31 sie 2015

Lost


Dzień dobry :)
Dzisiaj mam dla was szablon w którym nagłówek bardzo mi się podoba, a reszta ani trochę. Zniszczyłam go css'em ;-;

Wszystkie gadżety mają znaleźć się w lewej kolumnie, natomiast strony są gadżetem Html/Java Script, umieszczamy go w prawej. W ten właśnie gadżet wpisujemy:
<A CLASS='NAVI' HREF='LINK'>NAZWA LINKU</A>

6 komentarzy:

 1. Witaj kochana!
  Mi również podoba się ten nagłówek. Ma takie prześliczne kolorki, że się inaczej nie da! Gdyby tylko ta aktorka była w moim opowiadaniu - ustawiłabym go. Poważnie! Patrzę, patrzę i napatrzeć się nie mogę. *-*
  Czekam na następną pracę.
  Pozdrawiam, karmeeleq

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie nagłówek nieziemski ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej!
  Wolałam byście wiedziały o tym. Pobrałam szablon twórczości Erenae pt. "Give me love" z Niną i Jensen'em na bloga: http://dark-of-heart.blogspot.com.

  Swoją drogą szablon jest prześliczny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic nie zniszczyłaś css'em, Lisku! Chociaż może faktycznie tło daty mogłaś dać nieco jaśniejsze, ale poza tym jest naprawdę w porządku :) Bardzo mi się podoba x

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, dopiero znalazłam wasz blog i nie znam za bardzo prac wszystkich tu dziewczyn, a chciała bym zamówić szablon. Czy mogłabym pominąć hasło? Oraz.. Gdzie mam złożyć to zamówienie? Tu pod nowym postem, czy u kogoś konkretnego na blogu. Idk :( Naprawdę macie tu ogrom szablonów i ciężko zdecydować się, który bardziej mi się podoba. Jesteście niesamowite, serio. Mam nadzieje na szybką odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy