10 mar 2014

Jedny Żywioł


Bardzo mi się ten szablon podoba, choć początkowo nie miałam na niego pomysłu. Za Chiny nie chciało mi wyjść to wyeksponowanie żywiołów.  Ale ostatecznie się udało. Zmieniłam zdjęcia modelek, które podała zamawiająca, bo niedobrze mi się z nimi pracowało. Mam nadzieję, że efekt spodoba się zamawiającej. Pod tym postem przyjmuję propozycje na szablony. Zamówień nie.

Kredyty: 1,2,3

16 komentarzy:

 1. może szablon Seleną Gomez. Odcienie fioletu, różu i błękitu ?

  OdpowiedzUsuń
 2. O mój boże! On jest świetny! dziękuję ci bardzo, naprawdę! bardzo mi się podoba, zmieniłaś zdjęcia ale może to i lepiej, o jejuśku, kocham go :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba już 5 raz o tym piszę, ale może tym razem kogoś to natchnie ;) Coś z glee! Ale nie z Dianną Argon, ale z wieloma bohaterami albo z Chrisem Colferem :)
  Albo jeszcze trochę z Percy'ego Jacksona :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Może szablon z postaciami z serialu Sherlock?

  OdpowiedzUsuń
 5. Szablon z Maią Mitchel i Niallem Horenem. Ocienie mroczne ciemne. Granat, czerń. Tematyka tajemnicza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakiś szablon z Michelle Trachtenberg.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może Avril Lavigne ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam propozycję na szablon z Emmą Roberts. Dość często ją składam na różnych blogach, bo brakuje tej aktorki na szablonach. Według mnie jest bardzo ładna i można z nią stworzyć coś naprawdę fajnego. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A może coś z Cailin Russo i Justinem Bieberem z teledysku Confident? Odcienie pomarańczu, żółci i odrobina granatu? ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Moją propozycją jest delikatny szablon z Seleną Gomez, może coś z Mario Casas?

  OdpowiedzUsuń
 11. Hm.. może coś mrocznego z Lily Collins albo coś też mrocznego, ale z Lucy Hale?

  OdpowiedzUsuń
 12. Może szablon w odcieniach miętowych, o tematyce kosmetycznej i modowej, tak dla odmiany ?:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Może jakieś delikatniejsze szablony na przykład z Claire Holt albo Amandą Seyfried? ;> Albo coś mroczniejszego z Adelaide Kane, Caitlin Stasey? :>

  OdpowiedzUsuń
 14. Chciałabym zamówić szablon do opowiadania o Justinie Bieberze

  Hasło: Anomalia
  Mój login: patrycja.kaszubinska
  Adres bloga: http://tak-dlugo-jak-bedziesz-mnie-kochac.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/popcrush.com/files/2013/02/JustinBieberNEO2.jpg i http://ftape.com/media/wp-content/uploads/2013/08/Justin-Bieber_Adidas-Neo-FW13-Campaign_FTAPE.COM_07.jpg lub http://himg2.huanqiu.com/attachment2010/2013/0822/20130822051310856.jpg oraz https://www.facebook.com/photo.php?fbid=173052169495163&set=pb.100003711420599.-2207520000.1394638407.&type=3&theater
  Tematyka bloga: opowiadanie, Justin Bieber, miłosne
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Układ nie ma znaczenia, ale żeby jakoś fanie ten szablon wyglądał. Kolorystyka wesoła kojarząca się z miłością litery mogą byĆ czerwone bądź fioletowe
  Inne, istotne informacje: Chciałabym prosiĆ o napis "True love. Justin is my live" chciałabym, aby w szablonie pojawiło się jedno ze zdjęĆ Justina podanych wyżej połączonych ze zdjęciem głównej bohaterki (linkiem podanym na końcu adresów do zdjęć)
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 15. Caro, jeśli można zapytać - co to za czcionka w nagłówku tego szablonu? Ta mała, nie ta duża ;)
  Twoje szablony są cudowne *.*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy