5 lut 2014

The Trooper

 Iron Maiden - The Trooper
Dla Sophie Kane

Mam nadzieję,że spełniłam oczekiwania zamawiającej :)
Przyjmę dwa zamówienia złożone zgodnie z regulaminem!
Zapraszam również na mój prywatny blog-grungeyouth.

12 komentarzy:

 1. Siemka, bardzo chciałabym zamówić u ciebie szablon, mam nadzieję, że zamówienie zostanie przez ciebie przyjęte:
  Hasło: Anomalia
  login: Sekretna
  adres bloga: http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com/
  zdjęcia, obrazy, arty które maja pojawić się w szablonie :
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/330903/huge_816211183b9d6c0791b5c3a3f8b615c7.jpg
  http://dymki.com/upload/users/78/78279/albumy/331069/huge_4691be07c7b6562589edc142b1fb0f3d.jpg
  http://www.tapetus.pl/obrazki/n/110539_muzyka-roza.jpg
  http://www.tapeta-wodospad-mech-kamienie.na-pulpit.com/zdjecia/wodospad-mech-kamienie.jpeg
  http://wall-it.eu/images/photowallpapers/starauliczka/fototapety%20kamienne%20uliczki.jpg
  tematyka bloga: pamiętnik/przygodowy
  kolorystyka i układ szablonu: układ dowolny, a kolory to czerń, jasne odcienie zieleni i niebieskiego.
  inne informacje: chciałabym link bezpośredni do nagłówka, jak znajduje się przy niektórych szablonach. A jeżeli chodzi o kolorystykę, to może być inna, jeśli wymyślisz coś lepszego :) I chciałabym cytat na nagłówku: przyjaźń jest podstawą każdej miłości...
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Z góry dziękuję :)
  sekretna

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję ślicznie za szablonik:*:*:* Jest cudny:*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 3. WOO HOO! :D Jestem jedną z pierwszych, więc mam nadzieję, że się załapię! :D

  • Hasło: Anomalia
  • Mój login: ~Paula:*
  • Adres bloga: http://amazing-dark-story.blogspot.com
  • Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:
  http://3.bp.blogspot.com/-0psj74ROQeU/Uuz-Nay7HQI/AAAAAAAAABc/xBnwu_85GD8/s1600/bialywilk9.jpg

  (jeśli byłyby potrzebne dwa zdjęcia, może pojawić się także to http://1.bp.blogspot.com/-iAtmIDDwmqY/UipyhV3pp7I/AAAAAAAAAbY/RgPv_2-ZM2k/s640/3b.jpg ).
  • Tematyka bloga: fantasy - anioły, demony.
  • Preferowana kolorystyka i układ szablonu: kolorystyka raczej ciemna i mroczna a układ szablonu dowolny, w zależności od tego jaki byłoby ci lepiej zrobić i jaki najlepiej by wyglądał, ty się znasz na tym najlepiej ;)
  •Inne, istotne informacje: Chciałabym, aby w nagłówku znalazła się dziewczyna ze zdjęcia, (link powyżej). Prosiłabym także aby gdzieś w rogu znalazło się jakieś czarne pióro (lub nawet kilka), przypominające te anielskie, oraz cytat;
  Difficult decisions best to entrust the fate.

  W razie jakby coś, tutaj kontakt do mnie;
  paula.rusherka@gmail.com

  • Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Z góry bardzo dziękuję, mam nadzieję, że przyjmiesz moje zamówienie, chociaż niczego nie oczekuję. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. - Hasło: Anomalia
  - Mój login: Cameron
  - Adres bloga: http://never-go-away.blogspot.com/
  - Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: https://twitter.com/thekelseyjones/status/424672969525567488/photo/1
  https://twitter.com/thekelseyjones/status/415185007750434816/photo/1
  https://twitter.com/JBDanger/status/406960151837818880/photo/1
  https://twitter.com/JBAfterlight/status/315734311385063424/photo/1
  Tematyka bloga: Chciałabym żeby była mroczna. Bardziej taka niebezpieczna. Mało koloru granatowego. Więcej czarnego, bialego i szarego :)

  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chcialabym aby wyglądał podobnie jak teraz, ale żeby napis był bardziej na środku.  Inne, istotne informacje: Proszę o napis ,,You don't know the composition of the air, You breathe this air is killing you."

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Była bym bardzo wdzięczna gdybyś wykonała ten szablon. Z obecnego nie jestem zadowolona, a Twoje szablony są prześliczne ♥ Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Droga Effey, mam małe pytanko. Jak mogę obniżyć kolumny boczne, bo wydaje mi się, że wchodzą na obraz. Możesz mi pomóc? Będę wdzięczna, pozdrawiam, Sophie:*:*:* P.S. Szablon jest piękny, tylko te kolumny chyba nachodzą na piękny obrazek :*:*:* odnalezc-swoj-sens.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Hasło: Anomalia
  Mój login:Emily
  Adres bloga: http://dramione-emily.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Zostawiam Ci pole do popisu :D
  Tematyka bloga: Dramione
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: tło chciałabym koloru jasnoniebiskiego i żeby pojawiły się tam 2 pary. Pierwsza To oczwiście Draco i Hermiona, a druga para to Blaise i Ginny
  Inne, istotne informacje:
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu"

  OdpowiedzUsuń
 8. Hasło: Anomalia
  Mój login: Harry's Princess
  Adres bloga: bleedlight.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: zdaję się na Ciebie, ale akcja na moim blogu toczy się głownie nad morzem, a czołowymi bohaterami są Harry Styles i Barbara Palvin. C:
  Tematyka bloga: fanfiction
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: kolorystyka w kolorach błękitu, raczej jasna, ale z czarną barwą w niektórych miejscach jako kontrast
  Inne istotne informacje: zależałoby mi, aby Barbara na tym szablonie wyglądała raczej niewinnie, naturalnie. I bardzo prosiłabym o napis "Bleedlight", "Harry i Cathy" lub "Morderca i Wzorowa Uczennica" po angielsku ;)
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Mam nadzieję, że przyjmiesz moje zamówienie. Jeszcze nigdy mi się nie udało. :C Kocham Twoje szablony *.*
  Pozdrawiam,
  Harry's Princess x

  OdpowiedzUsuń
 9. ♥ Anomalia
  ♥ Julia Trzyloł
  ♥ only-half-a-pink-sky.blogspot.com/
  ♥ zdjęcia:
  więc dam ci po dwa zdjęcia każdej z osób, które bym chciała na szablonie. wybierz te, które będą lepsze dla ciebie - jeśli chodzi o rozmiar i wygląd :) jak każde z nich będzie za małe, to możesz dać jakieś dobre zdjęcie Harrego Stylesa oraz jakiejś małej, brązowowłosej dziewczynki.

  Harry: http://data3.whicdn.com/images/100399816/large.jpg
  albo
  http://data1.whicdn.com/images/97131302/large.png

  Dziewczynka: http://data2.whicdn.com/images/100413804/large.jpg
  albo
  http://data2.whicdn.com/images/31486433/large.jpg

  ♥ Fanfiction, obyczajowy
  ♥ Kolorystyka: tytuł bloga to "Pink Sky" więc wiadomo jaki kolor będzie przeważał. chciałabym aby był to jasny, pudrowy róż i kolor kremowy.
  ♥Układ: nagłówek na górze, kolumny po obu stronach, coś na wzór tego szablonu z tej notki. menu niech się ładnie podświetla, odjeżdża w bok czy jak tam inaczej :)
  ♥ istne informacje: nie chciałabym aby tekst był podświetlany, było dużo jakiś wykończeń, obramówek.. taki prosty i ładny szablon byłby idealny, bez gadżetów. poprosiłabym też o napis brzmiący "Would it be the same if I saw you in pink sky?".

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  czekam na twoją decyzję co do wykonania zamówienia :) mam nadzieje, że się zgodzisz, aczkolwiek wiem, że nie każdy lubi robić szablony z kimś z 1D... cóż, pozostaje mi czekać.
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. •Hasło: Anomalia

  •Mój login: Hate.

  •Adres bloga: http://c-y-a-n-i-d-e-and-cocaine.blogspot.com/

  •Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://multiplefashiondisorder.files.wordpress.com/2010/09/kamila-filipcikova-monika-jagaciak-by-david-sims-for-vogue-paris-junejuly-2009-05.jpg
  http://fashnberry.com/wp-content/uploads/2012/08/monika-china-3.jpg
  http://oi62.tinypic.com/2prd7yg.jpg
  http://i2.listal.com/image/2619366/600full-joe-perry.jpg
  Chyba, że jakieś inne wpadną Ci w oko :P

  •Tematyka bloga: rockowy:D? Głowna bohaterka, bardzo piękna zresztą kocha sztukę, rysować, teatr jest jej pasją oczywiście nie zapominając o muzyce. Pochodzi z Polski jednak jej życie toczy się przez Londyn i w końcu słoneczne Los Angeles. Joe Perry gitarzysta poświęcił całą swoją duszę swojej ukochanej gitarze.

  •Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Taki troszkę mroczny, czarno-biały, klimat oczywiście jak najbardziej ...rockowy! Jeśli chodzi o wygląd to bardzo bym prosiła o wzorowanie się na tym : http://remember-about-me.blogspot.com/ Bardzo spodobała mi się też kolorystyka, urzekła mnie ta aura
  Inne, istotne informacje: hmmm, myślę, że wszystko wymieniłam powyżej. Liczę na twój talent bo z pośród wszystkich szabloniarek Twoje najbardziej mi się podobają ♥


  •Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  A co do szablonu, wiem, że nie każdy ma zawsze czas. Więc może rozpatrzyłabyś moją prośbę w wolnej chwili? Proszę, bardzo mi na tym zależy.

  •Pozdrawiam :D + email - jadedperry@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. *Hasło: Anomalia
  *Mój login: Zuza Starr
  *Adres bloga: http://rusz-wilczym-tropem.blogspot.com/
  *Zdjęcia: Możesz wybrać sama, ale chciałabym, aby były tam wilki, księżyc w pełni i jakaś brunetka z długimi, kręconymi (nie koniecznie) włosami
  *Fantasy - wilki (wilkołaki)
  *Preferowana kolorystyka i układ szablonu: najlepiej kolory lasu (zieleń, brąz itp.). Układ szablonu jest mi obojętny, wybierz to co Ci się podoba.
  *Inne, istotne informacje: Szablon, który aktualnie mam na blogu jest zrobiony przeze mnie, ale jak pewnie zauważyłaś nie jest zbyt dobry.
  *Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Bardzo mi zależy na tym szablonie, więc prosiłabym o pozytywne rozpatrzenie mojej wielkiej prośby!
  Z góry dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy