28 kwi 2014

Write your name across the sky


Szablon wolny. 
Na podstawie instrukcji prettysmilex.
Mój ulubiony. Uwielbiam tego piosenkarza. 
Chcę przeprosić współautorki bloga, że tak długo mnie nie było. Postaram się już teraz być częściej, ale ciągle brakuje mi czasu. 
Z kolei czytelnikom obiecuje bardziej urozmaicić swoje szablony jeśli chodzi o CSS czy układy. Bądźcie cierpliwi. 
Przyjmę 1 zamówienie. Byle tylko nie było związane z 1D, Biberem.
W czwartek wieczorem podam, które przyjęłam. 

Kredyty: 1,2,3,4

EDIT: 
Przyjmuję zamóienie: http://my-world-is-your-name.blogspot.com/

10 komentarzy:

 1. wow! Na prawdę świetny szablon i w dodatku z Cher ♥ Bardzo fajna kolorystyka:) I ten piorun pomiędzy nimi, fenomenalny! Hmm widzę, że przyjmujesz zamówienia, a wiesz co, że się skuszę. Może to właśnie mnie wybierzesz? No nic, spróbować zawsze można.
  No to tak:
  Hasło: Anomalia
  Mój login: Koko
  Adres bloga: http://labirynt-uczucc.blogspot.com/ (już jest wasz szablon, tylko tyle, że wolny xd)
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:
  https://encrypted-tbn1.gstatic./images?q=tbn:ANd9GcSTjmHsFJ82QEZlsx04_0hCaCNMsOXsHk3K77SIqN1Af8kxWhOFdg - tutaj jest problem, ponieważ małe jest te zdjęcie, ale jak coś to o takie mi chodzi Niny; o jakieś delikatne, niewinne hhhaha
  i http://celebhealthy.com/wp-content/uploads/2014/04/Steven-R.-McQueen-CelebHealthy_com.jpg możże być inne oczywiście:)
  i ostatnie: miałam dać tutaj jakieś z Michaelem Trevino, ale cóż .. niestety nie znalazłam jakiegoś dobrego, które by mi pasowała.
  Tematyka bloga: normalne życie xd mogę dać Ci opis,może się przyda(jeśli tylko przyjmiesz oczywiście me zamówienie)
  Historia opowiada o nastoletniej Faith Pierce - Richardson (Nina Dobrev), która po śmierci matki,
  zmuszona jest opuścić swoje rodzinne miasto i zamieszkać razem z ciotką w Miami. Dziewczyna
  zaczyna nowe życie, które - jak się okaże - nie będzie usłane różami. Mimo towarzyszącego jej strachu, udaje jej się zaaklimatyzować. Niestety na swojej drodze spotyka przystojnego Tylera (Michael Trevino) oraz Jasona (Steven R. Mcqueen) - swoją dawną miłość, która jej nie rozpoznaje. Tych dwoje szkolnych macho zakładają się o jej względy, jednak, gdy w grę wejdą prawdziwe uczucia, zakład straci na wartości. Życie Faith komplikuje się, kiedy zaczepia ją pewien mężczyzna, który odegra w jej życiu bardzo ważną role i wyjawi tajemnicę skrywaną przed nią przez 17 lat. Jak potoczą się dalsze losy dziewczyny? Kim jest tajemniczy mężczyzna? Jaka to tajemnica?

  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: hmm prosiłabym o ciemną, może jakiś ciemny zielony, granatowy? Układ - jaki będzie, taki będzie:)

  Inne, istotne informacje: Chciałabym, żebyś Nine wzięła na środek postawiła hah, a obok niej znaleźli się, po obuch stronach - Steven i Michael.

  To chyba jak na tyle, przepraszam za błędy, ale śpieszy mi się i piszę z telefonu:) Jak prosiłaś, tak jest - czyli zamówienie bez 1D i JB. No to teraz tylko pozostawiam Tobie to w rękach - czy przyjmiesz moje jakże dziwne zamówienie, hahha x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrzę, że zdjęcie Niny nie odpala. W takim razie przeszyłam jeszcze raz:)
   http://us.cdn281.fansshare.com/photos/ninadobrev/tumblr-znatnstt-qaybfno-hot-948850032.jpg

   Usuń
 2. Bardzo bym prosiła ♥
  +
  Szablon piękny :)

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Rud Zia
  Adres bloga: http://my-world-is-your-name.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Zdjęć nie zostawiam gdyż nie umiem znaleźć dobrych. Byle były to zdjęcia Iana Somelhalder'a (Damon - TVD) i Niny Dobrev (Elena - TVD)
  Tematyka bloga: Romans, fantasy, TVD, historia własna.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: fiolet, czarny lub ciemny róż. W sumie zobaczysz jaki będzie pasował najbardziej byle nie żółty, zielony czy niebieski, chyba że w ciemnych barwach. Co do układu, cóż proszę o menu, jedno po prawej, a drugie po lewej stronie. Po jednej stronie proszę też o statystyki i tekst. Na środku tekst.
  Inne, istotne informacje: Miło by było gdyby literki w gadżetach były jakieś wymyślne. Możesz dodać też napis : „ The devil in disguise. Love filled with pain. Life is full of surprises.”
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne prace. :)

  http://szalone-szablony-graphicswardrobe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hasło: Anomalia
  Mój login: Izzie i Joe
  Adres bloga: http://the-eternal-feeling.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Zdjęć dobierać nie umiem. Zależy mi jedynie, żeby była tam Miranda Kerr i Nina Dobrev (koniecznie w kręconych włosach, jeżeli będzie łatwiej szukaj jako Katherine Pierce - TVD)
  Tematyka bloga: Romans, historia własna.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Tak, żeby wszystko ładnie pasowało. Decyzję pozostawiam Tobie. ;)
  Inne, istotne informacje: Bez napisu.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 5. † Hasło: Anomalia

  † Mój login: Papryczka Chili.

  † Adres bloga: http://taboo-love.blogspot.com/

  † Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2012/073/6/9/sshg_and_the_sea_of_hair_by_zenecchi-d4ssnta.png

  † Tematyka bloga: potterowskie fanfiction, Sevmione

  † Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolorystyka - czarny, biały. Byłoby cudownie, gdyby szablon był w podobnym stylu do tego: http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/119/0/1/_1126__szablon___sirius_by_skrzydlami_alatum-d7g68vr.png

  † Inne, istotne informacje: "Jest jeszcze miłość za­kaza­na, ta o której się nie mówi. Pod osłoną no­cy wychodzi na zwiady, klęka nad Twoim łóżkiem i ku­si do grzechu."

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej :) Chciałam złorzyć zamówienie
  Hasło: Anomalia
  Mój login: Alexandra Hayden
  Adres bloga: http://the-world-is-not-black-and-white.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: dziewczyna z tego szablonu

  http://szablonyjill.deviantart.com/art/Szablon85330978841?q=gallery%3Aszablonyjill%2F38980860&qo=7

  Tematyka bloga: coś w stylu pomieszania fantasy i opowiadań w stylu Niezgodnej
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: nagłówek na górze strony. Układ 2 kolumnowy (tekst po lewej). A co do kolorystyki to wolała bym ciemną.
  Inne, istotne informacje: To tak xD Może to być coś tajemniczego albo mrocznego. Bardzo bym chciała, żeby pojawiła się dziewczyna z tego szablonu co wstawiłam linka, tylko żeby miała niebieskie oczy (ważne!!!) i czarne skrzydła. (Chyba że się nie bedzie dało to be niej przeżyje, tylko żeby wtedy nie było innych postaci) I chciała bym, żeby pojawił się tekst: 
  ”will arrive from darkness
  will unite with the brightness
  the third forgotten for centuries”
  Chciała bym też, żeby tytuł bloga "Nic nie jest takie jakie się wydaje" był dobrze widoczny (albo chociaż w ogóle był xD)
  Co do reszty, to tak naprawdę zdaję się na ciebie ;) 

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Mam nadzieję, że przyjmiesz moje zamówienie :

  OdpowiedzUsuń
 7. Hasło: Anomalia
  Mój login: Monica
  Adres bloga: http://stay-with-me-angel.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: W sprawie zdjęć, chciałabym byś Ty wybrała. Chodzi o to, żeby były dwie dziewczyny, ale żeby nie było widać ich twarzy. Najlepiej, gdyby jedna była blondynką, a druga szatynką.
  Tematyka bloga: Przyjaźń
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: jeśli chodzi o kolor, to wszystko byleby nie pastele. Raczej ciemne kolorki. Co do układu, chciałabym, by nagłówek był z boku.
  Inne, istotne informacje: napis - "If I could turn back time I would probably not change anything"
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Bardzo mi zależy, mam nadzieję, że zamówienie Ci się spodoba i przyjmiesz. Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy