5 sie 2015

Caroline


Zamówienie dla Elose

Szablon miał być mroczny i wydaje mi się, że udało mi się to w nim uchwycić. Mam nadzieję, że Ci się podoba ;) 
Od razu uprzedzam, że po oddaniu 3 ostatnich zamówień, nie zamierzam przyjmować kolejnych, ponieważ już 11 sierpnia wracam do szkoły. Przeliczając na polskie, będę w ostatniej gimnazjum, gdzie moje oceny muszą być perfekcyjne. Ponadto zamierzam zgłosić się do programu stypendialnego dla obcokrajowców, który zawiera dofinansowanie wielu kursów i uczestnictwo w różnych seminariach. Jednym z warunków jest angażowanie się społecznie, więc nie wiem, jak to będzie od następnego tygodnia. Zostanę chyba przy wykonywaniu propozycji. ;)
Pozdrawiam! 
Zbieram propozycje!

3 komentarze:

 1. Szablon jest G E N I A L N Y. Nie wiedziałam, że takie kolory mogą do siebie pasować. Strasznie ci dziękuję Arachne. Spisałaś się! Ten szablon jest już moim ulubionym ze wszystkich twoich prac, haha <3 Tylko mam problem z CSS, bo nie wiem jak dać taki spis treści "Rozdziały" jak jest na podglądzie. Pomogłabyś mi? Bo nie wiem co zrobić! :<
  Dziękuje ci Arachne za poświęcony czas nad moim szablonem. Wyszedł ci przecudownie. Zrobiłaś go lepiej niż sobie wyobrażałam, naprawdę. Raz jeszcze dziękuje, Arachne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że bym pomogła ;) Właściwie to napisałam do Ciebie na gg ;) Jeśli możesz, wejdź, bo tam najwygodniej się rozmawia ;) Jeśli mam zły numer, to napis na : 36018825 ;)

   Usuń
 2. Piękny szablon...i jeszcze te kolorki *o* Ach...Stefan i Klaus ♥♥ Css mnie zauroczył ^^ ;*
  Co do propozycji to może coś z Dynastii Tudorów? Np. Anna i Henryk ; D
  pzdr;***

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy