20 lip 2015

TT: We live without hope

[ podglad ] [ pobierz ]

Szablon wolny.
Alls wróciła. Witam! Myślałam, że bez internetu nie przeżyję. Agh!
Szablonik na tydzień tematyczny. Tym razem sama Phoebe, ale na pewno zrobię coś z jakąś parą. :D Ostatnio tak dużo się działo. Zaczęłam słuchać kpopu, zbieram się do obejrzenia koreańskiej dramy (xd), oh przeszłam operację. Najważniejsze - wróciłam i będę starała się dodawać szablony regularnie i często :D
Przyjmę dwa zamówienia.
Przyjęłam zamówienie Storm Hunter

14 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagłówek w szablonie jest piękny, z resztą szablon również.
  Hasło: Anomalia
  Mój login: Storm Hunter
  Adres bloga: http://cassandra-le-fay-hp-fanfiction.blogspot.com
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Nie jestem dobra w wybieraniu, więc zdam się na Ciebie. Mam jedno: https://eatingfastfood.files.wordpress.com/2011/02/kaya-scodelario1.jpg Ważne, żeby była na nich Kaya Scodelario, mniej więcej w tym stylu.
  Tematyka bloga: Harry Potter, czasy Nowego Pokolenia. Bohaterką jest moja postać OC. Proszę więc, żebyś umieściła gdzieś w tle Hogwart ;)
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chciałabym, żeby szablon był otwarty, lewokolumnowy, co do kolorystyki - zdaję się na twoją kreatywność. ;) Byle bez ogromnych ilości różu.
  Inne, istotne informacje: Wolałabym, aby na zdjęcia były biało-czarne, ewentualnie Kai nie było widać dokładnego koloru oczu. Chciałabym, aby miała zielone, ale zapewne takich fotografii się nie znajdzie. Dobrzeby było, gdyby wyglądała na piętnasto-szesnastolatkę. Proszę, aby na nagłówku był wyraźnie widocznu napis "Believe in yourself", a gdzieś z boku "People talk to me, I’m slipping out of reach now
  People talk to me, and all their faces blur
  But I got my fingers laced together and I made a little prison
  And I’m locking up everyone who ever laid a finger on me"
  Możesz to jakoś podzielić na pół ;)
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 4. Och, to mam nadzieję, że teraz wszystko jest dobrze po tej operacji. A co do szablonu, jest ładny. Ten niebieski jakoś mi nie pasuje w nagłówku, ale napis jest śliczny. Po mimo tego, że znajduje się na nim Tonkin której nie lubię, ale tutaj nawet ładnie wygląda. Co do CSS'a jest taki prosty i piękny, na pewno się w nim zakochałam. Dobra robota :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 6. Hasło:Anomalia
  Mój login: Clarence Amour
  Adres bloga: http://gdy-wstanie-swit-dramione.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://daman.co.id/tom-felton-exclusive-born-to-be-bad/ - któreś zdjęcie z tego artykułu :) (najlepiej to w którym Tom ma do połowy zdjętą marynarkę) + http://www.elle.pl/gwiazdy/artykul/emma-watson-jennifer-connelly-i-scarlett-johansson-na-premie#gallery - to zdjęcie Emmy w białej sukni poproszę :) (to na którym stoi, a nie to na którym gdzieś idzie)
  Tematyka bloga: Dramione, era Harry'ego Pottera
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Chciałabym, żeby szablon był elegancki i przejrzysty. Ustawienie kolumn - obustronne. Prosiłabym ten szablon w jakiś jasnych kolorach - bieli, szarości z domieszką czerni + ewentualnie jakieś minimalne kolorowe dodatki :) do tego prosiłabym, aby nagłówek (obrazki itd.) był na górze, nad tekstem, a nie obok niego :) ah, no i żeby zdjęcia były w kolorze
  Inne istotne informacje : Proszę o zdjęcie Hogwartu gdzieś w tle :) do tego poproszę napis "Gdy wstanie świt, zaczniemy życie od nowa".
  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu, zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, miałaś przyjąć dwa zamówienia. Co z moim?

   Usuń
 7. Oddasz zaległe zamówienia czy je odrzuciłaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro mi, ale niestety są już odrzucone. Nie miałam jak wcześniej o tym poinformować, biorąc pod uwagę brak internetu.

   Usuń
  2. Dzięki, dobrze wiedzieć :)

   Usuń
 8. Ahoj Ally!
  Szablon jest ładny, a podgląd mały.
  Czemu podgląd jest mały?
  Tylko jakoś Phoebe mi nie pasuje kolorystycznie, jest taka duchowa (blada) i jednokolorowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hejo! :D
   Jakoś mi się taki mały podgląd strzelił xd
   Phoebe jest taka duchowa/blada i jedno kolorowa przez to, że zdjęcia były czarno-białe.

   Usuń
 9. Ally.

  Napisałam do Ciebie z takim jednym pytaniem na pocztę, mogłabyś zajrzeć?:)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy