25 lip 2015

Don't look down

Uwagi: archiwum najlepiej prezentuje się w "liście".

Hej wszystkim! Tak, to znów ja. Narobiłam ogólnie dużo nagłówków i porozpoczynałam kody, a nie miałam ich kiedy skończyć i właśnie znalazłam chwilkę na ten. Tak więc : ENJOY IT :D
Nie przyjęłam pod poprzednią notką zamówienia, ponieważ nie przypadła mi do gustu tematyka :< Przepraszam z góry bardzo!
(Przyjmę 1 ciekawe zamówienie)

Kredyty: 1 i 2

EDIT: przyjęłam zamówienie od Too Young

9 komentarzy:

 1. Szablon mi się podoba, te kolory i układ. Jak najbardziej przypał mi do gustu, chociaż troszkę nie podoba mi się wygląd komentarzy. W takim razie czekam na więcej twoich prac, bo są naprawdę śliczne. Dobra robota, Nat x! Szablon wyszedł ci naprawdę dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! W sumie mi też wiele rzeczy nie podoba się w szablonie, ale nie za bardzo miałam pomysł na urozmaicenie. Dziękuję za konstruktywną krytykę :D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Naprawdę świetny szablon. Kocham ten nagłówek <3
  Chciałabym u Ciebie złożyć zamówienie.

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Too Young
  Adres bloga: http://just-be-hopeful-bam.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które maja pojawić się na szablonie: http://www.weday.com/files/2015/03/Bars-and-Melody-1.jpg
  Tematyka bloga: Fanfiction o Bars And Melody ♥
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolorystyka: Chciałabym, by przeważały w niej kolory: czarny i niebieski/czerwony. Układ prawokolumnowy. ;)
  Inne, istotne informacje: Chciałabym, by na nagłówku był napis "Just Be Hopeful".

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  ~
  Jeśli jakimkolwiek problemem jest to, że nie ma jeszcze żadnego posta to chciałabym, żebyś wiedziała, że bardzo zależy mi na tym, żeby zacząć pisać mając wszystko dopięte na ostatni guzik, włącznie z wyglądem :)

  Mam nadzieję, że przyjmiesz ;)
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przyjmuję :D
   Mogłabym jeszcze prosić o jakiś kontakt do ciebie?
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Jasne.
   Oto mój adres E-Mail: charlie.wife@op.pl
   Bardzo dziękuję, że przyjęłaś. ;)

   Usuń
 3. Hasło: Anomalia
  Login: Anaya Tyrell
  Adres bloga: http://hp-i-zaginiony-smierciozerca.blogspot.com
  zdjęcia:
  http://www.filmhdwallpapers.com/files/movie/Harry-Potter-and-the-Goblet-of-Fire-HD-Poster-Wallpapers.jpg
  http://static.comicvine.com/uploads/original/1/17981/2087392-harry_potter_and_the_half_blood_prince_11.jpg
  http://torrentsgames.org/wp-content/uploads/2013/04/Harry-Potter-and-the-Goblet-of-Fire-PC.jpg
  http://freshwallpapers.net/download/6354/1920x1080/download/danielle-campbell-as-davina-claire-in-the-originals-tv-series.jpg
  tematyka: fanfiction, Harry Potter, czasy Harry'ego
  Kolorystyka i układ: Układ chciałabym jednokolumnowy, a nagłówek zamknięty. Chciałabym, by szablon był w miarę prosty, tylko, żeby może trochę w miarę możliwości pokombinować przy menu. Kolorystykę, zostawiam tobie, ale ja postawiłabym na ciemniejsze kolory np. czerń z niebieskim. No i napis,a w sumie dwa. "Są zdarzenia, które przeżyte wspólnie, muszą skończyć się przyjaźnią." i "Harry Potter i Zaginiony Śmierciożerca"
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Mam nadzieję, że moje zamówienie zostanie przyjęte,
  Anaya ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Hasło: Anomalia
  Login: wytrwała na zawsze
  Adres bloga: http://shadowhunters-polska.blogspot,com
  Tu jest link do ogółem zdjęć związanych z tematem: https://www.google.ie/search?q=shadowhunters+serial&biw=1600&bih=799&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIka6NibT-xgIV8hTbCh1JUQUu

  Ale tam są dwie obsady, filmowa i serialowa, więc, żeby było pewne chodzi o tą: http://www.spoilertv.pl/uploads/news/big/f6fd79d234c0c7e8d6d7f87acbd64dc4.jpg

  Bo blog nie jest z żadnym opowiadaniem, to będzie blog o serialu który startuje na początku 2016 roku, będę tam publikować posty o gwiazdach, o serialu, coś jak PLL fansite, albo PLL Poland (Pretty Little Liars)
  Myśle, że kolorystyka mogłaby być jakaś mroczna, ciemna, z przeplatającymi się charakterystycznymi kolorami jak niebieski
  Znalazłam też inne zdjęcie dobre na szablon, może się nada: https://pbs.twimg.com/media/CEuumFgUkAEqMjp.jpg

  Układ myślę, że dwu kolumnowy
  Inne, istotne informacje:
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Mam wielką nadzieję, że przyjmiesz, bo blog chciałam otworzyć na początku sierpnia, a ponieważ do końca tego miesiaca jestem za granicą i jedynie na moment udało mi się zdobyć laptopa mam lekkie trudności z zamówieniem szablonu.
  Tak, czy siak z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego zamówienia :)

  wytrwała na zawsze

  OdpowiedzUsuń
 5. Hasło: Anomalia
  Mój login: Anita Kaulitz
  Adres bloga: http://imbloodquiecklylive.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które maja pojawić się na szablonie:
  http://24.media.tumblr.com/tumblr_me5kubCqwV1rlib6wo12_r1_500.jpg
  http://tokiohotel-lovealways.com/THgallery/albums/Inconnu-Leipzig%20Germany(2005)/TWN-Inconnu-Leipzig_Germany(2005)1.jpg
  Tematyka bloga: Fanfiction o Tokio Hotel ♥
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolorystyka: Chciałabym, by przeważały w niej kolory: czarny, biały i szary. Układ prawokolumnowy. ;)
  Inne, istotne informacje: Chciałabym, by na nagłówku był napis "Krwawię, cicho żyjąc".

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 6. Hasło ,,Anomalia''.
  Mój login ,,K a r m e e l e q''
  Adres bloga; kiedy-gram-znika-caly-swiat.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie; więc tak nie wiem, które wybrać, ale wierzę, że ty to zrobisz za mnie. Nie mam konkretnej osoby, jeśli o to chodzi. Ważne, aby to była blondynka, najlepiej obrócona tyłem. Coś tego typu;
  * http://m.ocdn.eu/_m/a08a2acc4fec60562a95729dc6d4c413,62,37.jpg
  * http://sitemodelsdobrefotki1.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/881561/files/blog_tu_5119393_7953828_tr_tumblr_ls19qe65rw1qioi09o1_500_large.jpg
  * http://data.whicdn.com/images/11777137/tumblr_lo1vnfPUCj1qcx3cao1_500_large.jpg
  Byłabym wdzięczna, gdybyś wybrała jedno z tych zdjęć. Ewentualnie, jeśli żadne Ci się nie spodoba, możesz poszukać sama bądź dać Dove Cameron. :)
  Tematyka bloga; Fanfiction.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu; Układ podobny do tego szablonu (jeśli można);
  http://i.imgur.com/9AXMHFT.png - strasznie mi się podoba to, że te linki są na górze, osobno. Kolorystyka również nie wiem, jaka ma być. Jestem strasznie zagubiona, jeśli chodzi o wygląd szablonu. Nie mam wymarzonego, więc zostawiam Ci całkowite pole do popisu. Byleby kolorystyka nie była w różu, taka, jaką macie teraz na głównym szablonie i zbyt jaskrawa. Najlepiej, gdyby była podobna do tego szablonu, który podałam wyżej.
  Inne, istotne informacje; nie posiadam takich. Nie chcę żadnego napisu, ani nic.

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki ,,Pomoc we wstawieniu szablonu'' (znajdującej się w Menu).

  PS. Jeśli będziesz miała jakieś pytania, podam Ci do mnie kontakt. Nr GG; 44554253 oraz adres e-mail karmeeleq@gmail.com
  Z góry dziękuję. ♥

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy