10 sty 2015

Worlds four sides

Zamówienie dla: Ladies Night
pobierz
Nie wychodziło mi tutaj z kolorystyką, z początku złe tekstury dobrałam, ale ostatecznie chyba nie jest źle :))
POD TĄ NOTKĄ NIE PRZYJMUJĘ ZAMÓWIEŃ

3 komentarze:

 1. Na początek zajrzałam z czystej ciekawości na gp, i jak zobaczyłam "We Are a Secret" to zaniemówiłam z wrażenia, że tak szybko Ci się udało zrobić szablon, ale nie spodziewałam się, że od razu wykonałaś wszystkie trzy. :O
  Masz talent, w jeden dzień i wszystkie takie idealne, że o jeju *.*. Raz, do poprzedniego bloga jak zamawiałam z współwłaścicielką konta szablon czekałyśmy ponad miesiąc, więc teraz to było miłe zaskoczenie.
  Co do szablonu. Jezu, on jest nawet lepszy niż bym sobie mogła wyobrazić. Pozmieniałaś kolorystykę, ale jestem z tego ogromnie szczęśliwa, bo ta jest o wiele lepsza. Zdjęcia też ślicznie ze sobą wyglądają razem, czego się obawiałam przez ich różną jakość. :))
  A poza tym, ramka posta nadaje takiego charakteru całemu szablonowi. Dosłownie idealny. Uwielbiam Cię.
  I tak bardzo dziękujemy Ci za ten szablon, że nie żadne słowa nie potrafią tego wyrazić. ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wooow, ale milutko mi sie zrobilo c: dziękuję i proszę:*

   Usuń
  2. Koleżanka z konta napisała już chyba wszystko, ale i tak jeszcze raz podziękuję, bo szablon jest naprawdę wspaniały. Jesteś Bogiem, że zrobiłaś trzy szablony w jeden dzień! Zawsze czeka się naprawdę długo i to było takie.. wow. Dopasowałaś się dokładnie do naszego opisu ale wszystko jest takie wyidealizowane. Na poprzednim szablonie nie chciałyśmy napisu, a jednak szabloniarka podała tytuł bloga. Do tego swoją nazwę dodała wielkości tytułu. A tutaj? Nie mogę się napatrzeć. Wszystko jest takie doskonałe! Naprawdę, cudo. Bardzo dziękujemy za ten szablon :)

   Usuń

Obserwatorzy