4 sie 2014

Powerful And Lonely


Szablon z Casteielem aka Mishą Collins. Ostatnio wyszła właśnie moja faza na SPN. Mam nadzieję, że komuś się przyda. BTW. Świetna kolorystyka!


5 komentarzy:

 1. Nawet, jeśli nie zaskoczył mnie Supernatural, na pewno zaskoczył mnie Castiel :)
  Kolorystyka ładna, ale jakoś nie pasuje mi do postaci... Cytat idealny, no i CSS też mi się bardzo podoba :)
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli przyjmujesz zamówienia to bardzo prosiłabym o szablon :)

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Sekeszera Jakaś tam
  Adres bloga: http://http://czarlandia.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://http://b3.pinger.pl/81821a686acfa53cb4a483760fa22275/kociak.jpg i http://http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/t/x/muz3946168.jpg lub http://http://velvetmirror.blox.pl/resource/alice_in_won.jpg http://i.pinger.pl/pgr161/7438bbba00251af252e96049/084d74ec04c600d98e1d_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg
  Tematyka bloga:Alicja z krainy czarów, magia, wojna,
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu:Preferowałabym w kolorystyce:Czarny,ciemny zielony, granatowy, szmaragdowy i turkus ( oczywiście na szablonie mogą pojawić się inne kolory oraz nie wszystkie wymienione :))
  Inne, istotne informacje: Nagłówek otwarty i cytat ,, Nie orientujesz się może co łączy gawrona i sekretarzyk? " lub ,, Kiedyś byłaś bardziej, teraz jesteś o wiele mniej bardziej" wybór należy do ciebie
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś zgodziła się na wykonanie dla mnie szablonu :)

  Hasło: Anomalia
  Mój login: ~ alex
  Adres bloga: http://our-love-is-unconditionalx.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://stars.topnews.in/2107437-model-gets-speeding-ticket-after-kiss-bieber i http://31.media.tumblr.com/8916be48e3f8391465d45b7a45e4851c/tumblr_mx1gq2ssB21t4pyxho1_500.jpg lub http://1.bp.blogspot.com/-RiKZ_6KZ3JI/Us0MlYXcnYI/AAAAAAAACxo/sue8GjjZavY/s1600/tumblr_myznw1h9xv1rhs8mlo3_r1_500.png.
  Tematyka bloga: piłka nożna, Borussia Dortmund, modeling, niebanalny związek miłosny.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Preferowałabym w kolorystyce: fiolet, jasny brąz, granat.
  Inne, istotne informacje: Nagłówek otwarty i cytat: Nothing happens without a reason.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hasło : Anomalia
  Mój login : Ann
  Adres bloga : http://pll-poland.blogspot.com/
  Zdjęcia które mają pojawić się na szablonie : nie wybrałam żadnych - zdaje się na ciebie, mam nadzieje że to nie problem. po prostu my nie znamy się na tym i nie wiemy jak bardzo by ucierpiało dane zdj w wybranej kolorystyce :)
  Tematyka bloga : serial Pretty Little Liars,
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu : kolorystyka ciemniejsza np : granatowy, fioletowy, szary ( oczywiście nie muszą sie wszystkie kolory pojawić to nasze sugestie tylko) a układ dwukolumnowy
  Istotne informacje : chcemy aby nagłówek był otwarty i miał na napis Pretty Little Liars - Poland oraz link do naszego bloga. co do reszty szablonu czy też nagłówka nw jaka będzie twoja koncepcja ale chcemy aby były na nim wszystkie Kłamczuchy (Aria Montgomery, Spencer Hastings, Hanna Marin, Emily Fields, Alison DiLaurentis)

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu)

  Z poważaniem admini z PLL-POLAND :)
  Z góry dziękujemy :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy