24 maj 2016

Locked


Szablon dla Lol Lol - Blog 

 Witajcie! 
Przychodzę do was zamówionym szablonem dla Lol Lol. Z całego serca cię przepraszam, że musiałaś długo czekać, ale po prostu zawszę odkładałam to na później no i tak wyszło, mam nadzieje że jeszcze potrzebujesz tego szablonu. 
  Dzisiaj przyjmę dwa zamówienia fajnie jakby to były w tematyce Anime, ale nie koniecznie. Od razu informuję że możecie troszeczkę na nie poczekać. No nic ściskam was mocno i do zobaczenia w następnej notce :)

Przyjmę dwa zamówienia
 Przyjęłam zamówienie od White Angel

8 komentarzy:

 1. OMG! Tak bardzo Ci dziękuję! Szablon jest naprawdę BOSKI! I genialnie wygląda ten napis, który dodałaś! Po prostu CUDO! Jeszcze raz tak bardzo bardzo DZIĘKUJĘ! Jesteś BOSKA!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nadal przyjmujesz zamówienia? :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Evelyn26
  Anabeth
  beata.dominika21@gmail.com
  http://pulapkizycia.blogspot.com/
  Napewno chciałabym aby znalazło się zdjęcie http://www.prozano.pl/gfx/aktorzy/088fb763f634c0a83de968c13424da9f.jpg a jeżeli nie wejdzie to może być to http://www.prozano.pl/gfx/aktorzy/dea173bd2d2836e9b46477116f0f289b.jpg. To jest aktor Tomasz Augustynowicz. Chciałabym jeszcze aby jakieś foto Basi Kurdej-Szatan się znalazło ale wybór już pozostawiam tobie bo dla mnie wszystkie są fajne i nie potrafie sie na jedno zdecydować.
  Tematyka to połączenie medycyny oraz policji
  Kolorystyka niech będzie jasna. Układ zamknięty
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).
  Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeżeli się zgodzisz będę wdzięczna jeśli dodasz jeszcze tekst CZY DROGI TE ZŁĄCZY LOS.

   Usuń
 4. Hasło: Evelyn26
  Mój login: White Angel
  Kontakt: msskywalker09@gmail.com
  Adres bloga: http://it-is-our-destiny.blogspot.com/ (blog prywatny, po dopełnieniu wszystkich szczegółów i otrzymaniu szablonu)
  Zdjęcia/obrazki/arty, które mają pojawić się na szablonie: szczerze to nie mam bladego pojęcia, coś związanego ze Star Wars (jakieś miecze świetlne, zakapturzone postacie)
  Tematyka bloga: Gwiezdne Wojny
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Szczerze nie znam się na tym... Coś takiego mroczniejszego, ale jasny niebieski też może być... Na rodzajach układów się nie znam, więc zdam się na ciebie
  Inne, istotne informacje: Proszę, żeby było minimalistyczne (ale nie za bardzo)
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 5. przyjmujesz jeszcze zamówienia?

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy