24 paź 2014

Soldier of Fortune


http://funkyimg.com/i/Ng2j.png

Zamówienie dla Sylla.
Ten szablon również mi się podoba. Miałam dzisiaj jakiś zastój bo też trudno mi było znaleźć odpowiednią koloryzację. Na szczęście się udało ;) 
W sobotę z częścią klasy pojechałam na pielgrzymkę do Częstochowy. Oprócz mile spędzonego czasu w autokarze z koleżankami, zwiedziłam w małym stopniu to piękne miasto by później wziąć udział w Eucharystii. Na samym końcu mieliśmy Drogę Krzyżową na wałach obronnych, chodź cała przemarzłam było to niezapomniane przeżycie, które chciałabym jeszcze powtórzyć ;) 
Zamówienia: przyjmę jutro gdy oddam resztę prac. 


8 komentarzy:

 1. O bosz *.* szablon jest cudny.Ten fiolet powoduje u mnie zawrót głowy ^^.Jak już wcześniej pisałam.(zmiana tematu) -->Przyjechałaś do miasta w którym mieszkam i bałam się, aby cię tylko nie spotkać gdzieś xD Byłam na murach podczas Eucharystii i drogi krzyżowej, ale nie wiem czy na pewno ciebie widziała.Jedynie kto mi się rzucił w oczy to dziewczyna w czarnej kurtce.i małe pytanie?Byłaś może na placu Biegańskiego lub zwiedziłaś mury Jasnej Góry?Polecam ^^ kiedy będziesz przechodziła cały czas, tam gdzie ciągną się mury możesz zwiedzić sporo miejsc, a jak zejdziesz z tropu i będzie znak z Janem Pawłem ll to znaczy, że idziesz w stronę muzeum poświęcone jemu ^^ <--- (zmiana tematu) CSS jest dobrany choć w całości mi czegoś brakuje, czego to naprawdę nie wiem :/ no, a pro po nagłówka.Nagłówek jest okej tylko nie pasuje mi ta postać, ponieważ jej nie trawię a w tle dodała bym jakiś zegar czy coś, ponieważ tu chodzi o igrzyska to chyba czas jest itd. No, ale najważniejsze, aby klientowi się podobał ^^ dla mnie cudo.

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany, szablon jest cuudny♥ Bardzo ci dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwracam się z wieeelką prośbą o wykonanie szablonu na bloga grupowego, nad którym właśnie pracuję. Nie mam niestety wystarczających umiejętności, aby sama uporać się z szablonem ;-;

  Hasło: Anomalia
  Mój login: Fenoloftaleina
  Adres bloga: http://welcome-to-poulsbo.blogspot.com/
  Zdjęcia: http://cdn1.stocksy.com/a/en1000/z0/6922.jpg , https://lh5.googleusercontent.com/-zBMAil19PkY/T2N66Q0siiI/AAAAAAAAAR4/ZDhwKgxxDpQ/w914-h595/914_POULSBO.jpg , http://data2.whicdn.com/images/142329450/large.png, http://data1.whicdn.com/images/143159453/large.jpg coś w ten deseń :)
  Tematyka bloga: blog grupowy
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chciałabym układ trójkolumnowy, aby po lewej stronie na górze znajdowały się linki organizacyjne (regulamin, rekrutacja itp), poniżej miejsce na shoutbox. W środkowej kolumnie oczywiście pole tekstowe. Po prawej od góry miejsce na aktualnie informacje dotyczące bloga, poniżej linki z podziałem kart postaci na męskie i żeńskie. Typowy układ bloga grupowego :). Co do kolorystyki chciałabym, aby zawierała odcienie beżu, jasnego brązu, ecru.
  Inne, istotne informacje: Chyba nie posiadam takowych. Chcę, aby szablon był po prostu przejrzysty, prosty i przyjemny dla oka. Zdaję się na Ciebie :)

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Pozdrawiam i z góry dziękuję za wykonanie zamówienia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hasło: Anomalia
  Mój login: KananaBlack
  Adres bloga: http://zapomnianabiblioteczka-recenzje.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Tutaj liczbę na Ciebie :>
  Tematyka bloga: Jest to blog recenzencki, więc tematyką są książki.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Wymarzyłam sobie układ otwarty, co do kolorystyki jestem otwarta. :>
  Inne, istotne informacje: Chciałabym napis "Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera" lub "Kto czyta książki, żyje podwójnie"
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu"

  OdpowiedzUsuń
 7. WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ WZIĄŚĆ

  OdpowiedzUsuń
 8. 1 Hasło.Anomalia
  2 Login.Brukselka
  3 Adres.http://delilahofhoran.blogspot.com/
  4 Zdjęcia/obrazki/arty
  Zdjęcia :
  http://stealherstyle.net/wp-content/uploads/2013/07/nina-nesbitt-hair-9.jpg ten po prawej

  http://images.sugarscape.com/userfiles/image/NinaNesbitt32.jpg a ten po lewej .i tak pośrodku było by fajnie jakbyś dała ten gif z cytatem http://33.media.tumblr.com/756a29cf2321b627ecc5e092ab62528c/tumblr_ng6iu7o00w1te54j7o1_500.gif u
  Tematyka: Ona miła , słodka, porzucona , samotna, beznadziejna
  On: dupek,wredny,nie miły
  a co jeśli się spotkają
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu"

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy