28 paź 2013

Blask w mroku życia


Zamówienie dla Melody.

Mam nadzieję, że nie gniewasz się na mnie za wstawienie jeszcze jednego zdjęcia tej dziewczyny. Po prostu z tylko jedną fotografią szablon wyglądałby pusto. I tak nie jestem z niego zadowolona. Wyszedł taki nijaki, ale jest ciemny i chyba kolorystyka nie jest aż taka zła, więc mam nadzieję, że ci się spodoba. ;) Jeszcze dzisiaj postaram się dodać jakiś wolny i kolejne zamówienie, ale nic nie obiecuję. 

Kredyty: 1, 2

6 komentarzy:

 1. O jejku! Fantastyczny szablon, dziękuję ślicznie! Podoba mi się bardzo, ale to bardzo, ach, jest cudny. Jeszcze raz bardzo ci dziękuję! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. gdzie można składać zamówienia ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej mam pytanie do was robicie wyjątkowe szablony jednak czytała regulamin bardzo uważnie i mam pytanie blogi na onecie nie mogą składać zamówień bo robicie tylko na blogspotcom ? Bardzo mi zależy czekam na odpowiedź
  www.gosia.vdns.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdzie nie napisałaś czy przyjmujesz zamówienia albo ile, ale chyba warto spróbować ;)
  Ten szablon jest moim zdaniem genialny, więc miło by było gdybyś zgodziła się wykonać jakiś dla mnie.

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Lynette
  Adres bloga: http://w-czasie-mojego-umierania.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki: http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20130521002423/vampirediaries/images/e/e2/Rebeccaa.png
  (jeśli zdjęcie niezbyt ci pasuje, zdaję się na twój gust. Claire Holt ma wiele świetnych sesji, więc wierzę, że coś znajdziesz)
  Tematyka bloga: Opowiadanie jest o dziewczynie, która zawarła pakt z diabłem. Dzięki pomocy ze strony ludzi, których jak się okazuje nie poznała tylko dzięki zbiegowi okoliczności, udaje jej się uniknąć ceny, którą musiała zapłacić. Zostaje wciągnięta w wir nadprzyrodzonych zdarzeń.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chciałabym, aby szablon był w ciemnych kolorach. Może też jakieś nawiązanie do aniołów, ponieważ jak okaże się w dalszych rozdziałach, anioł stróż głównej bohaterki jest dość nietypowy. Układ jednokolumnowy. Menu w kolumnie bocznej prawej.
  Inne, istotne informacje: Napis na nagłówku: Everyone has an angel. A guardian who watches over us...
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 5. pobieram ten szablon na krótki czas.
  Zamawiająca usunęła blog ,więc mogę go wolno pobrać ,prawda? :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy