11 gru 2013

Po prostu czytaj


Szablon strasznie, ale to strasznie mi się podoba! Jeden z propozycji. Z książkami mam jeszcze z dwa na dysku. Pochwalę wam się, że ta praca wygląda mi na jedną z najlepszych w mojej "karierze:. Po za tym jestem wielką wielbicielką książek, więc gdybym tylko miała, gdzie go wstawić, już by się znajdował na moim blogu ;) Mam jeszcze kilka zaległych zamówień, więc proszę o: propozycje, propozycje, propozycje!

Kredyty: 1

7 komentarzy:

 1. NO! Nareszcie książki! :) Gratuluje, świetny szablon. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć ;) Kilka dni temu założyłam bloga fanfiction i wszędzie szukam jakiegoś szablonu z Arianą Grande. Dlatego właśnie jako propozycję daję daję Arianę Grande ;3 Może spodobają Ci się jakieś jej zdjęcia i zrobisz z nią szablon.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam zamiar robić z Arianą Grandę, podobają mi się jej niektóre sesje :P

   Usuń
  2. Ja jeden zrobiłam :) Wystarczy go ustawić tylko na blogu i dopasować kody... Wystarczy tylko mieć czas... Właśnie ten czas... :)

   Usuń
 3. Genialny szablon! Taki wesoły.....moim zdaniem :) W propozycjach składam szablon z cudną Taissą Farmigą z American Horror Story. Nie ma z nią żadnych prac, a powstają opowiadania z nią.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sooowa, potrzebuję sowy :P
  Ale na innego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Propozycja...Prosty szablon z ładnym CSS-em. Jakieś uniwersalne kolory. Biały, czarny, pudrowy róż. Coś na opowiadania.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy