10 cze 2013

The Raven

http://img822.imageshack.us/img822/3223/026podglad.jpg

Szablon wolny. Mój faworyt. Od dawna chodzi mi po głowie pomysł na opowiadanie z piękną, tajemniczą blondynką i krukami. Na razie pracuję nad koncepcją a pisać zacznę pewnie we wakacje. Szablon robiony właśnie pod wpływem tej koncepcji. Przyjmę 1 zamówienie, jakie podam w środę wieczorem. Szablony zamówione poprzednio również pojawią się w środę.

Kredyty: 1,2,3,4

Edit: Przyjmuję zamówienie
http://hiszpanskie-pocalunki.blogspot.com

6 komentarzy:

 1. Hasło: Anomalia
  Mój login: Moniika
  Adres bloga: http://hiszpanskie-pocalunki.blogspot.com
  Chciałabym zamówić szablon z Gemmą Arterton. Układ nie ma dla mnie znaczenia, ale wolałabym, aby szablon był utrzymany w jasnych kolorach :)
  Cytat: ''Dzisiaj uwierzyłam, że do szczęścia mi wystarczysz..''
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Pozdrawiam i dziękuje z góry :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja kocham Twoje szablony *.*
  Jak dla mnie tworzysz przepiękną grafikę, Twoje prace mogą konkurować z takimi szabloniarniami jak zaczarowane-szablony czy land-of-grafic i nie wiem, czy niektóre nie są lepsze :)
  Nie pojmuję, czemu Wasza szabloniarnia jest tak mało znana, bo szablony robicie bombowe :p

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Anomalia
  Mój login: Mikaa170
  Adres bloga: www.dangerous-fear.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: https://si0.twimg.com/profile_images/2435792549/image.jpg i/lub http://soundisstyle.com/wp-content/uploads/2012/05/justin-bieber.jpg i/lub http://bi.gazeta.pl/im/5/10032/z10032695Q,Selena-Gomez.jpg - Jeśli te obrazki są słabej jakości możesz wybrać obojętnie jakie,ważne aby selena i justin się tam znajdowali.
  Tematyka bloga: Opowiadanie o Justinie Bieberze
  Prosiłabym o szablon z jedną kolumną,najlepiej po lewej stronie. Kolorystyka szara,czarna bądź granatowa. Cytat: "Own fear is dangerous for us" Z góry dziękuje jeśli przyjełabyś to zamówienie.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne. Robisz nieziemskie szablony. :]

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha, może się jeszcze załapię :D
  Hasło: Anomalia
  Mój login: Angie13
  Adres bloga: http://roniona.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: sądzę, że się nie obrazisz, jeśli nie wymienię tu konkretnych zdjęć, lecz napewno musi się znaleźć fota Rupert Grinta i Emmy Watson i wolałabym, żeby nie pochodził z HP i IŚ. No i Emma musi mieć długie włosy!
  Tematyka bloga: Romione
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: chciałabym prosić o kolorystykę związaną z latem: żółć, pomarańcz itd. ale niezbyt jaskrawe, raczej pastele, wiesz, coś takiego jak kolory zbóż itp., natomiast chciałabym uniknąć zieleni. Myślę, że wiesz, co mam na myśli ;)
  Jeśli chodzi o układ, to nie jest to dla mnie aż tak ważne (choć mile widziany jest prawo-kolumnowy), z tym, że bardzo bym chciała, żeby ramki miały zaokrąglone rogi, coś takiego jak w tym szablonie:http://img191.imageshack.us/img191/5289/015podgld.jpg
  Inne, istotne informacje: Proszę o napis: "Jest ta­ka miłość, która nie umiera, choć za­kocha­ni od siebie odejdą." (dopuszczalne w innej wersji językowej ;)
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Mam nadzieję, że nie mam zbyt dużych wymagań ;)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no i jeszcze kilka słów ode mnie na temat szablonu :P
   Ten jest świetny, genialny nastrój i ten budynek w tle *.*
   Ale to "So Emtional" powalił mnie na kolana :D Nic dodać, nic ująć :P

   Usuń

Obserwatorzy