8 cze 2014

Dragon's Princes


Zamówienie dla Rusherka

Po pierwsze przepraszam serdecznie za tak długą nieobecność, ale miałam ostatnio wielkie urwanie głowy, koniec roku, poprawki i tak dalej. Do tego ostatnio musiałam zdawać egzaminy z angielskiego, więc musiałam się uczyć. Teraz jednak jestem z powrotem i daję te dwa zamówienia zaległe, mam nadzieję, że ktoś je odbierze, jeśli nie to nie szkodzi.

kredyty: google grafika | orlando-bloom.org | terriblecrash

16 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Przynajmniej uzasadnij swoją krytykę. Mi się podoba ;)

   Usuń
  2. Jest brzydki. Wystarczy spojrzeć.
   Pozdrawiam
   C.L.

   Usuń
 2. O, Gall znowu się aktywował? Myślałam, że już się znudził. Z resztą, mniejsza o niego.

  Na szablon mam tylko jedno słowo: Orlandooo!!! <3
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, ironia, sarkazm i "jaka jestem ponad to". Możecie sobie słodzić w kółku wzajemnego samozadowalania i podkarmiania ego, ale tym sposobem to dobrych szablonów tu nie będzie.
   Pozdrawiam
   C.L.

   Usuń
  2. No tak, kretynka ze mnie, powinnam była się domyślić, iż stwierdzenie, że szablon "jest brzydki" dużo bardziej przyczyni się do wzrostu jakości szablonów tutaj publikowanych... Zwykłe przeoczenie.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Mistrzyni ironii znowu w akcji. No cóż, skoro wszyscy są ślepi to trzeba łopatologicznie. Kolorystyka wywołuje mdłości. Postacie powklejane z tłem, źle wygumowane. Nad laską jest nawet krawędź końca zdjęcia. Ot, przypadkowy zlepek obrazków. Do tego schematyczny i wyjątkowo BRZYDKI. Wklejenie zdjęcia kupy na środku tylko by to uatrakcyjniło.
   Pozdrawiam,
   C.L.

   Usuń
  4. A jakże, a nawet powiem ci więcej - jeszcze nie raz do tej akcji wejdzie :D
   Ślepota u mnie postępuje niewątpliwie, gdyż krawędź zauważyłam dopiero teraz, po przeczytaniu twej światłej opinii, ale przejdźmy do clue sprawy. Krytykujesz możebność, że nawet trafnie, na grafice znam się tyle, żeby stwierdzić, czy coś mi do gustu przypadło, czy nie, bez zagłębiania się w jakiekolwiek nie laickie szczegóły, ale ciekawi mnie, dlaczego w 90% chamsko.

   Usuń
  5. Składnia Twojej wypowiedzi jest wielką zagadką. Dla Ciebie pewnie też. Ale mniejsza o to, ogólny sens udało mi się wynieść. Mylisz uszczypliwą szczerość z chamstwem, tylko taki rodzaj krytyki może wywołać efekt. I jeszcze jedno - nie sil się na erudycję wypowiedzi. Taka sztuczność od razu się odznacza. Szczególnie jeśli robisz błędy - "nielaickie". Brawo.

   Usuń
  6. Nie, ja siebie rozumiem. Cieszę się, że tobie też jakoś poszło.
   No tak, dla mistrza krytyki uszczypliwa szczerość, dla ślepoty chamstwo. Ciekawe, czy tylko mnie się to tak myli, czy może komuś jeszcze... Nie wiem, może czasami adresatom tych uszczypliwości...
   Błędy rzecz ludzka, zamierzam je sobie popełniać do woli, a kolejnym będzie zastanawianie się, co ma ortografia do stylu wypowiedzi.

   Usuń
  7. Dla mnie błędy ortograficzne to chamstwo. Czuję się obrażona, gdy je popełniasz, zwracając się do mnie.
   Pozdrawiam
   C.L.

   Usuń
  8. Twoje samopoczucie nie przeszkadza mi w najmniejszym stopniu, za to brak wyjaśnienia, dlaczegóż to postanawiasz wiązać błąd ortograficzny ze sztucznością wypowiedzi, to i owszem.

   Usuń
  9. Błąd był akurat na marginesie. Sztuczny styl to zupełnie niepotrzebne inwersje składniowe: "postępuje niewątpliwie". "Krytykujesz możebność, że nawet trafnie" - tu już nie wiem o co Ci chodzi. To chyba błąd logiczny. No ale nie o to chodzi, że wysilasz się na erudycję i to bezskutecznie. Zaczęło się na szablonie, niech na nim się skończy. Jest brzydki i w tym wypadku określenie to jest adekwatne. I zgodzę się wreszcie, że jest może nawet chamskie, ale każdy krytyk, gdy widzi coś, co go przeraża, może wpaść w oburzenie. Nie wycofam się z mojej chamskiej opinii. Zakończmy to już.
   Pozdrawiam
   C.L.

   Usuń
  10. Wręcz niepojęte, że pragniesz wybić ze schematu grafików, a starasz się w niego wtłoczyć mnie. A niepokojącą kwestię "Krytykujesz...", może rozjaśni ci zwykły przecinek po pierwszym słowie?
   Cóż, jestem niepocieszona, że postanawiasz odebrać mi tak znakomite źródło rozrywki, ale prawdopodobnie to przeboleję. Skoro ma się skończyć na szablonie to pozwolę sobie dodać jedynie, że akurat wywołująca mdłości kolorystyka mi się podoba :)
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę podoba mi sie. I w dodatku ta zieleń. Awww *.*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy