13 sie 2015

Almost Is Never Enough


Taki o sobie szablon wolny. W sumie to sama nie wiem dlaczego, ale coś mnie naszło na takie kolory. Może komuś się przyda.

Kredyty: 1 | 2 | 3

Pod tą notką nie przyjmuję zamówień.

9 komentarzy:

 1. Zrobisz szablon dotyczący trylogii Back to the future? Powrot do przyszłości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba raczej nie moja tematyka.

   Usuń
  2. chociażby np. sam wehikuł czasu i napis Back to the future?

   Usuń
  3. Hmmm.. Nie mówię nie - zobaczę co da się zrobić ;)

   Usuń
  4. Dziękuję :)

   Usuń
 2. Nie jestem jakąś wielką fanką tak kolorystycznie dających po oczach szablonów, ale ten wygląda całkiem nieźle :) Kolory bardzo adekwatne do pogody, którą mamy teraz :D
  Pozdrawiam serdecznie :)
  / scargraf.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi akurat kolorki się podobają jak najbardziej *ostatnio to moje ulubione słowo* <3 Kompletnie nie spodziewałam się po tobie takiej pracy, Erenae! Wszystkie prace graficzne twojego autorstwa są cudowne, ale ten nagłówek to już w ogóle.... WOW *.* CSS jest świetny i takie menu jakie lubię. Awww... tylko szkoda, że nie lubię tej autorki (chyba praktycznie nie lubię żadnej aktorki xD). Cudowna praca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szablon jest ''pusty''. Spójrz ile jest niezagospodarowanego miejsca. CSS też nie powala, gadzety nie są wybitnie przekształcone. Taki efekt może uzyskać każdy amator. Nie wiem na co taki przesłodzony komentarz. ''Kolorki'' też niezbytnie. Rażą lekko w oczy, a nagłówek? Ok. Do nagłówka nic nie mam bo tylko on najlepiej wyszedł. To moja konstruktywna ocena. Ja piszę to co myślę. Szabloniarka może wykonywać wspaniałe nagłówki, bo reszta to już nie ten poziom. Pozdrawiam.
   GaLaNtIs

   Usuń
  2. Ty wyraziłaś swoją ocenę, a ja swoją. Mi się strasznie szablon podoba, więc komentarz w sprawie "kolorku" nie zmieniam, bo akurat ten strasznie mi się podoba. CSS również mi się podoba, może twoim zdaniem nie jest dopracowany,ale mi się podoba jak najbardziej, Ja też piszę to co myślę, więc proszę, nie narzucaj mi swojej oceny, w tym stylu "szablon jest pusty" lub "spójrz ile jest niezagospodarowanego miejsca". Fajnie, że wyraziłaś krytykę. Dobrze, ale nie musisz wyjeżdżać z takim tekstem "Nie wiem na co taki przesłodzony komentarz". Dla mnie to nie jest przesłodzony komentarz, a opinia na temat grafiki. Mi się strasznie szablon podoba i tyle w tym temacie. Nie każdemu prace muszą się podobać. Pozdrawiam.

   Usuń

Obserwatorzy