31 maj 2013

Kocha się za nic

http://img402.imageshack.us/img402/8735/024podgld.jpg

Zamówienie, jedno z dwóch które przyjęłam spod ostatniego posta. Drugiego zamówienia nie zrealizowałam, ponieważ blog przestał istnieć. A co do tego szablonu, to niestety nie udało mi się dopasować żadnej pastelowej kolorystyki, ale zamawiająca napomknęła coś o granacie, więc wybrałam właśnie ten kolor. Wybrałam także inne zdjęcia, ponieważ tamte były bardzo małe no i jakość też była bardzo niska. Wszystkie pary jednak są, tak więc mam nadzieję, że szablon się spodoba. 

Kredyty: 1,2,3,4

5 komentarzy:

 1. Szablon cudowny. Dziękuję ci, że się pofatygowałaś ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Korzystałam z pomocy przy wstawieniu szablonu, ale mam problem z jego rozpakowaniem. I nie wiem co teraz robić.

   Usuń
  2. Paczkę z zawierającą XML rozpakowujesz za pomocą programu np Winrar. Tam znajduje się plik XML, który potem masz zgodnie z instrukcją wgrać na swojego bloga. Reszta jest już zalinkowana.

   Usuń
 2. Hey ! Mam nadzieję że zauważysz ten komentarz ;) To ja składałam poprzednie zamówienie i przypadkowo zmieniłam nazwę bloga iten poprzedni przestał istnieć ( zmieniłam przypadkowo i przez czystą głupotę ) I chciałam się spytać czy moje zamówienie całkiem przepadło ? W sensie że już nie zrobiła byś mi jak bym Tobie podała aktualną nazwę strony ? Z góry przepraszam .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie złóż zamówienie jeszcze raz pod moim ostatnim postem. Na pewno je przyjmę.

   Usuń

Obserwatorzy