19 sie 2015

Okay


Dzień dobry x
Dzisiaj mam dla was zwykły, niezbyt ładny szablon, ale za moim brakiem kreatywności stoją ulubione przez was, czytelników, owiane tajemniczą mgłą sprawy prywatne. Może przyda się ludziom ze spaczonym gustem. O, no i właśnie - proszę ślicznie o propozycje, bo bez nich nie mam pojęcia co robić.

Wszystkie gadżety mają znaleźć się w lewej kolumnie, natomiast strony są gadżetem Html/Java Script, umieszczamy go w prawej. W ten właśnie gadżet wpisujemy:
<A CLASS='NAVI' HREF='LINK'>NAZWA LINKU</A>

2 komentarze:

 1. Może jakiś szablonik z Lucky Blue Smith? Wszędzie pisze w propozycjach o niego, bo żadnego szablonu nie można znaleźć ;;;

  Co do szablonu, to jest naprawdę świetny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mimo, że nie przepadam za dziewczyną, która jest na szablonie, bardzo mi się podoba. Kolorystyka jest taka śliczna (piękny odcień), przez co nie da się oderwać od niej oczu.
  Te ,,linki'' są w idealnym miejscu! Zawsze, ale to zawsze mi się podoba tam na górze. Jest to takie łatwo dostępne i no po prostu inne.
  Mam nadzieję, że u Ciebie wszyściutko się ułoży.
  Pozdrawiam, karmeeleq
  PS. Jeśli chodzi o propozycję, to może zrobiłabyś coś z, hm, ,,Eragona''? Może coś o smokach? Wtedy byłby idealny taki mroczny szablon. *-*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy