22 lip 2015

TT: Doctor's Choices


Hej! Dzisiaj szablony, które dla was mam zostały opanowane przez BBC!. Mam dla was szablon z jednym z moich ukochanych seriali a mianowicie z Doctora Who ♥ Rok temu obejrzałam ten serial i jestem w nim zakochana. Teraz czekam na 9 :) Jeśli lubicie sci-fi i brytyjski humor to ten serialik jest zdecydowanie dla was! Na tym szablonie widnieje 12, najnowszy Doktor i jeden z moich ukochanych! Jestem  mega dumna z tego nagłówka! Naprawdę ma w sobie tyle ciepła i nadziei, przynajmniej ja mam takie odczucie ;)
Dajcie znac co myślicie :*

3 komentarze:

  1. Po mimo tego, że większości seriali nie oglądam, to na pewno muszę oglądnąć Doctora Who! Na 100% muszę napisać fan fiction na ten temat, przy okazji korzystając z tego boskiego szablonu. Przysięgam. Nagłówek podbił mi serce, a CSS kompletnie mnie zaskoczył. Nigdy nie sądziła, że spodoba mi się taki "skomplikowany" wygląd. Myślałam raczej, że mi się nie spodoba, a jest na odwrót. Po prostu zakochałam się w tej pracy. Doskonała robota, Lotus!

    OdpowiedzUsuń
  2. Praca jest bardzo ładna i uwielbiam ten serial <3 Jednak, żeby coś przeczytać to trzeba wytężyć wzrok.

    OdpowiedzUsuń
  3. Boże ten szablon jest cudowny, choć szczerze nie lubię 12 Doctora (jego charakter jest mnie uczuciowy). Bardzo fajny pomysł jest ze stronami. Podobają mi się te kółka. :3

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy