23 lut 2014

Gravity


Mój dzisiejszy faworyt. Użyłam zupełnie innych zdjęć, niż podała zamawiająca, bo łączenie tego wszystkiego w jedną całość nie dawało satysfakcjonującego efektu w przeciwieństwie do wspólnego zdjęcia Iana, Paula i Niny. Mam nadzieję, że się spodoba. Pod tym postem tak jak ostatnio przyjmę ponownie tylko te zamówienia, które mi się spodobają. Prosiłabym aby zdjęcia miały co najmniej wymiar 300x400 pikseli. Czytajcie regulamin.

Kredyty: 1,2,3

Edit. Przyjmuję zamówienia dla:
http://przetarte-wspomnienia.blogspot.com/
http://diary-black-heart.blogspot.com/ 

21 komentarzy:

 1. hej, byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś wykonała mi ten szablon, bo twoje są mega! zwłaszcza podoba mi się ten z Amber :*
  Hasło: anomalia
  mój login: Sekretna
  adres bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com/
  zdjęcia/obrazki/arty mające pojawic się na szablonie:
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339146/huge_c9285868623fcb9c9d28f5d2eae54838.jpg
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339146/huge_fa3c83b224248fb463d264633ddc173d.jpg
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339146/huge_1b3f188897d328cd56add64f7d5bc002.jpg
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339146/huge_a0f233299a54e2ae9b3b1bf69c98a9ba.jpg
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/339146/huge_a34bef954068e9a99ab3f88da7207a10.jpg
  kolorystyka i układ szablonu: układ dowolny a kolorystyka, to chodzi głównie o żywioły ziemi i wody, więc zieleń, niebieski i może szary.
  inne istotne informacje: chciałabym żeby pojawiło się zdanie : "Je­dynym żywiołem, który człowiek nie jest w sta­nie opa­nować jest on sam"
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Jeszcze raz bardzo proszę, abyś go dla mnie wykonała, bardzo mi na nim zależy. Z góry dziękuję i życzę mnóstwa weny :*
  Sekretna

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Anomalia
  Mój login: Klaudia C.
  Adres bloga: http://prettylittleicons.blogspot.com/
  Zdjęcie: http://24.media.tumblr.com/2286f57804dfa9ca8b90dcc2a021b4bc/tumblr_ml9c4an9vd1rie27io1_500.png
  Tematyka bloga: blog z iconkami
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Układ by mógł być jak w tej pracy http://imageshack.com/a/img7/2121/0x2l.jpg A kolorystyka dobrana do zdjęcia tak aby pasowała, jakieś fajne tło itp. Liczę na twoją wyobraźnię :)
  Inne, istotne informacje: Taki napis mógł by być: „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne.”
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Anomalia
  Mój login: Ilustrowana
  Adres bloga: http://przetarte-wspomnienia.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://jakeabelonline.com/gallery/albums/Photoshoots/2012/THRbyJeffLipsky/THR_by_Jeff_Lipsky_3.jpg i http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2014/039/b/7/klara_by_emilysoto-d75p5rv.jpg lub http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2014/041/1/4/klara_by_emilysoto-d75wb0t.jpg
  Tematyka bloga: Blog opowiada o Luke’u Castellanie i jego przyjaciółce :) Razem wyprawią się na misje zleconą przez Hermesa Luke’owi do ogrodu Hesperyd. Możliwe, że niewiele Ci to mówi, więc powiem tylko, że opowiadanie opiera się na serii Ricka Riordana „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”. Na szablonie stocki mogą nawiązywać do obozu. Jezioro, las, budynki w greckim stylu.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Stonowana, najlepiej ciemna. Grunt, żebyś wystrzegała się jaskrawych kolorów.
  Inne, istotne informacje: Właściwie tylko cytat: „Ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz później żyją wiecznie w ich towarzystwie.” No i żeby nie zraziło Cię, że nie jestem autorką bloga. Należy on do mojej siostry, lecz nie może się ona od kilku dni zalogować na konto, więc ja składam zamówienie za nią.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 4. Na blogu mam jedynie prolog, ale mam nadzieję, że to nie przesądzi o odrzuceniu mojego zgłoszenia.

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Grey
  Adres bloga: http://hunter-niall-horan-fan-fiction.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:

  http://data1.whicdn.com/images/34308112/large.jpg

  http://www.kawankumagz.com/articleFoto/niall-horan-one-direction-Favim.com-712508_.jpg


  Tematyka bloga: Fan fiction o Niallu Horanie, ale ma to być raczej opowiadanie sensacyjne, a przynajmniej takie mam założenie

  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: menu na górze nad nagłówkiem szablonu, a gadżet licznik oraz obserwatorzy po prawej stronie
  Kolorystyka obojętna, byleby nie był szablon cały czarny, szary lub granatowy
  Inne, istotne informacje:

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hasło: Anomalia
   Mój login: Riley Tomlinson
   Adres bloga: http://love-story-ff.blogspot.com/
   Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://3.bp.blogspot.com/-GdcncB6gCnc/TvGFx8jwjHI/AAAAAAAAC_g/fflOmysgZ6M/s1600/1765530_futurelook.jpg i http://3.bp.blogspot.com/-lPRH-nzqFnk/UG76XW2eiRI/AAAAAAAAL1A/AmIB3v5jCqU/s1600/Screen+Shot+2012-09-25+at+9.18.44+AM.png Możesz także dać w tle Louisa Tomlinsona, ale nie jest to konieczne:)
   Tematyka bloga: Romans, akcja dzieje się w Londynie. Fanfiction.
   Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Podoba mi się układ w tym szablonie wyżej, z Seleną. Chciałabym tylko, aby post i dodatki były półprzezroczyste(?). Mam nadzieję, ze wiesz o co chodzi. Chciałabym, aby na szablonie był napis:I wanna reach out for ya,
   I wanna break these walls,
   Inne, istotne informacje:
   Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu)

   Usuń
 5. Jest tak cudowny ;__________________;

  OdpowiedzUsuń
 6. Hasło: Anomalia
  Mój login: Freyja
  Adres bloga: http://sigyn-ostergaard.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2013/365/9/0/aph_magical_belarus_by_jaycount-d705n9v.jpg - jeśli będzie potrzebne coś jeszcze, to oczywiście ja nie mam nic przeciw, jednak pasowałby mi bardzo szablon z tylko tym jednym artem.
  Tematyka bloga: Potterowski
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolorystyka wedle uznania - zdaję się całkowicie na Twoje wyczucie. Prosiłabym tylko o układ jednokolumnowy, jeśli byłoby to możliwe.
  Inne, istotne informacje:Prosiłabym, gdyby zamówienie zostało przyjęte, żeby nie było zbyt dużego kontrastu pomiędzy kolorem tekstu a kolorem tła. W kwestii napisu - "Widzę blask w jej oczach, ale widzę też, że on znik­nie. Będzie co­raz słab­szy i słab­szy, jak ogień, który naj­pierw sta­je się żarem, a później popiołem.". Gdyby jednak okazało się, że jest za długi (bo naturalnie rozumiem, że nie wszystko da się wkomponować), to "Nawet w świecie magii nie zdarzają się cuda. Tu też trzeba trzymać się jakichś granic." z mojego starego szablonu będzie jak najbardziej w porządku
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem w szoku, doprawdy! Przepiękny szablon - mimo, że to zdecydowanie zbyt delikatne stwierdzenie tego, jak bardzo podoba mi się to, co dla mnie wykonałaś. Padam przed Tobą na kolana i biję pokłony dla Twojego talentu. Jestem pewna, że jeszcze nie raz do Was przyjdę po szatę graficzną dla mojego bloga, bo to, jak mnie tutaj przyjęliście jest wprost niebywałe. Nie spodziewałam się AŻ TAKIEGO profesjonalizmu. Cóż więcej mogę napisać? Zdecydowanie też będę polecała innym to miejsce, bo jest godne polecenia. :)
  Co do zdjęć absolutnie się nie gniewam, wstawiłam je głównie jako ukazanie tego, czego mniej-więcej oczekuję. Głównie stawiam na wizję szabloniarza, bo wiem, że zbyt wysokie wymagania mogą podciąć skrzydła i zablokować wenę twórczą. Jestem zadowolona z efektu, ba!, wręcz nie mogę przestać się uśmiechać! Bardzo Ci dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hasło: Anomalia
  Login: Layls
  Adres bloga: pod-krawatem.blogspot.com
  Tematyka: Dramione
  Kolory: Mroczne, układ otwarty
  Cytat" What the world needs now is love, sweet love"
  Zdjęcia: Do wyboru.
  Opis: Chciałabym wystrój ślubny, ale zniszczony, podpalony innymi słowy brzydki i zaniedbany. W tle dom z latarnią, pióro i pamiętnik. Na środku chciałabym główną parę, ale aby Emma stała tyłem do Toma, a on przodem do jej pleców, jakby chciał ją za coś przeprosić. Emma miałaby ciemną sukienkę, a Toma najlepiej w garniaku. Jeżeli będziesz mogła sprawić ruchome " Menu" byłabym stokrotnie wdzięczna :)
  XOXO i mam nadzieję, że przyjmiesz moje zamówienie :*
  Layls

  OdpowiedzUsuń
 9. Hasło: Anomalia
  Mój login: Charlotte
  Adres bloga: http://because-someday-it-will-be-better.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://25.media.tumblr.com/8572a2bc8a1ad00184db235582d40176/tumblr_mnfopqBtIQ1qkf6cxo1_500.jpg
  Tematyka bloga: opowiadanie
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: chciałabym, aby był układ prawostronny, a kolorystyka w odcieniach zieleni i brązu pasujących do zdjęcia
  Inne, istotne informacje: brak, całkowicie zdaję się na Ciebie :)
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 10. Hasło: Anomalia
  Mój login: Crys Tam
  Adres bloga: http://tunele-oczami-crys.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2010/276/d/7/tunnels_by_naluhc-d30054p.png i/ lub https://lib.irb.hr/web/media/k2/items/cache/66f461a82eb04828d9f9f9abb89cb004_XL.jpg
  Tematyka bloga: Seria książek Tunele
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolorystyka w odcieniach zieleni i szarości. Układ podobny do tego, co jest na tym blogu.
  Cytat: This is the first time he sees the sun.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

   Usuń
 11. Hasło: Anomalia
  Mój login: Black Heart
  Adres bloga: http://diary-black-heart.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Nie mam konkretnych zdjęć. Liczę na Twoją kreatywność, ale chciałabym na szablonie zobaczyć kobietę anioła (upadłego), duży księżyc, czarne róże (może być gdzieś jena mała czerwona) ... może się tam pojawić żaglówka, drzewa, tunel, labirynt, schody ... coś przedstawiającego zawiłości życia. Jestem otwarta na propozycję i gdyby trzeba było znaleźć jakieś zdjęcia to chętnie pomogę i podeślę na maila.
  Tematyka bloga: Mój pamiętnik, mój azyl
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Układ podobny do obecnego, czyli nagłówek u góry, Menu z prawej strony w sumie może być też coś z lewej i dość szeroka kolumna z tekstem na środku ... Do reszty propozycji się dostosuję. Kolory ciemne, szare, czarne ... może się pojawić czerwona róża, ale nie musi.
  Inne, istotne informacje: Chciałabym, żeby szablon był mroczny, ale zarazem intrygujący i ciepły.
  Cytatów nie musi być.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Ewentualnie gdybyś nie miała jakiejś wizji to może szablon być zrobiony w innym stylu tzn. z zachodem słońca, ale również czarny z kolorami pomarańczowymi coś w tym rodzaju tego co jest teraz tyle żeby to jakoś wyglądało ;)

  Wiem że to może być niezłe wyzwanie.
  Proszę o kontakt czy mój szablon zostanie wykonany czy odrzucony.
  agnieszka.ost.93@gmail.com

  Bardzo proszę o wykonani. Naprawdę bardzo mi zależy na zmianie szablonu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam twoje szablony i mam nadzieję, że podejmiesz się mojego skarbie. :)

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Justin Malik
  Adres bloga: http://in-love-with-a-killer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Zdjęcia:

  Harry Styles:
  (Wybierz jakiś dwa z nich)
  1. http://www.google.com/imgres?client=ubuntu&hs=ngl&sa=X&channel=fs&biw=1215&bih=934&tbm=isch&tbnid=eWWbyVY9tjQDpM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fiimagineharrystylesblog.tumblr.com%2F&docid=uNdwYCorr3dM6M&imgurl=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2Fba052004300c3a76a4f6eab83aa2e52a%2Ftumblr_n0iwj1VEWY1sw4fh9o1_500.png&w=500&h=686&ei=mVUDU6v_K7KS7AbvmoFw&zoom=1&ved=0CHEQhBwwAw&iact=rc&dur=570&page=1&start=0&ndsp=29

  2. http://www.google.com/imgres?client=ubuntu&hs=ngl&sa=X&channel=fs&biw=1215&bih=934&tbm=isch&tbnid=4ik1r2DbV-rhtM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fweheartit.com%2Fentry%2F70174630&docid=W8ewoURiYWTPYM&imgurl=http%3A%2F%2Fdata2.whicdn.com%2Fimages%2F70174630%2Flarge.jpg&w=500&h=600&ei=mVUDU6v_K7KS7AbvmoFw&zoom=1&ved=0CJ4BEIQcMBI&iact=rc&dur=270&page=1&start=0&ndsp=29

  3. http://www.google.com/imgres?imgurl=&imgrefurl=http%3A%2F%2F8tracks.com%2Fexplore%2Fbad_boy%2Bharry_styles%2Bone_direction%2Frecent&h=0&w=0&sz=1&tbnid=PBdsQb7mQ5WsJM&tbnh=253&tbnw=199&zoom=1&docid=6onxOju59vzX9M&ei=AFYDU6LKN-SO0AX3poHIDQ&ved=0CAsQsCUoAw

  Bella (Lily Collins)
  Też dwa, oczywiście jakby nie było problemu :))

  1. www.google.com/imgres?client=ubuntu&hs=0jl&channel=fs&biw=1215&bih=934&tbm=isch&tbnid=S0vgltzKYiQUMM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fimabeautygeek.com%2F2013%2F10%2F01%2Flily-collins-lancome-phil-collins-joely-collins%2F&docid=h8KEPwTFStFM6M&imgurl=http%3A%2F%2Fimabeautygeek.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F10%2FLily-Collins-crop_photo-by-Barwered-van-der-Plas-for-Lancome-copyright-2013.jpg&w=900&h=690&ei=YFYDU6X8IbTH7Abu54DICg&zoom=1&ved=0CNUCEIQcMEw&iact=rc&dur=2031&page=3&start=57&ndsp=34

  2. http://www.google.com/imgres?client=ubuntu&hs=0jl&channel=fs&biw=1215&bih=934&tbm=isch&tbnid=tgvsMC21KIteBM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.theplace2.ru%2Fphotos%2FLily-Collins-md4196%2Fpic-472724.html&docid=Ww0d7pQX4qMxVM&imgurl=http%3A%2F%2Fwww.theplace2.ru%2Farchive%2Flily_collins%2Fimg%2F20073_LilyCollins_Co.jpg&w=2361&h=3232&ei=YFYDU6X8IbTH7Abu54DICg&zoom=1&ved=0CPMCEIQcMFY&iact=rc&dur=216&page=3&start=57&ndsp=34

  Tematyka: Fanfiction.

  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Raczej jasna, ale zarazem mroczna :)
  Dwukolumnowy. Mogą być odcienie niebieskiego i fioletowego, albo jeśli sądzisz, że coś pasuje bardziej to zdaję się na ciebie.

  Inne informacje: Napis: I'M IN LOVE WITH A KILLER. WHAT NOW?

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Naprawdę Cię uwielbiam i chciałabym, żebyś to właśnie ty wykonała ten szablon :)
  Z góry dziękuje i pozdrawiam x.

  OdpowiedzUsuń
 13. Hasło: Anomalia
  Mój login: Ari. ☆
  Adres bloga: http://change-tlumaczeniepl.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Niestety nie znalazłam odpowiednich zdjęcia Barbary Palvin i Justina Biebera - chciałabym aby to ich postacie pojawiły się na szablonie. Więc ze zdjęciami wolałabym zdać się na Ciebie. Jedyne co mogę Ci podpowiedzieć to, to że w fanfiction, które tłumaczę Barbara jest kujonką, która przechodzi metamorfozę swojego wyglądu
  Tematyka bloga: Fanfiction
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Układ dowolny. A jeśli chodzi o kolory to mogą być różne odcienie bieli, niebieskiego. Więcej jasnych kolorów do głowy mi nie przychodzi, więc możesz dodać jakieś od siebie, byleby nie były ciemne bo zdecydowanie preferuję jasną kolorystykę.
  Inne, istotne informacje: Napis na szablonie: Things change, baby

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Bardzo bym się ucieszyła jeśli podjęłabyś się wykonania dla mnie szablonu. Uwielbiam Twoje prace. Z góry dziękuję. (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Ja gapa zapomniałam dopisać opisu bloga do tematyki, bo może w jakimś stopniu mogłoby Ci to pomóc, oczywiście jeśli będziesz chciała wykonać dla mnie szablon.

   Tematyka bloga: Fanfiction, Delilah (Barbara Plavin) jest szkolną prymuską przez co jest poniżana i wyśmiewana, zwłaszcza przez Justina Biebera - jej osobistego tyrana. Szkoła to dla niej piekło. Lecz pewnego dnia zostają zmuszeni (a raczej Justin) do zgrania razem w sztuce. Mało tego Delilah musi pomagać Justinowi. + Justin gra w drużynie piłkarskiej

   Usuń
 14. ♥ Anomalia
  ♥ Julia Trzyloł
  ♥ only-half-a-pink-sky.blogspot.com/
  ♥ zdjęcia:
  więc dam ci po dwa zdjęcia każdej z osób, które bym chciała na szablonie. wybierz te, które będą lepsze dla ciebie - jeśli chodzi o rozmiar i wygląd :) jak każde z nich będzie za małe, to możesz dać jakieś dobre zdjęcie Harrego Stylesa oraz jakiejś małej, brązowowłosej dziewczynki.

  Harry: http://data3.whicdn.com/images/100399816/large.jpg
  albo
  http://data1.whicdn.com/images/97131302/large.png

  Dziewczynka: http://data2.whicdn.com/images/100413804/large.jpg
  albo
  http://data2.whicdn.com/images/31486433/large.jpg

  ♥ Fanfiction, obyczajowy
  ♥ Kolorystyka: tytuł bloga to "Pink Sky" więc wiadomo jaki kolor będzie przeważał. chciałabym aby był to jasny, pudrowy róż i kolor kremowy.
  ♥Układ: nagłówek na górze, kolumny po obu stronach, coś na wzór tego szablonu z tej notki. menu niech się ładnie podświetla, odjeżdża w bok czy jak tam inaczej :)
  ♥ istne informacje: nie chciałabym aby tekst był podświetlany, było dużo jakiś wykończeń, obramówek.. taki prosty i ładny szablon byłby idealny, bez gadżetów. poprosiłabym też o napis brzmiący "Would it be the same if I saw you in pink sky?".

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  czekam na twoją decyzję co do wykonania zamówienia :) mam nadzieje, że się zgodzisz, aczkolwiek wiem, że nie każdy lubi robić szablony z kimś z 1D... cóż, pozostaje mi czekać.
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Hasło: Anomalia
  Mój login: belieber
  Adres bloga: http://thereisalwayshopejustbelieve.blogspot.com/
  Zdjęcia 1. http://data1.whicdn.com/images/102821419/large.jpg
  2. http://media.fan2.fr/article-1466660-ajust_930/encore-un-scandale-pour-justin.jpg
  Tematyka bloga: fanfiction
  Kolorystyka: odcienie bordowego/fioletowego
  Układ: nagłówek na górze, kolumna po prawej stronie, reszta dowolna
  Istotne informacje: napis 'there is always hope, just believe'

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Bardzo ucieszyłabym się, jeśli podjęłabyś się wykonania mojego zamówienia. Bardzo mi zależy, a Twoje prace są genialne! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + jeśli by to nie był problem, chciałabym zdjęcie Los Angeles czy czegoś takiego w tle nagłówka ;)

   Usuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć!
  Szukam osoby, która byłaby w stanie zrobić szablon na mój blog i znalazłam Ciebie. Będzie to blog hmm.. o mnie, modowy, kulinarny, inspiracyjny... jednymi słowy kobiecy. Kolorystyka, zdjęcia itd. to już Twoja wola :)
  Tu mój e-mail:
  olquiz@wp.pl
  A tu prototyp mojego bloga::
  http://lets-talk-a-girl.blogspot.com/


  Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy