29 mar 2016

I'm not afraid to die


Cześć! Jestem nową duszyczką na GP. Można mnie kojarzyć z Unfaithful Heaven lub GalleryGold. Właściwie dołączyłam do załogi spontanicznie, bo w sumie czemu nie? Nie mam czasu na indywidualne prowadzenie bloga, a jednak odżyć chciałam w tej graficznej części blogsfery. Szablon zrobiony przed chwilą po ogromnej przerwie od grafiki i kodowania. Ale Andy! *.* Przyjmuję zamówienia!
Kredyty: 1|2|3

16 komentarzy:

 1. Hasło: Mrs. Punk30
  Mój login: Nocna Mara
  Kontakt: marta.kawalek@onet.eu
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Tutaj zostawiam pole do popisu. Ważne, aby na szablonie znalazła się Luanna Perez. Jeśli szukanie zdjęć będzie jakimś problem mogę to ja jakieś znaleźć ;)
  Tematyka bloga: Film/Książka (Harry Potter)
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Ciemne barwy z kolorowymi akcentami. Układ otwarty.

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam o adresie bloga :P

   http://unwanted-story.blogspot.com/

   Usuń
 2. Spodobał mi się bardzo twój szablon. Jestem wielką fanką Black Veil Brides i gdyby nie to, że już jestem gdzie indziej w kolejce to chętnie złożyłabym u Ciebie zamówienie. ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham szablony w takiej kolorystyce! Andy, jako postać jest mi obojętny, ale w całokształcie naprawdę elegancko prezentuje się ten szablon :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 6. Hasło: Mrs. Punk30
  Mój login: Sight
  Kontakt: dhiantefirst@gmail.com
  Adres bloga: http://her-demons.blogspot.com/
  Zdjęcia: Wybranych zdjęć jako tako nie posiadam, ale prosiłabym, aby na nagłówku znalazła się Vanessa Hudgens, najlepiej z tej sesji: http://babyv.pl/thumbnails.php?album=141 ponieważ zależy mi, aby wyglądała jak najbardziej naturalnie i dziewczęco:)
  Tematyka: Jest to opowiadanie autorskie, główną bohaterką będzie Emily, która w przeszłości chorowała na białaczkę. Osadzone w XXI wieku, oczywiście.
  Układ, kolorystyka: Układ prosiłabym zamknięty. Zależy mi jednak, aby szablon był najprostszy, jak się tylko da, przykładowo w takiej formie: http://sketchtoy.com/66812253
  Jeśli chodzi o widżety: klasyczne menu, statystyka, rozdziały (jeśli mogę prosić to w dwóch kolumnach) i jakieś wolne okienko z informacjami.
  Kolorystyka wedle Twojego uznania, nie mam żadnych wymagań. Jedyne, czego bym nie chciała, to jaskrawe barwy i łączenie różnych, różnistych kolorów. :)
  Inne informacje: Zapomniałam wspomnieć o ważnej (dla mnie) rzeczy, czyli: proszę, aby kolumna, w której będą posty nie była zbyt szeroka. Nie wiem, czy czcionki od razu wpisujesz w CSS, czy będę je mogła później dostosować sama, ale jeśli wpisujesz, to prosiłabym o Georgię lub Verandę (czy jaki im tam:D) w rozmiarze 12/13.
  Ach, i jeszcze napis: "They say it's what you make
  I say it's up to fate
  It's woven in my soul
  I need to let you go"
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję zamówienie!

   Usuń
  2. O, cieszę się! I dziękuję ślicznie! :*

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Hasło: Mrs. Punk31
  Mój login: Wizard Of Darkness
  Kontakt: wizardofdarkness.1955@gmail.com
  Adres bloga: http://malfoygdyniktniepatrzy.blogspot.com/
  Zdjęcia: Nie mam konkretnych zdjęć, ale głównymi bohaterami są Lucjusz Malfoy i Narcyza Malfoy, więc musza być na szablonie. Proszę o wybranie zdjęć postaci z filmu nie aktorów na jakiś uroczystościach, czy coś. Chcę też jakąś białą sowę w locie. Niech będzie na dole szablonu.
  Tematyka bloga: cały blog będzie poświęcony Malfoy`om. Od chwili poznania się Narcyzy i Lucjusza do (prawdopodobnie) ich śmierci.
  Układ: zamknięty.
  Kolorystyka: ogólnie dużo czarnego. Odcienie ciemne i biały. Menu takie jak tu: http://dramione-naucz-mnie-latac.blogspot.com/2016/03/ostroznie-z-zyczeniami.html + bohaterowie.
  Inne informacje: tło chcę aby było podobne do tego: http://dramione-naucz-mnie-latac.blogspot.com/2016/03/ostroznie-z-zyczeniami.html tylko, że zamiast tych piór życzę sobie czaszki i narcyzy (białe) pokrapiane krwią. Jeśli to będzie jakiś problem to tło może być całe czarne. Na szablonie musi znajdować się napis: Malfoy-Gdy nikt nie patrzy...
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Hasło: Mrs. Punk31
  Mój login: carmelosxd
  Kontakt: gg - 37881792
  Adres bloga: www.narusasu-sasunaru.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:
  - http://adn.i.ntere.st/p/7523104/image
  - https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS00BZYKwjwj7GFXHdlbDly9PByYHbAqnhzn_qvboFUS5Bxo_7DJw
  - http://p4.i.ntere.st/a78154f2369c39bdfefa46b3360ce334_480.jpg
  Tematyka bloga: yaoi, anime
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: jasna tonacja z dodatkami niebieskimi jeśli można, dwie kolumny : po lewej i prawej
  Inne, istotne informacje: poproszę by nie było automatycznie wyśrodkowanego tekstu, ani skośnej czcionki :)

  Z góry dziękuję jeśli przyjmiesz zamówienie :)

  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 11. In The End, as U fade into the night, who'll tell the story of Ur life? And who'll remember Ur last goodbye? 'Cause it's The End, and I'm not afraid, I'm not afraid to DIE! ;)
  Szkoda, że sesja na pobranie szablonu wygasła, bo strasznie mi się spodobał <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Sesja na pobranie szablonu wygasła... Można by go jeszcze jakoś pobrać?

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy