15 gru 2013

Unconditionally


Nad tym szablonem myślałam już długi czas. Dodatkowo jedna z odwiedzających naszą stronę dała sugestię, by opublikować szablon z Bonnie, więc cieszę się, że jestem pierwsza :)
Przyjmę 1 zamówienie.
EDIT: Przyjmuję od Layls, co was tak mało? :<
EDIT2: Biorę 2. zamówienie od Tessa.7 komentarzy:

 1. Hasło: Anomalia
  Login: Layls
  adres:pod-krawatem.blogspot.com
  Zdjęcia: do wyboru
  Tematyka: Dramione
  Układ i kolory: mroczne, ale z odcieniami czerwieni i zieleni ,układ obojętny
  Inne informacje: Cytat" What the world needs is love"
  Oświadczam , że zapoznałam się z regulaminem:)
  Pozdrawiam
  Layls

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest jakaś możliwość, byś przyjęła teraz jeszcze jedno zamówienie, jeśli je złożę i ci się spodoba? Ten szablon jest prześliczny, a ja szukam czegoś dla siebie. Czy muszę czekać do kolejnej notki? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :) Więc tak:

   Hasło: Anomalia.
   Mój login: Tessa.
   Adres bloga: http://undead-fanfiction.blogspot.com/
   Zdjęcia: Nie podaję żadnych linków, chyba, że będziesz chciała, to postaram się coś znaleźć. Postacie to Lily Collins, Jamie Campbell Bower (ich zdjęcia z filmu "Dary Anioła"), oraz Harry Styles (jego zdjęcie obojętne, ale, żeby nie było zbyt wesołe). Dziewczyna pomiędzy nimi.
   Tematyka: To historia fantasy, coś wzorowanego na serii książek "Dary Anioła".
   Kolorystyka i układ szablonu: ciemne kolory, może jakiś szary z czerwonymi i srebrnymi akcentami? Albo taki granat jak w tym szablonie tutaj i ogólnie podobna, bo bardzo mi się podoba. Układ trójkolumnowy.
   Inne: napisy na szablonie - najbardziej widoczny "If I cannot move heaven, I will raise hell". Gdzieś z boku mniejszy "The clock is ticking". A jeśli chodzi o jakieś dodatki na szablonie, to w tle może być Londyn, stary budynek, najbardziej zależy mi na kołach zębatych i runach (też z filmu "Dary Anioła: Miasto Kości").
   Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem.
   Mam nadzieję, że przyjmiesz to zamówienie, bo potrzebuję jakiegoś dobrego szablonu, a ten tutaj mnie urzekł. Najwyżej będę próbowała pod następną notką. :)
   Z góry dziękuję i pozdrawiam.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. hm, z tego co widzę to Layls dostała swoje zamówienie od innej szabloniarki w najnowszej notce.. w takim razie razie przyjmiesz innej osobie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobra.... zostawię moje zgłoszenie na wszelki wypadek, może później odpowiesz :))

   Hasło: Anomalia
   Mój login: Julia Trzyloł
   Adres bloga: http://beautiful-kind-of-pain.blogspot.com/
   Tematyka bloga: FanFiction, Romans, Dramat.

   Zdjęcia/obrazy, które mają się znaleźć na szablonie:
   http://data1.whicdn.com/images/91403636/large.jpg + możesz dołączyć dowolne zdjęcie Zayna Malika jeśli dzięki temu szablon stanie się ładniejszy, ciekawszy. Również zdjęcia jakiś elementów, które według ciebie nadadzą całości charakter.

   Kolorystyka: Chciałabym aby szablon utrzymany był w ciemnych kolorach.. czerń lub granat na tło, do tego szara czcionka (lub taka, która nie byłaby za jasna, a dobrze się ją czytało)

   Układ szablonu: Hm, tutaj zbyt nie wiem jak powiedzieć, więc opiszę. Chciałabym aby nagłówek (obraz) znajdował się po lewo. Ale nie chciałabym aby był on takim prostokątnym obrazkiem, zupełnie nie współgrającym z resztą, chciałabym aby się zlewał i ładnie pasował. I nie był za duży, żeby nie odpychał zbytnio pola z tekstem. Pole na rozdziały/posty po środku, a po prawo takie jakby "menu bloga", czyli stony (fajnie by było jakby ładnie się podświetlały/odjeżdżały w bok), obserwatorzy itp. Ucieszyłabym się gdyby właśnie te poszczególne elementy menu były obramowane, pole tekstowe również.. tutaj daje link to bloga, którym ma właśnie taki podobny układ szablonu jaki mi się podoba: http://malikandivylife.blogspot.com/

   Istotne informacje:
   - Na głównym obrazie chciałabym abyś umieściła tytuł bloga, mianowicie "Beautiful Pain".
   - Proszę aby tekst nie był podświetlany.
   - Niech zdjęcie nie będzie czarno-białe, ogólnie niech szablon nie będzie całkiem czarny, biały, szary.. dlatego tło może być granatowe, ale oceń już to sama podczas robienia szablonu. ufam ci :)
   - Ogólnie mówiąc: szablon schludny, skromny, ale efektowny i ciemny.

   Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu".

   Przepraszam za moje zachcianki i wymagania :p Mam nadzieje, że wykonasz moje zamówienie, byłabym w siódmym niebie. Czekam na Twoją decyzję, życzę weny i powodzenia :)

   Usuń

Obserwatorzy