8 mar 2014

Our life is lottery

Zamówienie dla Anita Bieber
Szablon wykonany na podstawie instrukcji PRETTYSMILEX
Mam nadzieję, że nie przeszkadza Ci, iż zamówienie jest wykonane na podstawie instrukcji, ale nie miałam na nie zupełnie pomysłów. Początkowo gdy je przyjmowałam miałam jakiś zarys, ale gdy próbowałam go realizować wszystko nadawało się jedynie do kosza, aż w końcu pomyślałam, że warto wypróbować instrukcję i to jest wynik. Brakuje obrączek, ale kompletnie o nich zapomniałam. Za co Cię przepraszam.
Przepraszam również, że tak długo czekałaś na zamówienie, ale powiem szczerze, że od kiedy przyjechałam do Włoch, nie mam na nic czasu. Próbuje się odnaleźć i nie zwariować, ale to nie jest łatwe. Myślałam, że uda mi się skończyć kodowanie w środę, ale wyskoczyły mi dwie imprezy i trzeba było się zintegrować. Na dodatek muszę już czytać książki na egzaminy, żeby coś z nim zrozumieć. Dlatego też, nie przyjmuję zamówień. 

Kredyty: 1,2,3,4,5,6,7

1 komentarz:

  1. Strasznie podoba mi się szablon i dziękuję za jego wykonanie. Nic nie szkodzi, obrączki były tylko jakimś tam moim pomysłem, a ja również nie miałam za wiele czasu. Nie no po prostu dziękuje :***

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy