10 cze 2014

You live im my heart


Także ten tego... Zmobilizowałam się i ściągnęłam Gimpa. Muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektu. Może nawet bardziej niż podczas tworzenia w Photoshopie. Przepraszam wszystkich, za ten bajzel z odejściem i powrotem, ale z początku chciałam skończyć z grafiką, ale tak się po prostu nie da. Nie, kiedy właściwie siedzisz w tym od 6/7 lat. To staje się wtedy częścią ciebie.
Poprzedni szablon miał przedstawiać miłość spełnioną. Ten natomiast chciałam utrzymać w mrocznych klimatach. Moim celem było przekazanie tęsknoty, może miłości nieco gwałtownej, wyniszczającej od środka. Wyobrażam go sobie na blogu, gdzie głowni bohaterowie cierpią, bo im na sobie zależy, ale mimo to nie chcą odpuszczać. 
Oba zostały zrobione z myślą o mojej przyjaciółce, Monice, ponieważ ostatnio skarżyła mi się, że prawie nikt nie robi miłosnych szablonów z dwojgiem nieznanych osób, tylko z celebrytami, a wtedy na szablonie to uczucie między nimi jest właściwie niewidoczne. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą.
Na dysku mam jeszcze jeden, tym razem z lesbijkami. Tyle szablonów z gejami, a przecież są i blogi czy opowiadania o związkach damsko-damskich, prawda? 

Dzisiaj przyjmę 2/3 zamówienia spośród tych, które mi się spodobają. 

Kredyty: 1 2 3 4

EDIT!
Przyjmę zamówienie Elli Nightmare. W przypadku Elli, mam nadzieję, że będę mogła zmienić niektóre zdjęcia?

7 komentarzy:

 1. Hasło: Anomalia
  Mój login: Mortalia Proteus
  Adres bloga: http://redharbour.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://oi60.tinypic.com/21owvbq.jpg i http://oi58.tinypic.com/2wrnu3d.jpg
  Tematyka bloga: Fantasy/dramat
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Ciemna - mogą być czerwienie, fragmenty pomarańczowego, niebieskiego. Układ jednokolumnowy/prawa strona
  Inne, istotne informacje: Miejscem akcji jest bar. Główna bohaterka jest jego właścicielką/barmanką. Chciałabym, aby na nagłówku znajdował się napis: "In an open house for people, the enemies are coming ~ Mortalia Proteus" oraz "Red Harbour".
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Z góry dziękuję za wykonanie szablonu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Anomalia
  Mój login: ania gaj
  Adres bloga: http://endlessly-love-fanfiction.blogspot.com/
  Zdjęcia: http://37.media.tumblr.com/f0964872adfcc4307922c0bba3700138/tumblr_mrs9uevh421qat62po1_500.png , http://24.media.tumblr.com/5d0e9957c280eafc51bac973a202f938/tumblr_n6naposOvg1ryc2f9o1_500.png
  Tematyka bloga: miłość, śmierć
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: kolor chcialabym jasno niebiskei a uklad http://milosc-jest-wszystkim.blogspot.com/n cos takiego
  Inne, istotne informacje:
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  z góry dziękuje <3 zamawiam za kolezanke bo ona nie wiedziała jak i za nią zamawiam mysle ze zrobicie sliczny szablon

  OdpowiedzUsuń
 3. hasło: Anomalia
  login: Ella Nightmare
  Adres bloga: http://weasleyowie-w-krzywym-zwierciadle.blogspot.com/
  Zdjęcia:
  http://favim.com/image/590803/original/
  http://weasley-twins.deviantart.com/gallery/14672278/Fred-And-George
  http://www.tyraskids.com/bellathorne.htm
  http://thunderbird37.com/wp-content/uploads/2014/04/Bella-Thorne-bella-thorne-31107511-426-500.jpg
  http://www.kowbojki.pl/pokaz/Rudzi-233505

  Dałam ci dwa zdjęcia Belli Thorne, bo w moim opowiadaniu fra ona bliźniaczki Andreę i Kaylę, córki Weasleyów i ostatnie zdjęcie to ich najstarszy brat.
  Tematyka bloga: Fandiction Harry Potter
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chciałabym by kolorystyka była raczej w kolorze zgaszonej żółci, a co do układu to chciałabym by był to układ prawostronny jednokolumnowy.
  Inne istotne informacje: Chciałabym by w tle nagłówka znalazły się jakies obrazki z Hogwartem lub Hogsmeade, ponad to prosiłabym o napis 'Szalony dom, szalona rodzina, szalone życie...'.
  Dziękuję bardzo z góry i mam nadzieję, że przyjmiesz zamówienie,
  Ella

  OdpowiedzUsuń
 4. Hasło: Anomalia
  login: Martyna Styles
  Adres bloga: http://once-upon-a-time-fanfiction.blogspot.com/
  Zdjecia: jeśli wybierzesz mnie do zrobienia szablonu podam ci wtedy zdjęcia, ale chyba najlepiej żeby było to mroczne :)
  Tematyka bloga: Fanfiction opowiadający o przeszłości bohaterów
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolorystyka mroczna, bo to ma być horror więc ... rozumiesz. Układ: Trasformacja kart po lewej stronie ( żeby była ilustracja )
  Inne istotne informacje: Chciałam żeby w tle znalazł się jakiś dom ... wszystko co jest straszne i mroczne. A napis ... hmmm ... ,, Bad Things Happen To Good People '' czyli tytuł :)
  Bardzo chciałabym żebyś to mnie wybrała, bo to pierwszy raz jak składam jakiekolwiek zamówienie, a bardzo mi zależy :) Z góry bardzo bardzo dziękuje ;) M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoja przyjaciółka słusznie się skarżyła. Produkujecie szablony z celebrytami - w moim mniemaniu durnymi gwiazdkami z przewagą One Direction - i popadacie w monotonię twórczą. Napisałam produkujecie, bo Wy już nie tworzycie, tylko produkujecie te same, schematyczne szablony. Bez przemyślenia i bez koncepcji. Byle tylko nawalić stocków, schodki, kwiatki, dwie trzy głowy głupich gwiazdek - ta z tyłu zawsze większa - fuck logic. No i tyle. Do porzygu. Może postarajcie się czymś zaskoczyć czytelników i fanów Graphic Poison, co?
  Pozdrawiam
  C.L.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiscie , że możesz zmienić. Ale mam jeszcze jedną prosbę. Czy szablon może byc podobny do tego?
  http://terriblecrash.blogspot.com/2012/12/013-jak-szybko-zrobic-wasny-szablon-na.html
  Oczywicie chodzi mi o klawisze, menu, zakładki itp. szczególnie o te okrągłe.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy