14 mar 2014

Invisible


Z tego szablonu jestem bardzo zadowolony, chociaż początkowo prawie wylądował w koszu. Chyba pierwszy raz w szablonie podoba mi się wszystko ; koloryzacja i nagłówek. Mam nadzieję, że zamawiającej się podoba. A jeśli coś jest nie tak to napisz a ja postaram się zmienić.

Jeszcze taka mała wzmianka. Mógłby mi ktoś polecić jakąś ciekawą książkę. Bo zacząłem czytać po raz drugi trylogię "Igrzyska Śmierci" ale chcę zacząć czytać coś nowego.

Kredyty : 1 2 3 4

9 komentarzy:

 1. Świetny ten szablon. Wszystko ze sobą doskonale współgra. :) Teraz jeszcze bardziej niecierpliwie czekam na swoje zamówienie. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo. A twoje zamówienie właśnie zaczynam robić. Także możesz się go spodziewać dziś lub jutro ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. A więc tak na początek robisz naprawdę świetne szablony. Są boskie. Ja Cię podziwiam, że robisz takie rzeczy. Ja to takie beztalencie :( A co do książki to może jakieś Fantazy ? Czy coś ? Zarąbista książką jest : "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Naprawdę polecam
  A tak na marginesie zrobisz szablon na mój blog ?
  Hasło: Anomalia
  Mój login: Sindi Cherry
  Adres bloga: http://onedirection-and-alex.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://data1.whicdn.com/images/106224798/large.jpg
  http://data2.whicdn.com/images/105943511/large.jpg
  http://data2.whicdn.com/images/89798976/large.jpg
  Tematyka bloga: Fantazy
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Jakieś jasne odcienie pomieszane z ciemną kolorystyką. Co do układu nagłówek na górze. Strony z prawej strony nachodzące trochę na nagłówek, a pozostały układ na lewą stronę.
  Inne, istotne informacje: Fajnie by było gdyby na tak zwanych "stronach" po najechaniu kursorem zmieniało wzór na inny pasujący do reszty. Miejsce na post było dość szerokie. Szablon niech zajmuję całą stronę. Resztę zostawiam w twoich rękach :)
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Jak nie przyjmiesz to przepraszam za niepotrzebny spam. Ale jak coś to napisz ok ? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję. Za opinię i za polecenie książki. Hobbita przeczytałem już kiedyś. Mi też bardzo się podoba. A co do szablonu, to na prawdę, chcę odpocząć od zamówień przynajmniej przez tydzień.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma za co. Dobrze rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. A mam pytanko w jakim programie robisz szablony ? Trudno to w ogóle opanować ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem zaszczycona, że wybrałaś właśnie moje zamówienie do zrealizowane. Muszę przyznać, że mile połechtałaś mojego ego, tym wyborem. :)
  Szablon jest wspaniały. Co prawda wolałabym, aby kolory były jaśniejsze, ale wydaje mi się, że to wszystko by ze sobą wtedy nie współgrało i tak jest idealnie.
  Bardzo podoba mi się postać Draco i Hermiony (zależało mi, aby była przedstawiona jako uczennica, a nie super mega laska). Dziękuję, że umieściłaś Rona z tyłu, bo było to dla mnie bardzo ważne. Troche szkoda mi, że w nagłówki nie ma eliksiru... ale cóż, mówi się trudno, mi i tak się podoba.
  W ogóle bardzo się cieszę, że zrobiłaś go tak szybko i sprawnie. Na inne szablony musiałam czekac ok. 3 tygodni... a tu taka niespodzianka!
  Wiesz co? Cały czas patrzę na ten nagłówek i wzdycham, bo tak mi się podoba! Też chciałabym potrafić zrobić takie cudeńko.
  Dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję!
  WSPANIAŁY!

  Pozdrawiam,
  Lacarnum Inflamare

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkie części Delirium i Niezgodnej, Krąg, Ogród wspomnień, Zimowa Opowieść, Trylogia czasu.
  A co do szablonu to jest genialny! *.*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy