25 kwi 2014

I'll Be There For You

Szablon z propozycji. W sumie nie powiem, że mi się nie podoba. Czerń, biel i czerwień. Połączenie kolorów mi się podoba. No i w końcu to John i Cara. Dostosowany do rozdzielczości 1366x768 i przeglądarki Google Chrome. W innych warunkach może wyglądać inaczej niż na podglądzie.

Kredyty: 1 | 2 | 3

Zamówień nie przyjmuję. Czekam natomiast na wasze propozycje.

9 komentarzy:

 1. Propozycja: Ed Sheeran. Nigdy się nie spotkałam z jego szablonem. A kolorystyka do jego pięknych włosów niebieska.
  Mam nadzieję, ze skorzystasz z oferty ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh, jaki cudny szablon *.* Aww... aż się zakochałam ! <3 Cieszę się że moja propozycja się spodobała, bo wyszedł wspaniały efekt ;) Iggy Azalea? Anioły? Może jakieś zwierzęta? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam propozycje na szablon z Kamilem Bednarkiem, Bobem Marley nie spotkałam sie jeszcze z takimi szablonami, a byłoby niesamowite ;)) Może skorzystasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie spotkałam się z szablonem Avril Lavigne, piosenkarki. Można wykorzystać jej zdjęcia z piosenki "Smail" Ma tam zielone pasemka. ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś z Glee albo Percy'ego Jacksona :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej, chciałam pobrać ten szablon: http://s3.ifotos.pl/img/hehe11png_exnrsph.png ale mam z nim jakieś problemy i nie mogę dodać go na swojego bloga :/ Mogłabym prosić o pomoc? :)
  Pozdrawiam, no i szablon bardzo ładny! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szablon cudowny :3
  Proponuje: S.Gomez, D.Lovato, Kaya Scodelario :_))

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej, mam pytanie czy można zmieniać ustawienie i kolorystkę kolumn w waszych szablonach? Chodzi o to że wstawi się button że waszego autorstwa, ale czy właśnie można zmieniać coś w tych kolumnach? Przepraszam za kłopot.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy