz znaleźć inne – bohater to Jorge Blanco
  Tematyka bloga: Fanfiction, dramat, romans
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Nie mam konkretnych wymagań co do układu, jednak prosiłabym o kolory melancholijne.
  Inne istotne informacje: Prosiłabym o napis: That's what we do in life, echoes in eternity.
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Zdaje sobie sprawę, że wiele szabloniarek nie podejmuje się tworzenia szablonów z aktorami z “Violetty” jednak spróbować zawsze można. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniłam nazwę użytkownika na: Mirati Parva
   Przepraszam jeśli to jakiś kłopot.

   Usuń
 7. Hasło: Anomalia
  Login: Annealithe
  Adres bloga:zapomniany-wrog na blogspocie.
  Zdjecia/obrazki/arty: Na szablonie chciałabym, aby znalazła się Zoey Deutch, najlepiej z najnowszych sesji, byleby nie dla Bello Magazine (nie podoba mi sie i nie pasuje do bohaterki); Nie mam jakich specjalnych wymagań poza tym, co do zdjęcia bohaterki. Co oprócz tego? Gwiazdy, odległe planety, kosmiczny klimat, ale też coś z naszej Ziemi, jakieś miasto, czy też raczej widoczne budynki.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Proszę jedynie o to, byl nie było zbyt jaskrawo różowo, a raczej gwiezdnie, po prostu.
  Napis: Do you know your real enemy?
  Tematyka bloga: Historia dotyczy koegzystencji dwóch cywilizacji, ziemskiej oraz z innej planety, Otchłani. Przez lata prowadzone wojny, doprowadziły do wyniszczenia obu gatunków. Rządy decydują się na wzajemne działanie, by nie dopuścić do apokalipsy. Po kilku krótkich latach stabilności, prawdziwa wojna dzieje się pod płaszczykiem polityków jednej i drugiej cywilizacji. Czyli inaczej gwiezdno, polityczno, nawet trochę romansowa opowieść ; )
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Hasło: Anomalia
  Nick Zamawiającego: Rossyx3
  Adres Bloga: http://the-most-beautiful-stories-r5.blogspot.com/
  Obrazki: Jeśli chodzi o kobietę to tutaj również nie mogę się zdecydować na tą http://weheartit.com/entry/85306472/search?context_type=search&context_user=renatagastelum&page=2&query=Caroline+Costa lub na tą http://weheartit.com/entry/116439595/search?context_type=search&context_user=evasanquer&query=lucy+hale . Tak więc tu również daję wolną rękę.
  Jeśli chodzi o mężczyznę to zależy mi na nim http://weheartit.com/entry/112385627 (Ross Lynch) sama jednak nie jestem do końca przekonana czy te zdjęcie będzie pasować :-( Jeśliby nie pasowało to proszę znajdź te, które uznasz za odpowiednie :*
  Tematyka Bloga: Blog z opowiadaniami.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chciałabym aby w szablonie po lewej stronie znajdowała się jedna kolumna niżej, a po stronie prawej wyżej. Prosiłabym również o to by nagłówek znajdował się na środku u góry i aby tła tytułów stron i zakładek miały w sobie część tego nagłówka. W tle nagłówka niech natomiast znajduje się wnętrze starego zamku. Stara biblioteka, schody czy nawet ogromne okna! :) Tak naprawdę nie potrafię się też zdecydować na kolory i nie wiem co będzie lepiej ze sobą grało. Fioletowo-zielony lub Niebiesko-czarny. Tutaj zostawiam wolną rękę! :-)
  Inne istotne informacje: Napis: ...Jeśli nie mogę być z tobą...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

   Usuń
  2. Zmieniłam adres bloga! http://tale-of-untruth.blogspot.com/
   I czy można by było jeszcze troszeczke zmienić zamówienie, czy już jest w połowie zrobiony? :)

   Usuń
  3. Jeśli tak to napiszę już dzisiaj aby nie przeciągać. Natomiast jeśli nie to proszę o wykonanie mojego zamówienia, które złożyłam tutaj wyżej. ;-)
   Hasło: Anomalia
   Nick Zamawiającego: Rossyx3
   Adres Bloga: http://tale-of-untruth.blogspot.com/
   Obrazki: Więc tutaj proszę abyś ty wybrała ponieważ ja nie mogę się zdecydować.
   a) https://www.google.pl/search?q=lucy+hale&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Je-AU6WjCeap7Ab71YHADw&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1680&bih=892#facrc=_&imgdii=y7Eh8l6rDgu74M%3A%3BodJfZ6mU0leEdM%3By7Eh8l6rDgu74M%3A&imgrc=y7Eh8l6rDgu74M%253A%3B_E3Yf4TD71dOpM%3Bhttp%253A%252F%252Fhdwallsource.com%252Fimg%252F2014%252F6%252Flucy-hale-8951-9292-hd-wallpapers.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fhdwallsource.com%252Flucy-hale-8951.html%252Flucy-hale-8951%3B1500%3B1000 i https://www.google.pl/search?q=sasha+pieterse&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZO-AU8O4MKnG7Aagq4Fo&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1680&bih=892#facrc=_&imgdii=_&imgrc=GOnSDRvEtPBk0M%253A%3BE-4cRQzQVY9X9M%3Bhttp%253A%252F%252Fimages5.fanpop.com%252Fimage%252Fphotos%252F31500000%252FSasha-Pieterse-pretty-little-liars-tv-show-31518895-682-1023.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.fanpop.com%252Fclubs%252Fpretty-little-liars-tv-show%252Fimages%252F31518895%252Ftitle%252Fsasha-pieterse-photo%3B682%3B1023
   b) one dwie + https://www.google.pl/search?q=sasha+pieterse&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZO-AU8O4MKnG7Aagq4Fo&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1680&bih=892#q=ross+lynch+sesja&tbm=isch&facrc=_&imgdii=LBdMxCxsQvAPTM%3A%3BXb-WvPH7yAHz-M%3BLBdMxCxsQvAPTM%3A&imgrc=LBdMxCxsQvAPTM%253A%3BcOx_2WJ0inbmNM%3Bhttp%253A%252F%252Fgwiazdunie.pl%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F07%252Fross-lynch-glamoholic-zdjecia.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fgwiazdunie.pl%252Fross-lynch-na-okladce-glamoholic-pelna-sesja-zdjecia%252F%3B460%3B575
   c) on i http://www.wallpaperhere.com/Lucy_Hale_HD_94507/download_1920x1200 , http://popcultureperversion.files.wordpress.com/2012/05/lucy-hale-20110414-627752.jpg
   Tematyka Bloga: Blog z opowiadaniami.
   Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chciałabym aby w szablonie po lewej stronie znajdowała się jedna kolumna niżej, a po stronie prawej wyżej. Prosiłabym również o to by nagłówek znajdował się na środku u góry i aby tła tytułów stron i zakładek miały w sobie część tego nagłówka. W tle nagłówka niech natomiast znajduje się wnętrze starego zamku. Stara biblioteka, schody czy nawet ogromne okna! :) Tak naprawdę nie potrafię się też zdecydować na kolory i nie wiem co będzie lepiej ze sobą grało. Fioletowo-zielony lub Niebiesko-czarny. Tutaj zostawiam wolną rękę! :-)
   Inne istotne informacje: Napis: ...Let's start Tale of untruth...
   Przepraszam. Nigdy nie potrafiłam się zdecydować... Liczę, że mi pomożesz :-)

   Usuń
 9. Hasło: Anomalia
  Mój login: White nigga
  Adres bloga: http://west-coast-nigga-2.blogspot.com/
  Zdjęcia: http://img.thesun.co.uk/aidemitlum/archive/01755/Rita_Ora_GQ_MAGAZI_1755913a.jpg
  http://oraimages.com/albums/userpics/10001/002~631.jpg
  http://www.billboard.com/files/stylus/1182989-the-game-617-409.jpg
  https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1510998_10151767012051408_1997342475_n.jpg
  https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/307847_10150325768791408_1104470849_n.jpg
  https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/311053_10150322555166408_1556382110_n.jpg
  https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1185591_10151584170691408_643259540_n.jpg - moje ulubione zdjęcie *.*
  https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/v/t1.0-9/224322_10150168606586408_6472141_n.jpg?oh=8c07a34f4fd492c59de182f3195af270&oe=53ED30FD
  https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/t1.0-9/180956_495271226407_5119607_n.jpg
  Zdjęć Game'a dałam więcej, bo ciężko jest znaleźć jakieś fajne z dobrą jakością. Mam nadzieję, że da się coś z tego wybrać.
  Tematyka bloga: Jest to historia o trudnej miłości rapera i dziewczyny, która opiekowała się jego synem. Są kłamstwa, intrygi, akcja...
  Układ szablonu może być podobny do tych, które właśnie dodałaś lub coś w tym stylu: http://funkyimg.com/i/HpoB.png
  Kolorystyka bardziej wiosenna? Aktualny szablon na blogu jest taki spokojny i stonowany. Chciałabym żeby było coś bardziej kolorowego, jednak żeby nie było to jaskrawe :) I nie przepadam za szablonami, które są całe niebieskie, jakoś razi mnie to w oczy.
  Jeżeli chodzi o napis to: Tell me who's gonna love me when you're gone.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu.

  Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej :) Chciałam złożyć zamówienie

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Alexandra Hayden
  Adres bloga: http://the-world-is-not-black-and-white.blogspot.com
  Zjęcia/obrazki/arty, które mają się pojawić na szablonie:

  https://www.google.pl/search?q=dark+woman+face&sa=X&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=CC1jU5HgGdDT7AbLtIGoCw&ved=0CCwQsAQ&biw=1366&bih=768#facrc=_&imgdii=_&imgrc=cETl9FoYhalLAM%253A%3ByLXx8ZZImWw3YM%3Bhttp%253A%252F%252F24.media.tumblr.com%252Ftumblr_mbyhfrHJkX1re949bo1_500.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Frebloggy.com%252Fpost%252Fphotography-girl-cold-face-alone-dark-portrait-forest-woman-mist-mask-conceptual%252F33733633624%3B500%3B333

  Tematyka bloga: fantasy/akcja
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: otwarty nagłówek na górze strony, szablon 2 kolumnowy (tekst z lewej), a co do kolorystyki to fajnie by było, żeby była ciemna.
  Istotne informacje: chciała bym żeby szablon był mroczny i tajemniczy oraz żeby pojawiło się zdjęcie z linku który podałam, ale jeżeli nie będzie ci pasowało (lub miało zły format) to może pojawić się coś innego np. ponury las, postacie w pelerynach i kapturach, dziewczyna z ciemnymi włosami i niebieskimi oczami. Zależy mi też, żeby pojawiły się cytaty:
  „Give a little time to me or burn this out
  We'll play hide and seek to turn this around
  And all I want is the taste that your lips allow”
  I ten gdzieś w innym miejscu:
  „I never meant to fall for you but I
  Was buried underneath and
  All that I could see was white”

  Ale tak naprawdę, zdaję się na ciebie ;)


  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Hasło: Anomalia
  Mój login: YourBlood
  Adres bloga :http://breatheme-ff.blogspot.com/
  Zdjęcia : http://2.bp.blogspot.com/-UP2kf_2ywK0/Ub87GhkSErI/AAAAAAAAACY/2CP_PwgaYDA/s1600/tumblr_mf6n6lwx7W1ru90kh.png

  http://4.bp.blogspot.com/-THr5WqCXryg/TuD2PUymGyI/AAAAAAAADwM/-yfjV4Y1fWw/s1600/ebbazingmark6.jpg

  Tematyka bloga : dramat,romanse itp..
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Co do kolorystyki,to chciałabym,żeby była taka..hm ciemna. Chodzi o ciemny fiolet i czerń. A układ,zdaję się na Ciebie. Mam nadzieję,że problemu nie będzie.
  Inne, istotne informacje:
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Mam nadzieję,że przyjmiesz moje zamówienie bo bardzo mi na tym zależy . Ogólnie robisz prześliczne więc pomyślałam. A co mi tam! :D No i zamawiam.
  No i jak napisałaś,możesz zmieniać xD
  Heh,no i czy mogłabyś zrobić napis na nagłówku "Breathe Me"?

  OdpowiedzUsuń
 13. Hasło: Anomalia
  Login: taylor
  Adres bloga: me-encanta-y-morir.blogspot.com
  Obrazy:
  Caitlin Stasey [np. http://31.media.tumblr.com/8adce13f3036b48493645253462821b7/tumblr_mril1bhRW81s38nwfo1_400.jpg ] oraz Marc Bartra [np. http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/bloxlite/f640x640/22/37/01/01956e0a7b.jpg ]
  Tematyka bloga: takie love story, drama
  Układ: jak zrobisz, tak będzie dobrze XD
  Kolorystyka: w sumie to bez różnicy, byle nie był zbyt ciemny :)
  Inne, istotne informacje: Napis na nagłówku: Yo no te he olvidado, amor
  Oprócz tego fajnie by było, gdyby na nagłówku znalazło się może jakieś nawiązanie do Barcelony, może szpitala...
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Hasło: Anomalia
  Login: Piam
  adres bloga: http://escape-liam-payne-fanfiction.blogspot.com/
  obrazy: https://24.media.tumblr.com/a4735de6ef566981096557cfe5230844/tumblr_n5gwt61b5l1taqp79o1_500.jpg (te po lewej)
  albo
  http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/07/28/article-2380320-1B07D3D3000005DC-775_634x917.jpg
  (to zależy już które jest lepsze jakościowo i przepraszam, że nie są lepsze, ale nie mogłam znaleźć lepszych :/)
  http://www.celebzz.com/wp-content/uploads/2013/10/taissa-farmiga-at-american-horror-story-coven-season-3_1.jpg
  Tematyka bloga: fanfiction, dramat, miłość
  Układ: pasowałyby mi po jednej kolumnie z obydwóch stron notki, a nagłówel na górze
  Kolorystyka: preferuje ciemne kolory, żeby nadawały mroku temu blogowi ;)
  Inne istotne informacje: tytuł na nagłówku: Escape napis: We know each older
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Nareszcie znalazłam jakiś blog, który przyjmuje zamówienia. Dziękuję kochana x

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej ^^

   Hasło: Anomalia

   Mój login: Melodia

   Adres bloga: http://this-only-dream.blogspot.com

   Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Na szablonie mają pojawić się Harry Styles i Lily Collins :) Jeśli miałabyś zmieniać zdjęcia to prosiłabym, aby Harry nie wyglądał za grzecznie xd W moim opowiadaniu nie ma 1D i nie jest on gwiazdą, więc chciałabym, żeby wyglądał poważnie i trochę groźnie ^^ Tak samo, żeby Lily poważnie, bo opowiadanie nie jest zbyt wesołe.

   https://24.media.tumblr.com/37cbac053fd69a2516fc8bd0ed9ca4fd/tumblr_n56pjdWQUV1s36zsyo1_500.jpg

   http://images6.fanpop.com/image/photos/36500000/Lily-Collins-image-lily-collins-36567732-1022-1365.jpg   Tematyka bloga: Miłosne/Pary

   Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolorystyka na pewno ciemniejsza, tylko nie niebieska ^^ Widzę, że preferujesz jeden układ, ale jeśli możesz to prosiłabym trójkolumnowy. Ale jak chcesz c:

   Inne, istotne informacje: Napis - You're my dream - To jest tytuł, więc go tak większymi, a mniejszymi - Never let me go. :D

   Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

   Z góry bardzo Ci dziękuję :*
   Pozdrawiam <3

   Usuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 18. Hasło: Anomalia
  Mój login: Miniza
  Adres bloga: http://i-can-be-your-hero-baby.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:
  http://images4.fanpop.com/image/photos/23600000/Candice-Accola-candice-accola-23630701-1920-1080.jpg (Candince Accola)
  http://choibong.vn/upload/2014/03/06/Van-Persie.jpg (Robin van Persie)
  Tematyka bloga: dramat
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Układ jest mi obojętny. Kolorystyka ciemna, stonowana.
  Inne, istotne informacje: Chciałabym, by na nagłówku pojawił się napis: Let me be your hero
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam serdecznie !
  Hasło: Anomalia
  Mój login: Pretty Amy
  Adres bloga: pretty-hurts-story.blogspot.com
  Opis: Blog opowiada o anoreksji i depresji.
  Prosiłabym te zdjęcie:
  http://24.media.tumblr.com/tumblr_mag7o864Sv1rrpf06o1_500.jpg

  za nim natomiast te:
  http://roksanabysiak.pl/wp-content/uploads/2012/09/jad%C5%82owstret-psychiczny-anoreksja.jpg

  a przed jeszcze takie ( ale niekoniecznie ):
  http://www.lekomaniablog.pl/wp-content/uploads/2013/10/5204690444_c164555e5b.jpg

  Prosiłabym również, aby pojawiły się tam związane z tą chorobą przedmioty. Czy udałoby Ci się sprawić, że pierwsze zdjęcie ( dziewczyna) wyglądałaby jak marionetka, którą trzyma u góry napis Pretty Hurts ?
  Tą dziewczynę oddzielałby mur z napisów "Anoreksja , Depresja, a wraz z nimi i My ".
  Drugą postacią jest Logan Lerman. Prosiłabym o jakieś elementy związane z kalectwem i samobójstwem. Zdjęcia mogą być dowolne :) Tło to szpital psychiatryczny , bardzo zniszczony.
  Kolory: Biały i szary, a napisy zielone ( lub takie srebrzyste )

  Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjmiesz zamówienie! :*
  Pretty Amy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
   Przepraszam, że tak mieszam, ale jestem nowa :)

   Usuń
 20. hejka :) chciałabym złożyć zamówienie. Co prawda mam już jeden szablon stąd, ale chciałabym coś świeżego :)
  Hasło: Anomalia
  mój login: Sekretna
  Adres bloga: http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com
  zdjęcia, arty mające znaleźć się na szablonie:
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339315/huge_4f9de0bb974f2d3416b228493e4d3ae6.jpg
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339315/huge_fab6d327629f976183060e1ae816ece9.jpg
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339315/huge_1e153e7a7d0c94976f2f621e8745db2a.jpg
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339315/huge_2cf1aa49d8e7a5a3ffe7758de6596ab5.jpg
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339315/huge_97902951d1725d350db1263a19f8ebb1.jpg
  tematyka bloga: pamiętnik/akcja/przygodowy
  preferowana kolorystyka i układ szablonu: układ dowolny, css nie musi być jakiś wymyślny (chyba, że będzie ci się chciało robić :P )a kolorystyka, to chciałabym połączenie jakichś dwóch dowolnych kolorów, byle nie połączenie zielonego i czerwonego :) I żeby szablon nie był taki typowo pamiętnikowy, tylko bardziej dla bloga przygodowego :)
  inne istotne informacje: Chciałabym, żeby na szablonie pojawił się cytat: "Przyjaźń jest podstawą każdej miłości" a w tle możesz dodać napis "Las Vegas", ale to akurat nie jest konieczne :)
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  mam nadzieję, że wykonasz zamówienie :) pozdrawiam :*
  Sekretna

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej,
  Hasło: Anomalia
  Mój login: Domili
  Adres bloga: http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: nie będe Ci narzucać zdjęć, po prostu chce, żeby pojawiła się tam Kaya Scodelario i Elle Fanning.
  Tematyka bloga: nie wiem jak w kilku słowach mam Ci opisać tematyke, jest to typ fanfiction' a, raczej smutny.
  Preferowana kolorystka i układ szablonu: nie mam szczególnych wymagań do kolorystyki, ale wolałabym, żeby był w ciemnych barwach, ale to już od Ciebie zależy.
  Inne, istotne informacje: Cytat: Everytime I try to fly
  I fall without my wings.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki ''Pomoc we wstawieniu szablonu'' (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 22. Hasło: Anomalia
  Mój login: bad.wolf (i druga autorka bloga - mosiaa)
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Zdjęcie Niny - http://ninadobrevstuff.com/photos/albums/userpics/10001/019~14.jpg Do tego jakieś zdjęcie Louis'a Tomlinson'a, nie wybrałyśmy konkretnego zdajemy się na Ciebie
  Tematyka bloga: Miłosne/pary, Nina Dobrev, Louis Tomlinson
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolor: szary, czarny; Układ: lewo kolumnowy.
  Inne, istotne informacje: Strony z boku. Napis na nagłówku: "Jeśli coś jest łatwo znaleźć, nie warto tego szukać."
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Mamy nadzieję, że w naszym zamówieniu wszystko się zgadza i życzymy powodzenia z taką ilością zleceń :)
  Z góry dziękujemy!

  OdpowiedzUsuń
 23. Muszę przyznać, że cały czas czekałam na Twoje prace i cieszę się, że w końcu wróciłaś! Mam nadzieję, że egzaminy poszły Ci dobrze :) Wszystkie szablony, które wczoraj dodałaś są piękne, szczególnie podoba mi się ostatnio właśnie taki układ, ale moim zdecydowanym faworytem jest ten z Blake Lively. Prześliczny i taka mocna zieleń, naprawdę świetna praca, gratuluję! :)
  Stwierdziłam, że nie mogę przejść obojętnie obok Twojej propozycji i zdecydowałam się zamówić znów u Ciebie szablon.

  Hasło: Anomalia.
  Mój login: Tess.
  Adres bloga: http://melody-fall.blogspot.com/
  Zdjęcia, które mają pojawić się na szablonie: Emily Heard. Coś z tej sesji:
  http://www.aheardfan.com/photos/thumbnails.php?album=318

  lub tej:
  http://www.aheardfan.com/photos/thumbnails.php?album=467

  oraz Gaspard Ulliel. Coś z tej sesji:
  http://gaspardulliel.net/photos/thumbnails.php?album=190

  lub to: http://gaspardulliel.net/photos/displayimage.php?pid=6848&fullsize=1

  Jeżeli zdjęcia nie będą odpowiadały, to możesz je zmienić, nie ma problemu. Tylko zależy mi, żeby Gaspard miał dłuższe włosy.

  Tematyka: opowiadanie, obyczajówka.

  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Tutaj całkowicie zdaję się na Ciebie, zależy mi jedynie na tym, by praca nie była bardzo ciemna i bardzo jasna.

  Inne, istotne informacje: Chciałabym, żeby na nagłówku pojawił się napis:
  I respect the faith you have in me and love you for it.

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Życzę twórczego natchnienia i czekam niecierpliwie na kolejne prace! Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Taka okazja zdarza się raz w życiu, więc jako wielka fanka Twoich prac postanawiam złożyć zamówienie (tak wiem, sama robię szablony ale Twoje prace są moim wzorem do naśladowania i chociaż próbuję osiągnąć Twój poziom marnie mi to idzie). Zacznijmy:
  Hasło: Anomalia
  Mój login: Lady Spark
  Adres bloga: http://gdy-wygramy.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: tu zostawiam Ci wolną rękę. Byle tylko były to zdjęcia Antoniego Pawlickiego (Jan Markiewicz) oraz Agnieszki Więdłochy (Lena Sajkowska)
  Tematyka bloga: Opowiadanie wojenne na podstawie filmu i książek 'Czas honoru'
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Jak chcesz, byle tylko nie było za słodko :).
  Inne, istotne informacje: Chciałabym aby na szablonie znalazł się napis: Miłość i wojna zbudowane są na tych samych fundamentach. (słowa miłość i wojna mogą być jakoś wyróżnione)
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Pozdrawiam, Lady Spark :>

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy