26 lip 2015

TT: War between the vanities


Muszę przyznać, że wcale a wcale mi się nie podoba. Nagłówek ujdzie, ale CSS to totalna porażka. Zabijcie mnie, dobrze? ;) Co do Tygodnia Tematycznego, to mam dla was jeszcze jeden szablon z Czystej Krwi, który czeka już w folderze. Jeszcze dzisiaj postaram się go dodać. ;) Nagłówek nieruchomy.
W GADŻECIE HTML/JAVA SCRIPT NALEŻY DODAĆ TO:
 <A CLASS='NAVI' HREF='ADRES LINKU'>NAZWA LINKU</A>
ŻEBY WPROWADZIĆ LINK.
Propozycje będą bardzo miło widziane.

6 komentarzy:

 1. kiedy oddasz zamowienia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przyszłym tygodniu powinny się pojawić co najmniej ze 3 ;)

   Usuń
 2. bożu, Taissa, mój girl crush. zmieniłabym dla niej płeć, przysięgam.
  mnie tam szablon bardzo się podoba, ma swój klimat, śliczny układ, bynajmniej nie zasłaniający uroku nagłówka. co się propozycji tyczny... może coś mrocznego z innymi aktorami AHS? yes, please!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapisuję już to sobie na swojej karteczce ;)

   Usuń
 3. Nie zabiję cię, bo nie mogę przestać napatrzeć się na twoje prace, Arachne. Nagłówek jest prześliczny, co bredzisz człowieku. CSS nie takich kolorów jakie lubię, ale jest genialny sam w sobie. Ma taki mroczny, choć zabawny klimat.To jest jak najbardziej udana praca. Genialna robota, Arachne!

  Do propozycji to może coś z serialu The 100? Albo "Legion Samobójców" bo ostatnio mam taką ochotę na oglądnięcie tego filmu.

  Jednak mam pytanie, bo przyjęłaś moje zamówienie. Czy wyrobisz się z nim gdzieś tak do końca wakacji? Bo nie chcę naciskać ani pośpieszać, a jestem ciekawską osobą i chciałbym mieć komputer do tego czasu, za nim wyjadę do Norwegii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca wakacji się wyrobię, bez obaw ;)

   Usuń

Obserwatorzy