4 sie 2015

Do It Again


Cześć :)
To znowu ja, i dziś mam dla was szablon z Holland oraz Dylanem :)
Skromnie mówiąc jestem z niego naprawdę zadowolona. Bardzo mi się podoba ^.^ Zamiast niego miałam dać szablon z Hemmingsem, ale zupełnie się wkurzyłam przy robieniu kodów, dlatego dzisiaj coś innego. Mam nadzieje, że się wam podoba ^^
Propozycje i jeszcze raz propozycje :)

Przewodnim tematem Tygodnia Tematycznego #2 jest: MUZYKA, swoje propozycję możecie składać w TEJ ZAKŁADCE.  

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny szablon!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny szablon z aktorami, których uwielbiam.
  A co do propozycji, może coś właśnie z ,,Teen wolf''? Na przykład nowego, 5 sezonu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Szablon jest tak śliczny, że nie mogłam przejść wobec niego obojętnie, a szczególnie dlatego, iż uwielbiam tych dwoje. Proszę więcej takich cudowności. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, chciałabym zamówić szablon. Dopiero "wpadłam" na Wasz blog, ale widziałam Wasze prace i są wspaniałe !! Mam nadzieję, że zamówienie zrobię prawidłowo, bo zależy mi na takim ślicznym szablonie jaki robicie. Blog tylko założyłam i co nie co jest tam zrobione, ale potrzebuję ładnego wyglądu, żeby móc zacząć. Będzie to o dziewczynie zakochanej na maxa w swoim chłopaku, który rani jej serce i dziewczyna w tym momencie psuje sobie życie.
  1. Hasło: Fantazja08
  2. Mój login: Paulina Pizoń
  3. Kontakt: odbior@vp.pl
  4. Adres: itshim-toon.blogspot.com
  5. Zdjęcia: http://vignette4.wikia.nocookie.net/wet-side-story-roleplay/images/2/2b/Sweet-emily-rudd-wallpaper.jpg/revision/latest/scale-to-width-down/270?cb=20130718193633 + http://www.iceposter.com/thumbs/G527293_b.jpg .
  6. Tematyka bloga: miłość
  7. Układ szablonu: prawokolumnowy *jedna kolumna*, chciałabym kolorystykę typu ciemniejszy niebieski + szarawy i czarny. Czcionka szarobiała.
  8. INNE: Chciałabym , żeby oby dwie postacie :przylegały do siebie: , były obok siebie. Chciałabym też napis " To on. " jakąś fajną średnią (nie wielką) czcionką. Nie chcę serduszek na szablonie, ale coś typu "mgły" w różnych miejscach byłoby super. Inne pomysły zostawiam Tobie :)

  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Zależy mi na tym :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej, chciałabym zamówić szablon. Wasze prace są wspaniałe, dlatego składam zamówienie Mam nadzieję, że zamówienie zrobię prawidłowo, bo zależy mi na takim ślicznym szablonie jaki robicie.
  1. Hasło: Anomalia
  2. Mój login: Maya Redbird
  3. Kontakt: mayaredbird@gmail.com albo iwona.bondaruk@onet.pl
  4. Adres: http://kolvinamilosczakazana.blogspot.com/
  5. Zdjęcia: Jeżeli zdjęcia nie będą ci pasować możesz zmienić :)
  1) http://vignette4.wikia.nocookie.net/vampirediaries/images/0/0b/Danielle_Campbell_%E2%80%93_NKD_2.png/revision/latest?cb=20141203183905
  2) http://www.gotceleb.com/wp-content/uploads/photos/danielle-campbell/by-elliot-liss-photoshoot-2015/Danielle-Campbell:-Elliot-Liss-Photoshoot-2015--04.jpg
  6. Tematyka bloga: fantasy, magia.
  7. Układ szablonu: układ dowolny. Kolorystykę także zostawiam tobie do wyboru :)
  8. INNE: tytuł bloga: zostawiam tobie, mam nadzieję, że wybierzesz coś niesamowitego.

  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Bardzo zależy mi na nowym szablonie, do bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma to jak kopiowanie czyjegoś wstępu:)

   Usuń

Obserwatorzy