17 lip 2012

Witamy serdecznie!

Witamy na nowej odsłonie Nagłówkowni.
Tym razem jako graficzna trucizna mamy nadzieję zapewnić blogowiczom stały dopływ klasycznych szablonów o prostym układzie. Mamy nadzieję, że fanów tych prostych, niezbyt htmlowskich szablonów nie zabraknie, pomimo możliwości jakie daje blogspot.

Do napisania!

22 komentarze:

 1. Widzę, że szablon już widnieję ;) bardzo ładny moim zdaniem blogspot to najlepsze rozwiązanie aha mam do cb pytanie czy mam jeszcze wykonywać te zamówienia na blog.onet.pl?
  wrazie czego znajdziesz mnie pod tym adresm shiriane.blogspot.com
  Carmen124

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję. Myślę, że tak - w końcu zawsze można je "zaadoptować" do nowego serwisu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Stiff_ - zaloguj się na bloga, w prawym górnym rogu masz swoją ikonkę, klikasz na strzałkę w dół, wybierasz "Profil Bloggera", "Edytuj profil" i zmieniasz nazwę wyświetlaną. Mam nadzieję, że to pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam:D Okazało się, że przez przypadek przełączyłam się na profil Google+, w którym wyświetlały się moje dane, zamiast tych blogowych. Jak już to przełączyłam, to z Twoimi wskazówkami zmiana nazwy była prosta, dzięki;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, tutaj Effey.Jeśli jesteście dalej zainteresowane wspołpracą ze mną, to bardzo proszę o wysłanie mi zaproszenia na trusiuka@gmail.com :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Stiff_ - w razie wątpliwości - masz przyznane przeze mnie prawa administratora, więc masz dostęp do wszystkich ustawień. :) Kurczę, ta opcja jest świetna - Onetowi naprawdę tego brakowało.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rany, jak się cieszę że przeniosłyście się na blogspot :)
  Tu jest zdecydowanie lepiej, przynajmniej według mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko , jak ja się cieszę , że przenieśliście się na blogspot.. onet jest po prostu nie do wytrzymania... Mam pytanie kiedy zaczniecie znów dodawać szablony ?? Pytam sie dlatego bo chciałabym zamówić u was szablon a nie chce wam robić jakiś problemów wcześniej jeśli jeszcze tego nie ogarneliście w pełni.. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę, że w połowie, może pod koniec sierpnia.

  OdpowiedzUsuń
 10. My również chcielibyśmy zamówić u Was nowy szablon, dlatego mam ogromną prośbę - możecie nas poinformować, kiedy będzie można już zamawiać szablony? Bylibyśmy ogromnie wdzięczni :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Macie Google Chrome? Bo tylko w tej przeglądarce szablon wygląda ładnie ;/ w reszcie tło odstaje od reszty

  OdpowiedzUsuń
 12. na mozilii szablon bardzo ladnie się łączy i swietnie wyglądsa równiez.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja mam mozille i niestety tło odstaje ;/

  OdpowiedzUsuń
 14. Ustawiałam szablon z użyciem Chroma, ale w mojej Mozilli i Operze również wygląda ok. Innych przeglądarek nie używam. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Fajnie, że się przenosicie, bo uwielbiam Wasze szablony :) Na pewno będę tutaj często zaglądać. Mam tylko takie jedno pytanko... Czy z biegiem uzupełniania wszystkiego, podacie kilka kodów do arkuszy CSS?

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 17. Widzę, że kolejna szabloniarnia przeniosła się na blogspot. To dobry wybór. Życzę owocnej pracy szabloniarni, z pewnością będę tu częściej zaglądać. Pozdrawiam : P

  OdpowiedzUsuń
 18. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że przeszłyście na blogspot. Od długiego czasu chcę wrócić do blogów, Onet to utrudnia, a niestety w blogspocie się kompletnie nie orientuję. Ten dział pomocy jest jakby specjalnie dla mnie! :) Czekam tylko aż zaczniecie tutaj pracę. Buziaki i powodzenia ;*

  OdpowiedzUsuń
 19. Do Ozilla - pod każdym szablonem prawdopodobnie będzie zamieszony (o ile będzie potrzebny), niezbędny do ustawienia go, kod CSS.

  OdpowiedzUsuń
 20. Odebrałam zaproszenie i będę próbowała opanować ustawianie szablonów na blogspocie.

  OdpowiedzUsuń
 21. Piękny szablon :) Jednak chciałam Wam zwrócić uwagę że napisy na tle tego szablonu są nieczytelne, proponuje następnym razem bardziej przyciemnić (lub ustawić większą przeźroczystość) w miejscu gdzie znajdzie się tekst. Zwracajcie na to uwagę :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy