25 sty 2015

Open My Eyes

Hej! Jak tam weekend? Dzisiaj przychodzę z szablonem z propozycji. Ostatnio wzięło mnie na układ zamknięty. Laura jest śliczna, nagłówek mi się podoba, mniej kod. :/
Jeśli chcecie to proponujcie! Jestem cały czas otwarta! Pozdrawiam ciepło!

9 komentarzy:

 1. Coś nowego z Barbarą Palvin:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Proponuję pannę Sydney Sierota, z zespołu Echosmith, lub dziewczyny z Cimorelli. Nie spotkałam się jeszcze z szablonami z nimi.
  Weekend minął mi miło :) Siedzenie przed laptopem, pisanie prologu do całkiem nowego opowiadanie + słuchanie muzyki...czego więcej chcieć?
  Nie przepadam za Laurą. Ma nieprzeciętną urodę, świetne sesje...ale niechęć wzięła się chyba z serialu w którym występuje, na Disney Channel. Ale to jej zdjęcie w kapeluszu...Wow. Wygląda fantastycznie. Moim zdaniem, to wyżej, troszkę nie pasuje, ale może byłoby za pusto, gdyby go nie było? Nie wiem.
  Szablon podoba mi się. Lubię układ zamknięty, kolorystyka - może nie moja ulubiona, ale pasuje idealnie.
  Teraz, jak piszę ten komentarz...może jakiś jeszcze nowy szablon z Lucy Hale, Demi Lovato...och, bądź Jesy Nelson? Uwielbiam wszystkie trzy dziewczyny!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny szablon! ;) *-*
  Ja proponuje szablon ALBO z Arden Cho ALBO z Tylerem Hoechlin'em. *-* Miło były by widziane te dwa szablony. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lel.. Wy tylko o Barbarze Palvin.. To się już robi nudne :/ Niedługo to szabloniarnie będą się nazywać "SZABLONIARNIA Z BARBARĄ PALVIN" lub coś w tym stylu.. Nie ma innych gwiazd? Może Lady GaGa, Rihanna? Taylor Swift? Ludzie no błagam...

  OdpowiedzUsuń
 5. Szablon naprawdę ładny, idealnie skomponowany kolorystycznie. Również średnio przepadam za Laurą, ale to już chyba wynik jakiejś wewnętrznej niechęci do ''nowego'' Disney Channel, którego stała się ikoną. Niemniej jednak nie można jej ubliżyć, mówiąc, że przy wykonywaniu prac z jej osobą małe jest pole do manewru - ilość sesji zdjęciowych z jej udziałem jest naprawdę duży. Co do propozycji.. Może Demi Lovato? Mało jej jakoś, a już z aktualnymi zdjęciami totalny brak szablonów. Lub Liam Payne! Kurczę, na każdej szabloniarni czuję się wręcz otoczona spadającymi ze wszystkich stron szablonami z chłopcami z 1D, tymczasem wciskając etykietkę z jego nazwiskiem zawsze wita mnie smutna pustka. Ewentualnie zupełnie niezrozumiałe połączenie z dziewczyną, która wydaje się być na nagłówku zwykłym intruzem. A to przecież taki przyjemny chłopak, no i - nie da się ukryć - naprawdę atrakcyjny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy można będzie składać zamówienia? bo koniecznie potrzebuje szablonu, przekopałam całą stronę zaczarowanych szablonów i nic nie mam dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 7. pobranie tutaj : http://loveyoumore-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Super!! Pobrane tutaj!: http://chwilowe-zapomnienie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Pobieram szablon tutaj http://canitasteyourlipsagine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy