28 lip 2015

My heart will go on


Zamówienie dla Melodia

Jeju, nawet nie wiecie, jak dumna jestem z tego nagłówka. Zdecydowanie jeden z lepszych w mojej "karierze". Menu na samej górze jest nieruchome i są to strony. Gadżet zatytułowany "Rozdziały" to HTML/Java Script. Jeśli chcesz dodać inne linki. ;)
W GADŻECIE HTML/JAVA SCRIPT NALEŻY DODAĆ TO
<A CLASS='NAVI' HREF='ADRES LINKU'>NAZWA LINKU</A>
ŻEBY WPROWADZIĆ LINK.
Wyszło naprawdę świetnie! Mam nadzieję, że i Tobie się podoba. 
Dzisiaj zbieram propozycje. Przyjmuję zamówienie Cheverell, Ariel Lyons, Bex Mikaelson

9 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szablon piękny, nawiązujący zresztą do świetnego filmu. Gratulacje :)
  A ja bym chciała złożyć zamówienie, o! A co!
  m zamówień:
  Hasło: Anomalia
  Mój login: Cheverell
  Adres bloga: http://blondwlosa-zagadka.blogspot.com
  Jeśli chodzi o obrazki, to zależy mi głównie na Pamiętnikowej Caroline Forbes (Candice Accola). Prosiłabym, żeby znalazły się tam przynajmniej dwa zdjęcia; jedno, na którym Candice jest mocno pomalowana. Drugie wedle uznania :)
  Tematyka bloga: Mój blog nawiązuje do Pamiętników Wampirów. Występują w nim dwie główne bohaterki: Caroline Forbes oraz Melanie, która wydaje się być jej sobowtórem (dlatego prosiłam o dwa zdjęcia, w tym jedno z mocniejszym makijażem Candice). Moje "opowiadanie" skupi się na kontraście między tymi dwoma osobami i na relacji między nimi.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Jeśli o kolorystykę chodzi, to nie mam żadnych wyobrażeń i wolałabym zdać się na Ciebie. Układ, jeśli to możliwe, prosiłabym o taki, jaki posiada szablon aktualnie znajdujący się na moim blogu. Zależy mi, aby główna kolumna, w której umieszczę rozdziały, nie była zbyt szeroka.
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  No i to w zasadzie wszystko. Byłabym niezmiernie wdzięczna, gdyby zamówienie zostało przyjęte :)

  Pozdrawiam cieplutko i życzę owocnej pracy nad kolejnymi szablonami! :)
  Chev

  OdpowiedzUsuń
 3. Nienawidzę Titanica, ale szablon jak najbardziej mi się podoba. Chociaż to nie moje klimaty, to każdy detal w grafice jest cudowny. CSS jest taki śliczny, a kolorystyka świetna, chociaż nie przepadam za taką "zielenią". Świetna robota, Arachne. Co raz lepsze prace robisz! Jesteś geniuszem :D

  Co do propozycji, to może jakiś szablon z serialu "The 100" albo "The Vampire Diaries" np. Tyler i Caroline :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcę złożyć zamówienie na szablon :)

  Hasło: Anomalia

  Mój login: Marlena Marszalek

  Adres bloga: http://esencja-dla-duszy.blogspot.com

  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: W sumie, to jako tako nie mam takich zdjęć, ale możecie cos dać, tak by było związane z tematyką bloga i było estetyczne i minimalistyczne :)

  Tematyka bloga: Jest to blog recenzencki, trochę lifestylowy, ogólem są tutaj różne posty, nie tylko związane z książkami :)
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolorystyka to bardzo jasne kolory, np. bardzo jasny kremowy i biały, z akcentami odcieni fioletu i niebieskiego. Takie mi pasują, ale jesli nie będą pasowały w robionym przez was szablonie, to możecie je zmienić, ale żeby tło było białe lub kremowe, a tło posta nie przeźroczyste :)

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojejuniu! ;* Szablon jest przecudowny, dziękuję Ci po stokroć. Jutro leci na bloga. ^^
  Pozdrawiam i życzę mnóstwa weny w tworzeniu! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam! Chciałabym zamówić szablon :3
  Hasło: Anomalia
  Login: Bex Mikaelson
  Blog: http://youaremylittleblondprincessrebekah.blogspot.com/
  Co do zdjęć daje wam wolną rękę :D Chciałabym, żeby na szablonie znalazła się serialowa Rebekah Mikaelson ( Claire Holt ) i Klaus Mikaelson ( Joseph Morgan )
  Tematyka: Blog nawiązuję do dwóch seriali: TVD i TO. Jednak z małymi zmianami. Rebekah nie ma na nazwisko Mikaelson i nie jest jedną z Pierwotnych. Jest czarownicą. Razem z matką przeprowadzają się do Nowego Orleanu i wstępują do sabatu czarownic Francuskiej Dzielnicy.
  Kolorystyka i układ : Chciałabym, żeby kolorystyka była ciemna, czarna, granatowa, a układ najlepiej jakby była taki jak tu : http://barbieklaus01.blogspot.com/

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki cudny szablon! *o*
  Wiem, że przyjęłaś już zamówienie, ale czy przyjęłabyś jeszcze jedno? :)

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Ariel Lyons
  Adres bloga: http://lightning-above-and-a-fire-below-me.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:
  Chloe Bennet: http://1.fwcdn.pl/ph/80/19/668019/460210_1.1.jpg lub http://marvelcomics.pl/img/wysiwyg/news/2013-08/Hotaru/Avengers/AgentsOfSHIELDew/01.jpg , http://www.aceshowbiz.com/images/wennpic/chloe-bennet-extra-02.jpg (wybierz które Ci będzie pasować)
  Oraz Matthew Davis: http://1.fwcdn.pl/ph/21/12/502112/237184.1.jpg (jeżeli będziesz miała jakieś jego inne lepsze zdj to możesz inne zamiast tego) :)
  Tematyka bloga: Pamiętniki wampirów
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chciałabym coś na wzór tego szablonu http://funkyimg.com/i/YB7r.png co do reszty zdaje się na Ciebie :)
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy