13 mar 2016

It feels like I'm flying

[ podgląd ] [ pobierz ]

Szablon z propozycji spod mojej ostatniej notki. W sumie zdjęcia miałam już przygotowane, ale jakoś później o tym zapomniałam.
Przez długi czas zbierałam się do zrobienia szablonu z układem otwartym. Przez ostatni czas robiłam same zamknięte, ale chyba ten dobrze wyszedł. Nie wiem, nie mi to oceniać - tylko wam.

Przyjmę jedno zamówienie!

8 komentarzy:

 1. Mnie osobiście szablon bardzo się podoba :) Ciekawe połączenie kolorów :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło: Ally14
  Mój login: Girl Almighty
  Kontakt: gilinskyprincesss@gmail.com
  Adres bloga:http://oh-if-you-could-see-me-now.blogspot.com/
  Zdjęcia: Nie mam żadnych konkretnych zdjęć jedynie zależy mi na tym żeby na szablonie pojawił się Niall Horan lub Acacia Brinley mogą być obydowoje lub tylko jedno z nich.
  Tematyka bloga: Blog nie będzie w 100% typowym ff o sławnym gwiazdorze. Główna bohaterka jakiś czas temu została zgwałcona a w dodatku brutalnie pobita. Mężczyźni, którzy tego dokonali kazali jej milczeć... jeden z gwałcicieli miał okazać się ojcem dla jej dziecka. Hope nie była w stanie usunąć ciąży, świat odwrócił się przeciwko niej. W oczach innych była po prostu zwykłą "dz**ką" w pewnym momencie poznała chłopaka, przelotna znajomość zmieniła się miłość a wraz z nią wróciły zmory przeszłości ...
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu:Kolorystyka dosyć mroczna przepełniona bólem, i cierpieniem nie chciałabym jednak by było to czarno białe,ciemne kolory może pojawić sie podobny efekt do tego:http://static.tumblr.com/zopgckv/K5slh344p/tumblr_lh2w9eqtto1qfsflzo1_500.jpg układ dowolny
  Inne, istotne informację:proszę o napis: Cały świat szepcze coś za jej plecami...
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Z góry bardzo dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej. Od razu chciałabym powiedzieć, że jeśli byś miała jakąś wizję, żeby zmienić coś jak np.:kolorystykę, to droga wolna.

  ♦Hasło: Ally15
  ♦Mój login: Lucy Damon
  ♦Kontakt: qazxswedcvfrtgbnhyujm024@interia.pl
  ♦Adres bloga: http://pozawzrokiem.blogspot.com/
  ♦Zdjęcia: tu od razu mówię, że nie mam wprawy w wyszukiwaniu jakiś dobrych zdj :/ https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/2e/28/4d/2e284d48cdffc2df2aae423d3a58c0a2.jpg lub http://bvblegacy.weebly.com/uploads/8/2/5/6/8256172/1708404.jpg?426 oraz https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/21/52/57/21525705a536c925f66854e2956578f3.jpg
  ♦Tematyka bloga: Fantasy, Istoty nadprzyrodzone, w szczególności demony, anioły i trochę wampirów
  ♦Kolorystyka: Czarno białe, ponieważ takie pasuje do zdj.
  ♦Układ: trójkolumnowy zamknięty
  ♦Inne: Ciekawie by było gdyby w tle ukazywał się jakieś wnętrze zamku
  ♦Cytat: Nie jest konieczny, ale mile widziany: "Who we are, isn't how we live we are more then our bodies."

  Z góry dzięki, mam nadzieję, że nic nie pomieszałam i że przyjmiesz zamówienie :)
  ~Lucy

  OdpowiedzUsuń
 6. Hasło: Ally16
  Mój login: Heledore
  Kontakt: weronika.blach.99@gmail.com
  Adres bloga: http://biblioteka-hogwartu.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://wyszperanewsieci2.blox.pl/resource/mjudygibson5_400x400.jpg lub http://kreatywnedrukowanie.pl/userdata/gfx/286c12b30091db464736a86ed764870b.jpg lub http://www.tapetus.pl/obrazki/n/109854_stare-ksiegi.jpg - nie muszą być konkretnie te; chodzi mi po prostu o motyw zwiazany z książkami, biblioteką.
  Tematyka bloga: stowarzyszenie potterowskie, z głównym motywem biblioteki
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: jasna - brązy, beże, układ minimalistyczny, zamknięty z małym nagłówkiem, przejrzysty.
  Inne, istotne informacje: Duża czcionka, czytelna, żeby sie nie "zlewała" z tłem, wyróżniona ramka na tekst powitalny i wyróżniony gadżet z nowościami. Cytat "Kiedy masz jakieś wątpliwości, idź do >>Biblioteki Hogwartu<<(wyróżnione dużymi literami)"
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu)

  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

Obserwatorzy