Nabór

Jak zostać jednym z nas?

1. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi wszystkich autorów (Dla szabloniarek) i sprawdź, czy jesteś gotów postępować zgodnie z nimi.
2. Przyjmujemy tylko osoby, które mają już dobre obeznanie w programie graficznym - prace takiej osoby muszą być naprawdę ciekawe, na wysokim poziomie i oryginalne.
3. Przygotuj co najmniej 3 swoje prace (nagłówki i/lub szablony w formie podglądu lub wstawione na blogi).
4. Wyślij do nas (na e-mail: naglowkownia@op.pl) wiadomość zawierającą: twój login, informację o tym, że chcesz zostać współautorem naszego bloga, twój adres e-mail, co najmniej 3 twoje prace (koniecznie zalinkowane), twój nr gg (jeśli posiadasz) oraz informację, czy będziesz realizował/a zamówienia. Możesz także wyjaśnić w kilku zdaniach, dlaczego chcesz tworzyć szablony, czym jest dla ciebie grafika i czego oczekujesz od naszej szabloniarnii.
5. Czekaj cierpliwie; o odrzuceniu Twojego zgłoszenia/przyjęciu Cię do załogi zostaniesz poinformowany. Właścicielka bloga zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia bez podania przyczyny!
6. Prosimy o przemyślaną kandydaturę - nie zgłaszaj się, jeśli chcesz po kilku dniach/godzinach odejść! Takie osoby naprawdę irytują!!!

Tekst schematycznej wiadomości do nas:

Witaj, z tej strony Twój_Login ;)
Chciałbym/Chciałabym* zostać współautorką GraphicPoison.

Mój e-mail: TuWpiszE-mail
Mój numer gg: TuWpiszNumer
Preferowana forma kontaktu: Gadu-Gadu/Mail*
Mój login: Twój_Login
Wykonywanie zamówień: TAK/NIE*

Oto trzy moje ostatnie prace:
http://...
http://...
http://...

Przeczytałem/Przeczytałam* regulamin obowiązujący współautorów oraz ten znajdujący się na stronie głównej i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
Czekam na odpowiedź ;)
Twój_Login

Niepotrzebne usuń.

Obserwatorzy