28 lis 2015

Beauty And Wisdom

Free Image Hosting at FunkyIMG.com

Cześc wam kochani! Pewnie nawet nie wiecie, że dalej istnieje, a już na pewno nie, że jestem tutaj jedną z "szabloniarek" ? Kimkolwiek tutaj jestem przybywam do was po mniej więcej 1,5 miesiącach nieobecności z  świeżutkim, ledwo co skończonym szablonikiem. Wzięło mnie na złote myśli i w ogóle jakieś cytaty,  które rzekomo dają człowiekowi siłę czy coś... chyba temu że sama takowych potrzebuję. I w odmętach tumblr'a odnalazłam to oto piękne zdjęcie z cytatem które dzisiaj pełni rolę nagłówka na szablonie. A pomysł na układ zrodził się już jakiś czas temu, więc trzeba było go tylko dopisac. Trochę kombinowania z tym było, ale w końcu po  paru godzinach pracy (powiedzmy że po 4-5) się udało! Mam  nadzieję, że komuś się spodoba :) Następny szablon powinien byc świąteczny, przynajmniej mam taki plan! Trzymajcie się ciepło w te chłodne dni ♥ Buziaki :*
P.s macie może jakieś fajne cytaty, z którymi można byłoby zrobic life-stylowy szablon? Jeśli tak zostawcie swoje propozycje w komentarzach!

5 komentarzy:

 1. Witam serdecznie :)
  Nie wiem za bardzo gdzie mogłabym złożyć zamówienie, dlatego postanowiłam po prostu napisać w komentarzu ._.
  Do sedna. Kilka dni temu załozyłam blog o tematyce opowiadań, będą tam umieszczane moje autorskie, wirtualne książki (o ile można je tak nazwać) i w związku z tym, pragnęłam zaszczycić tenże blog niezwykle piękną szatą graficzną i zwracam się do was :)
  Cierpliwie czekam na odpowiedź xx
  Adres bloga --> (uwaga, nadal surowy) http://seriahstories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamawiam szablon u: Ernae04
  Mój login: Soli-chan
  Kontakt: 8836207
  Adres bloga: akasuna-story.blogspot.com
  Zdjęcia: http://www.weekendowo.pl/thumb/files/gfx/entries/36/686/NjAweDEwMDAhdw==,1392834330.jpeg
  Tematyka bloga: Romans, komedia, okruchy życia.
  Preferowana kolorystyka i układ szablonu: Mimo, że to blog z anime to chciałabym taki rzeczywisty wygląd nagłówka :). Chciałabym, aby głównym tłem były złączone dłonie dwojga zakochanych osób (np. to, co wysłałam). A te poboczne obrazki to głównie liście, które symbolizują przemijanie ^^. Kolorystykę chciałabym w takich barwach ciemnej sepii przechodzącej w jasną :). Układ bym chciała po prawej stronie. Co do widżetów to prosiłabym o małą ilość, żadnego chata, ani nic. A ewentualny tytuł to taki, który mam na blogu „I’m not perfect but I swear I’m perfect for you”.
  Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem, a w razie problemów z ustawieniem szablonu zajrzę do zakładki "Pomoc we wstawieniu szablonu" (znajdującej się w Menu).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż mordka mi się cieszy, gdy widzę cytat z "Welcome to the black parade". Ale przechodząc do rzeczy bardzo interesujący szablon, zwłaszcza że większość prac tutaj jest dość niedopracowane. Zachwyca oczy, że tak ujmę. Zwłaszcza że kolorystyka w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy