11 sty 2014

Lay all your love


Chuck i Blair. Moja ulubiona para z serialu. Uwielbiam szczególnie Chucka. A sam szablon podoba mi się. Jest taki delikatny. I ma cudowne kolory. 
Jak żyjecie w tym roku 2014? Ja ledwo. Za pasem sesja. Za pasem wyjazd do Włoch na studia, a ja w obu przypadkach jestem w czarnej ... no wiecie gdzie. Jeszcze masa problemów prywatnych. Jednak nie jest tak źle jak na początku poprzedniego roku, więc to napawa mnie optymizmem. 
Następne swoje prace dam może i za tydzień, a może za dwa. Mam kilka nagłówków na dysku, ale zupełnie nie popracowalam nad CSSem w nich. Może w przerwach od nauki zmoblilizuje się i coś dodam. 
Na podstawie instrucji Yassmine
Cytat z piosenki Abba - "Lay all your love"
Kredyty: 1,2,3

6 komentarzy:

 1. Rzeczywiście, kolory bardzo dobrze dobrane, chociaż z ostatnio dodanych szablonów najbardziej do gustu przypadł mi "Sacrifice" :)
  Pozwolisz, że tak z czystej ciekawości zapytam: na jakim kierunku studiujesz?

  Jak na razie żyje mi się nieźle... Właściwie wraz z nadejściem nowego roku pozbyłam się lwiej części problemów i w rezultacie pozostał mi już tylko jeden, a mianowicie wszechogarniające lenistwo, które naturalnie też należy zwalczyć. Czuję, że to będzie nierówna walka.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Studiuję politologię :)
  O tak lenistwo to też jeden z moich problemów, ale w zasadzie nie mogę sobie na nie pozwolić, a bardzo bym chciała (jak zawsze w okresie egzaminów czy innych pilnych rzeczy)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam szczerze, nie bardzo znany mi kierunek... ;]

   Podziwiam, ze mimo studiów znajdujesz jeszcze czas na szablony :)

   Usuń
  2. W trakcie sesji to czasu jest jak na lekarstwo, ale przy czymś trzeba odpocząć od jakiś dziwnych rzeczy, które muszę umieć, więc albo szablony, albo książka albo serial :)

   Usuń
  3. A, no i wszystko jasne ^^

   Usuń
 3. Hasło:Anomalia
  Login:Weronika Horan
  Adres bloga: http://werkahoran2.blogspot.com
  Tematyka: Smutna
  Zdjecia: Dowolne,ale bardzo ważne by były one Seleny Gomez,Nialla Horan;a i Harrego Styles'a
  Układ i kolory: dowolne
  Inne informacje: Brak
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu"

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy