20 mar 2013

The Sciencist~ 19.55 ~ coldplay - the sciencist ~ mood ; sick
Kredyty ;Carllton, Sathrien,Scatterflee,Tumblr
Nie mam pojęcia, czy o taki szablon Ci chodziło...
W razie uwag,postaram się poprawić szablon ;)
5 komentarzy:

 1. Jest śliczny :3 Dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam ;)
  Zauważyłam, że ten szablon na blogu http://demon-where-did-my-angel-go.blogspot.com/ jest troszkę nieczytelny. W jakim sensie? Czcionka przyklejała się do ramek, przez co była niewidoczna (naprawione kodem css) i spójrz na sam dół - Szablon Simple. Technologia Blogger. i linia kreskowana wchodzą na posta, przez co wszystko się miesza. Czy tylko u mnie tak to wygląda, czy to wina tego, że pole tekstowe, dzięki kodowi css, jest obniżone? Można powiedzieć, że pomagałam autorce wstawić ten szablon i jest naprawdę śliczny, ale niepokoi mnie ten dół. Gdy klikniesz na 'komentarze' wszystko jest ok. Czy da coś się z tym zrobić, czy tylko na moim laptopie tak to wygląda? ;)
  I od czego jest ta biała linia kreskowa?
  + Na podglądzie napis 'demon where did my angel go?' jest nad polem tekstowym, a na blogu jest on przykryty polem tekstowym.
  Byłabym strasznie wdzięczna, gdybyś odpowiedziała mi na moje pytania.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, zle ustawiłam szablon wyjściowy.Powinnam zacząć od rewelacji, gdzie nie ma tych przerywników.Prócz tego, zapewne zle wpisałam komendy CSS.

   Usuń
 3. Właśnie chciałam powiedzieć i poprosić tym samym o poprawienie szablonu. Niestety nagłówek nachodzi na tekst, a na dole pojawia się pasek, przez który nie można pisać komentarzy. Nie wiem czy to będzie możliwe, ale chciałabym, żebyś zostawiła nagłówek (zdjęcie), a może pokombinuj coś z dołem i układem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to najprawdopodobniej wina zle wpisanych komend CSS.W kolejnej notce postaram sie wszysko naprawić.

   Usuń

Obserwatorzy