8 cze 2014

No longer believe in ghosts


TAK, ZNOWU ZMIENIŁAM NICK. NIE MOJA WINA, ŻE SZYBKO MI SIĘ NUDZĄ!

- Cześć - szepnęła głosem pełnym wstydu. Nie doczekała odpowiedzi, gdyż wszyscy czytelnicy spostrzegłszy, kto opublikował post, zamarzli w niemym zaskoczeniu, a zaraz potem zmarli na zawał serca.

Tak w każdym razie powinno to wszystko wyglądać. Wiem, że to wyglądało tak, jakbym odeszła, ale prawda jest taka, iż po prostu zostałam odcięta od jakiegokolwiek programu graficznego, a przez to nie mogę nic nowego sklecić. Na dysku mam koło dwudziestu szablonów, więc postaram się je wam wszystkie wstawić na bloga i opublikować na GraphicPoison. Możemy z tego zrobić swego rodzaju odliczanie. Każdy szablon przybliża nas do pożegnania... 
Dlaczego za jakieś dwadzieścia kilka szablonów odejdę? Ponieważ mieszkam w Niemczech, a tu wszelkie ściąganie jest zabronione (teoretycznie w Polsce też, jednak tutaj dużo ściślej tego zakazu przestrzegają). A może nie uwierzycie, ale nie mam ochoty płacić 2000 euro grzywny za ściągnięcie Photoshopa. Może będę próbowała robić coś na gimpie, ale sama nie wiem. W każdym razie na pewno nie pokażę wam moim pierwszych prac, bo wyjdą okropnie, już to czuję. ;) 
W każdym razie witam z powrotem. Jakoś niedługo postaram się wstawić coś jeszcze.

Ani zamówień, ani propozycji nie przyjmuję, bo w końcu jak miałabym je zrealizować?

2 komentarze:

 1. Żałosny powód. Masz prawo posiadać 30-dniowy trial PS. Jeśli wgrasz cracka to on wstrzymuje odliczanie. Żeby skonfiskować Twój komputer policja musi mieć nakaz zazwyczaj na podstawie donosu. Nie przytaczaj argumentów z dupy, tylko napisz, że Ci się nie chce.
  Pozdrawiam
  C.L.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie masz po części rację, poczytałam o tym trochę i wynika z tego, że Twój administrator sieci sam podpieprza Cię na policję, jeśli ściągasz coś nielegalnie. Może i masz rację, że się obawiasz. Powinniśmy się cieszyć, że w Polsce jeszcze możemy kraść bez konsekwencji.
   Pozdrawiam
   C.L.

   Usuń

Obserwatorzy