8 cze 2014

Kochać To Niszczyć


Zamówienie dla Wiatr
No, nie powiem, podoba mi się. Mam nadzieję, że zamawiającej także przypadnie do gustu. Dostosowany do Firefoxa i rozdzielczości 1366x768.

Kredyty: 1

Pod tą notką zamówień nie przyjmuję.

8 komentarzy:

 1. Szablon piękny ;*
  Wiesz, mam mały problem w wstawieniu szablonu na bloga.
  Mogę napisać do ciebie e-maila?
  Wiatr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podoba.
   Jasne, nie ma sprawy.

   Usuń
 2. Ten szablon to nic specjalnego. Potrafisz zrobić naprawdę lepsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi się akurat właśnie podoba :>

   Usuń
 3. Szablon jest do bólu nudny i oklepany.
  Pozdrawiam
  C.L.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się podoba, zamawiającej też. A to chyba o to chodzi, prawda?

   Usuń
  2. Więc szablon musi podobać się Tobie. Jesteś wyrocznią, ok. Jeśli zamawiająca jest durną trzynastolatką, która pisze milionowe opowiadanie na podstawie "Pamiętników Wampirów", to nie jest dziwne, że podoba jej się wszystko, co tylko zobaczy na oczy i będzie na tym Ian. To szabloniarki powinny być profesjonalistkami, żeby móc nawet do tak oklepanych i nudnych zamówień podejść świeżym okiem i stworzyć coś nowego, a nie kolejnego potworka.
   Pozdrawiam
   C.L.

   Usuń
  3. Ja robię to co robię dla przyjemności, odstresowania. Nie bawię się w jakieś wymyślne szablony, bo nie widzę w tym celu. Jeśli chce mi się coś akurat zrobić, to robię to na swoich własnych warunkach. Nikt mi nie będzie mówił jak mam robić swoje prace. I tego się trzymajmy. :>
   Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, jak każdy. Ale i tak moja praca jest jak już zauważyłam MOJA, a więc mogę robić, co mi się podoba. Jeśli zamawiającej się podoba to się cieszę, bo daną prace robię właśnie dla konkretnej osoby i to jej ma się podobać.
   A poza tym twoje komentarze dużo o tobie mówią. Nie znasz dziewczyny, która pisze opowiadanie, nic o niej nie wiesz, a już piszesz, że jest "durną trzynastolatką". Nie oceniaj tak szybko ludzi, a nawet jeśli to robisz to nie pisz tego publicznie. Spójrzmy prawdzie w oczy, kogo obchodzi co myśli jakiś Anonimek.
   I właśnie przechodząc do tego. Piszesz z anonima, nawet nie jesteś w stanie przyznać się do tego kim jesteś. I jeśli tak bardzo nie podobają ci się moje prace i są takie beznadziejne, to jestem ciekawa jak wyglądają twoje. Chętnie bym je obejrzała.
   Pozdrawiam, Invisible.

   Usuń

Obserwatorzy