21 lip 2016

Skryty w sobie


Zamówienie dla toporagno
Kolejne zamówienie. Co do reszty to podejrzewam, że w tym tygodniu już nic się raczej nie pojawi. Mam trochę roboty ostatnio, wybaczcie.


Zamówień nie przyjmuję.

5 komentarzy:

 1. Boski Szablon! *_* Bardzo Ci dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Poprawny i dobry, ale to tyle. Tym razem nie było żadnego wow :/
  precious-fondness.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę Jensena, od razu uśmiecham się i lecę komentować ^^ Bardzo mi się podoba, ale ta Selena.. Wiem, że to zamówienie, hehe :) Super, piękne kolory xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym zamówić szablon <3
  Hasło: Erenae04
  Mój login: ForeverInDarkness
  Kontakt: foreverindarkness.blog@gmail.com
  Adres bloga: http://wash-mouth-out-with-soap.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://static.spin.com/files/2015/11/melanie-martinez-soap-training-wheels-music-video.png
  Tematyka bloga: Opowiadanie
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chciałabym szablon składający się z dwóch kolumn bocznych i kolumnę z postami na samej górze. Menu ze stronami powinno się znajdować przy samym zdjęciu w nagłówku. Kolorystyka czarno-różowa.
  Inne, istotne informacje: Blog to opowiadanie o dziewczynie z depresją, wokół której aj miejsce zjawiska paranormalne, więc szablon powinien być raczej taki "mroczny"
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy