11 gru 2013

Keep Me From Falling Apart

http://imageshack.com/a/img19/3117/rhv3.jpg

Ten szablon jest taki jasny i słoneczny, że bardzo tęsknie za latem i ciepłem. Z tego szablonu jestem jak najbardziej zadowolona. I te wspaniałe zdjęcia Reese! Pod tym postem przyjmę 1-2 zamówienia. Czytajcie regulamin. Zdjęcia muszą być co najmniej w rozmiarze 300x400 pikseli. W piątek podam które.  Proszę również zapoznać się z ramką Uwaga! widoczną z boku. 

Kredyty: 1,2,3,4

Edit. Przyjmuję zamówienie:
http://daydreamin-fanfiction.blogspot.com/

2 komentarze:

 1. Anomalia
  Coco
  http://daydreamin-fanfiction.blogspot.com/
  Preferowany układ i kolorystyka: Układ taki jak na tym szablonie http://imageshack.com/a/img853/4923/28jo.jpg wyszedł pięknie :)
  Kolorystyka to najlepiej pastelowe róże, najładniejsze by było połączenie różu z turkusem, jeżeli byłaby taka możliwość :)
  Postacie: Chciałabym, aby na szablonie znalazła się Ariana Grande. http://data2.whicdn.com/images/90525187/large.jpg, http://data3.whicdn.com/images/90520968/large.png
  Napis: Catch me daydreamin
  pod spodem adres bloga
  W tle: Dużo kwiatów, dziewczęcych rzeczy.
  Button jest na blogu i mam nadzieję, że przyjmiesz zamówienie :)
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Anomalia
  Mój login: Wampirek
  Adres bloga: http://niewolnicy-wyspy.blogspot.com/
  Zdjęcia:
  -> http://www.kozaczek.pl/img_users/1239308469.jpg lub http://gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2011/12/robert-pattinson-kristen-stewart-zdjecie.jpg
  -> http://www.multita.info/region/large/3/WCOOCE/wyspy-cooka.JPG
  -> http://www.venafi.com/wp-content/uploads/2011/09/planecrash.jpg
  Preferowana kolorystyka i układ: Układ trójkolumnowy, jeśli się da; zamknięty. Kolorystyka popadająca w ciemniejszą zieleń, brąz.
  Inne informacje: Cytat, a mianowicie. Chciałabym aby w jednym miejscu nagłówka był umieszczony napis: "Czasami mam życzenie, abyśmy się mogli zakochać.", a na przykład w dole nagłówka napis: "W taki sposób, jakbyśmy nigdy nie dorośli.". Jeśli się nie da, no to trudno.

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy