18 mar 2013

Lotus Flower

~ 21.30 ~ radiohead ; lotus flower ~
Dawno nikt nic tu nie publikował, więc w końcu zmobilizowałam się i stworzyłam...to coś.
W onetowskim, totalnie nie popularnym dziś na blogspocie stylu.
Wydaje mi się, że jest nieco przesadzony..a co Wy sądzicie?
W paczce znajduje się tło,nagłówek oraz kody CSS i wszelkie potrzebne informacje do wstawienia szablonu.

Przyjmę dwa zamówienia złożone zgodnie z regulaminem!
Zadasa - kto pierwszy, ten lepszy!:)

Jednocześnie chciałam Was zaprosić na swojego prywatnego bloga, na którym również tworzę grafikę, nie tylko szablony.


Pozdrawiam!


10 komentarzy:

 1. Muszę przyznać, że jest mi trochę smutno, widząc jak szabloniarnia, w czasach onetu chyba najlepsza, spada z dawnego poziomu. Jednak mam nadzieję, że może kiedyś złożycie się "do kupy" i coś z dawnej sławy uratujecie :)
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spada, to znaczy?
   Zaintrygowało mnie owe stwierdzenie : )
   Równeż pozdrawiam!

   Usuń
  2. Przykładowo samo to, kiedy pojawiają się posty. Na nowy trzeba czekać aż miesiąc. Ale rozumiem, że może załoga nie jest zbytnio liczna, że ktoś jest na urlopie, albo wystąpił inny wypadek losowy; ale ponad miesiąc to nie jest dobry wynik.
   I żeby nie było: nie mówię tego z wrogim nastawieniem, żeby dogadać, bo mi się nudzi lub inne tego typu rzeczy. Nie miałam w zamiarze nic takiego.
   A, zapomniałam wcześniej napisać, że Twoja praca bardzo mi się spodobała, ale nie lubię Lawrence :D

   Usuń
  3. Ależ ja tego tak nie odebrałam,po prostu byłam zaciekawiona, co jest nie tak, konstruktywna krytyka zawsze się przydaje ;)
   Ponad miesiąc to wynik tragiczny.
   Co prawda, to prawda, załoga się kurczy, nikt nie daje znaku życia, nie mam pojęcia co się dzieje i kto jeszcze został...póki mogę,będę publikować szablony, jednak ja jedna nie uratuję tego bloga.
   Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję,że kiedy następny raz nas odwiedzisz, stan GP się poprawi ;)

   Usuń
 2. Hasło: Anomalia

  Mój login: Weird Mars

  Adres bloga: http://demon-where-did-my-angel-go.blogspot.com/

  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://1.bp.blogspot.com/-cl4wKf324GQ/US0I7SccSBI/AAAAAAAAAQk/P0dJX7ajS4Y/s1600/louise+lee.jpg
  http://4.bp.blogspot.com/-vcQG9oytZbo/US0KKon_hMI/AAAAAAAAAQs/QsT7g4kxZfI/s1600/jaaredzik.jpg lub http://i2.listal.com/image/703292/600full-jared-leto.jpg
  http://1.bp.blogspot.com/-mpxLdNq6HO4/US0L_T1CewI/AAAAAAAAAQ0/AbC6Cs7LvPs/s1600/Shannonik.jpg lub http://photos.nasza-klasa.pl/33208807/4/main/72006b72d4.jpeg

  Tematyka bloga: Chcialabym złożyć zamówienie na szablon do bloga o nazwie "Demon, where did my angel go?". Chciałabym, aby ta nazwa zawarta była w nagłówku, szablonie. Ogólnie jest to historia o Louise Lee, która dzielnie kroczy przez swoje niezbyt poukładane życie. Oczywiście pojawia się boski Jared Leto ze swoim bratem i wszystko zaczyna mieć sens.

  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Ciemna, a układ dowolny

  Z GÓRY DZIĘKUJĘ!

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Nawigacji).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szablon jest już wykonany, ukaże się na dniach,a może i jeszcze dziś :D

   Usuń
  2. Jak szybko! Dziękuję! :3

   Usuń
 3. asło: Anomalia
  Mój login: Angie13
  Adres bloga: roniona.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: jeśli chodzi o zdjęcia, to nie mam żadnych konkretnych wybranych. Warunek jest taki, że muszą się na nich znajdować Ron z Hermioną, no i może, np.: Hogwart w tle- zdaję się tu na twoją wizję ;)
  Tematyka bloga: ff potterowskie -> Ron i Hermiona
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: układ dowolny, natomiast jeśli chodzi o kolory, to chciałabym, żeby były zimne, np.: różne odcienie błękitu.
  Inne, istotne informacje:-
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Nawigacji).
  Z góry bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o napis "Miłość kpi sobie z rozsądku. W tym jej urok i piękno", zdaję sobie sprawę z tego, że jest dość długi, toteż, jeśli dla ciebie to przeszkoda, to możesz wykorzystać ten "I was born to love you" ;)

   Usuń

Obserwatorzy