16 paź 2015

Together forever

[ podgląd ] [ pobierz ]

Zamówienie dla Zamyślona Marzycielka
Nie wiem czy konkretnie chodziło Ci o taką kolorystkę, ale ta była jedyną, jaką znalazłam. Mimo to, mam nadzieję, że szablon Ci się podoba. 

Przyjmę jedno (ew. dwa) zamówienia.
Przyjęłam zamówienia od:
- Paula WinchesterBear
- Zamyślona Marzycielka

6 komentarzy:

 1. Witam serdecznie :D
  Nie wiem jak zamawiającej, ale mnie szablon bardzo się podoba! :D Bardzo fajna kolorystyka i śliczny nagłówek ;)

  A teraz, przechodząc do interesów...
  1. Hasło: Ally16
  2. Mój login: Paula WinchesterBear
  3. Kontakt:
  e-mail: paula.winchesterbear@gmail.com
  GG: 54623648
  4. Adres bloga: http://eye-of-the-mountain.blogspot.com
  5. Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie:
  No więc tak, tutaj robią się małe schodki... W szablonie pozostawiam ci dość dużą swobodę, ponieważ jedyne co ze zdjęć w nim chcę, to jakiś las, dodatkowo jakaś chatka jeszcze... Wszystko wyjaśnię w punkcie "inne istotne informacje". ;)
  6. Tematyka bloga: Horror
  7. Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Kolorystyka (jak to z horrorami bywa) ciemna, mroczna. Czarny z odcieniami szarości, jakaś ciemna zieleń może (ale nie koniecznie... Jak wspominałam, pozostawiam dużą swobodę twojej wyobraźni xd). Zdecydowanie zimne kolory, aby szablon pomógł wczuć się w opowiadanie, dodać trochę grozy... Sama średnio się znam, a moje wyczucie gustu jest czasem, ekhem... No cóż xd Układ dwu lub trój kolumnowy, coś w stylu szablonów z notek "Nobody to love" (w zakładce z szablonami z Benem Barnesem), "Human Life" (w zakładce z Danielem Gilliesem), czy "One For All", "Becose Of You", "TT: The Winchesters" (w zakładce z "Supernatural"). ;) Ale kolumna środkowa (w której zamieszczane są posty) dość szeroka, bo ładniej to wygląda i wygodniej się czyta (przynajmniej mnie...) xd Tekst normalnie od lewej do prawej, żaden wyśrodkowany czy od prawej do lewej. ;)
  8. Inne, istotne informacje:
  No to tak, od czego by tutaj zacząć... Zdecydowanie bez postaci ludzkich w nagłówku (bohaterów mam zbyt dużo, nie ma jednych główniejszych innych mniej, więc...), może być jakieś zwierze, choć nie do końca wiem czy by bardzo pasowało do tego, co będzie w treści xd Prosiłabym aby znalazł się tam też las, może jakaś chatka do niego, może też być np. księżyc w pełni (ale nie musi... właściwie poza lasem wszystko pozostawiam w twoich rękach, akcja opowiadania toczyć się będzie w górach, gęsty ciemny las, seryjny morderca, grupa nastolatków itd. xd). Na pewno nie chciałabym jakichś zamków, zegarków, no bo to nijak ma się do treści xd
  Oraz gdzieś w nagłówku zamieszczony tytuł bloga: Too close to the flames
  No i to chyba byłoby tyle... W razie czego kontakt do mnie masz ;)

  Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Oraz z góry dziękuję za choćby rozpatrzenie mojego zamówienia. ;)
  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Ally 16.10.15
  Mój login: _domcia_
  Kontakt: GG: 49893468
  Adres bloga: http://dlanowegopokolenia.blogspot.com/
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: http://pu.i.wp.pl/k,NDI0MTQ2NTYsNTg2Nzgw,f,376_1_.jpg
  Tematyka bloga: FF O Naruto
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Takie jak na http://funkyimg.com/i/JA21.png ale jeśli uznasz za stosowne mogą być inne.
  Inne, istotne informacje: Chcę aby Naruto znajdował się po lewej na 1 planie a po drugiej stronie ciemny zarys jakiejś postaci. A co do reszty "wizualnej" daję wolną rękę.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Mam nadzieję że zdecydujesz się na mój szablon i stworzysz kolejny piękny szablon. Pozdrawiam i mam nadzieję że do usłyszenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale dopiero znalazłam czas żeby do komputera przysiąść. Szablon jest cudowny! Bardzo mi się podoba! Nie myślałam że będzie aż tak piękny! Idę szybko go na bloga ustawić :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Jeżeli jeszcze mogę. Postanowiłam założyć drugi blog tym razem sama. Mam nadzieję, że nie obrazisz się jeżeli zamówię u Ciebie kolejny szablon :D

   Hasło: Ally18

   Mój login: Zamyślona Marzycielka

   Kontakt: elienlutej@wp.pl

   Adres bloga: http://woda-ziemia-ogein-powietrze.blogspot.com/

   Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: Zdam się na Ciebie jeśli mogę. Chciałabym tylko żeby postać to była Dove Cameron bo ją uwielbiam :D

   Tematyka bloga: Opowiadanie takie trochę fantazy o osobie która włada wszystkimi żywiołami i wraz 4 przyjaciół (również magów każdy inny żywioł [poza głóną bohaterką 2 dziewczyny 2 chłopaków]) próbuje ustanowić pokój na ziemi bo natura zbuntowała się przeciwko ludziom.

   Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Nie wiem jaka kolorystyka by pasowała do szablonu. Ale chciałabym aby na nagłówku znalazły się elementy każdego żywiołu. Mam nadzieję, że dasz radę coś dobrać :D A co do układu... Chciałabym aby strony były jakoś dyskretnie wkomponowane w nagłówek o ile to oczywiście nie kłopot. Reszta układu podobna jest do tego co teraz dla mnie zrobiłaś :D

   Inne, istotne informacje: Tak jak poprzednio proszę o nagłówek, który nie jest zamknięty w kwadracie tylko taki bardziej otwarty :D

   Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

   Jeżeli nie przyjmiesz to będzie zrozumiałe. Zamówienie nie jest za dokładne i określone. Ale po prostu nie umiem dobrać odpowiednich rzeczy do tego szablonu. W tamtym ustalałam z koleżanką a teraz sama a ja za dokładną osobą nie jestem niestety. Mam nadzieję, że to nie problem :D

   Usuń
 4. Hejj! Byłoby mega, gdybyś przyjęła moje zamówienie :) Mój blog byłby śliiczny!!

  =Hasło: Ally18
  =Mój login: Paulina P
  =Kontakt: odbior@vp.pl
  =Adres bloga: blueskyylar.blogspot.com
  =Arty, które mają pojawić się w szablonie: WYSYŁAM ZDJ NA EMAIL.
  =Tematyka bloga: w sumie nie wiem jak to nazwać, bo to jest prywatny mój blog, gdzie głównie są moje przemyślenia, jak spędziłam dzień (jeśli było ciekawie), różne outfity, projekty domów itd.
  =Preferowana kolorystyka i układ szablonu: kolor tła "light blue sky", chcę na blogu ogólnie kolory niebieskie (nie chcę ciemnych i jasnych rażących i wyrazistych), odrobina białego i czarna czcionka. Ogólnie kolory chcę delikatne, ale czcionka posta ciemna lub czarna. Układ szablonu: prawostronny jednokolumnowy.
  =Inne, istotne informacje: zdjęcie, które wysyłam na email to efekt, który chcę jako tytuł, który ma mieć nazwę "Blue Skylar blog" zrobiony niedużą czcionką, i WYSYŁAM ZDJ NA EMAIL Z WYGLĄDEM NAPISU jaki chcę mieć. Link do komentarzy chcę mieć umieszczony pod wpisem, zakładki bloga chcę na górze bloga jak mam aktualnie na swoim blogu. Wyświetlenia, etykiety, obserwatorzy i archiwum chcę w takim układzie jaki mam na blogu. Tłumacz w wygodnym miejscu :)

  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  Pozdrawiam i czekam na odpowiedz! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + "etykiety,tagi bloga" chce miec zamieszczone na gorze przy zakładkach bloga na górze i chcę pod nazwą "Kategorie", i żeby kategorie "wysuwały się".

   Usuń

Obserwatorzy